Příspěvky uživatele - 210.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mráz - malé plůdky meruněk, 17.4.2014
Protimrazová svíce PROkvet
Bramborový sud, 5.3.2014
Už dva roky se mi "nepodařilo" brambory přihrnout a nezdálo se mi, že by úroda byla o moc nižší. Pokaždé byla jiná odrůda.
Množení vinné révy, 12.2.2014
Zrovna tuhle nemyslím, i když je taky moc pěkná. Ale nemám souhlas s uveřejněním, tak ji sem nemůžu dát.
Malotraktor STS-T-204, 26.1.2014
Tento traktor mám už sedum let, z jižní moravy, těsně po záruce mi ve spojce prasklo kolo které přenáší síly spojky, je dvoustupnová, zajel jsem na jižní moravu a za devět stovek jsem dovezl nové, staré jsem nechal svařit, pokus -omyl, do půl roku... celý příspěvek >
Johanniter, Cabernet Blanc - zkušenosti, 25.1.2014
Pěkně obsáhle je to o přímoplodých hybridech tady. V druhé části dojde i na údajnou škodlivost vín z těchto odrůd.
Jaký druh?, 20.1.2014
V bezsemenných odrůdách je výběr vždy horší. Nedoporučil bych Kišmiš moldavskij, podle popisu má být dost pozdní. S Vanessou mám sám dobré zkušenosti, dobrá chuť i odolnosti. Afrodita je čistá vinifera, měla by být citlivější na choroby i mráz,... celý příspěvek >
Johanniter, Cabernet Blanc - zkušenosti, 20.1.2014
Škoda, že Marek se už na nás dívá ze svého nebeského vinohradu. V USA je hodně populární v poslední době odrůda La Crescent. Její sazenice jsou pravidelně vyprodané. Ve Švýcarsku se nejlépe chytil Cabernet Jura (25 ha), ostatní Blattnerovy... celý příspěvek >
Dřevěná udírna - stavba svépomocí, 29.12.2013
a mě se líbí... nemusí bejt všechno rovně
Hvězdné odrudy - rezistenti a žlutoplodé odrudy, 10.12.2013
Ze žlutoplodých odrůd mi letos poprvé ve větší míře zaplodil Sirius a jsem velice rád, že jsem touto odrůdou nahradil Idared, který u nás nikdo nechtěl po Rubínech a Rubinolách jíst. Ochutnali jsme zatím ty nejžlutější jablka a tak můžu říct, že... celý příspěvek >
Jak se dělají hybridní rajčata, 2.12.2013
Takhle to nefunguje, navíc neznám hybridní odrůdu, která by vznikla tímto způsobem (tj ze dvou nehybridních odrůd). Linie pro tvorbu hybridních odrůd se získávají například z potomstva hybridních odrůd, které samozřejmě štěpí, proto může z jednoho... celý příspěvek >
Sušení jablek, 11.11.2013
Suším v 5patrové sušičce.Jabka omyju, rozkrojím na půl, vyjádřím a krájím v ruce na několikamilimerové plátky.Zasypu skořicovým cukrem, přidám skořici, řádně promíchám a posládám na plata.Suším cca.8hod. s časovačem takže suším i na noc samo vypne a... celý příspěvek >
Roubování, 23.10.2013
Mělo by to jít, nashi jsou běžně roubovány na hrušnové semenáče.
Réva Luna a Elma, 16.10.2013
Elma a Luna jsou slovenské bezsemenné odrůdy, ale jsou citlivé na houbové choroby, tudíž vyžadují chemickou ochranu. Ve skleníku nebude asi problém s plísní révovou, spíš s padlím nebo šedou plísní. Na Lunu jsem neslyšel moc chvály, někdy má v... celý příspěvek >
Gardol GBW51RS, 15.10.2013
Sekačku GARDOL se záběrem 51 cm a motorem Brigss máme již 10 let a opravdu ji nešetříme (zahrada 3 000 m2)! Prochází pravidelnými údržbami a dosud byla naprosto v pohodě. Letos nám odešla převodovka pojezdu a asi končíme - již dva měsíce je v servisu... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 16.9.2013
Novyj Podarok Záporožju = Podarok Záporožju x Vostorg Podarok Záporožju má květy samičí, vyžaduje opylovače.Novyj Podarok Záporožju má květy oboupohlavní. Zkušenosti s nimi nemám, viděl jsem jen Novyj PZ u ing. Teplana na Slovensku.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika