Příspěvky uživatele - 228.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Molice na kapustě, 26.6.2017
Molice na košťálovinách se nedá pořádně vyhubit ani pravidelným opakováním insekticidního postřiku. Bylinkové výluhy pro ni budou jako wellness lázeň :-p
Rajčata uvadla, 22.6.2017
Pěkně vám to roste :-)
Hojivo Travin, 16.6.2017
Jestli máte poškozené herbicidem i sazenice z koupeného substrátu, tak je v tom koupeném substrátu. Není to vůbec neobvyklé, já jsem letos koupila substrát od 3 značek a jeden byl toxický. Lidi si Travinem, Bofixem atd. "pohnojí" trávník,... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 15.6.2017
Fytoplasma na eajčatech určitě není žádná radost a nezávidím nikomu, kdo ji má. Vypadá ale už od pohledu jinak než kontaminace herbicidem. Tomato big bud
Kroucení listů u rajčat - proč?, 13.6.2017
Nemám na to žádný magický prostředek, prostě do toho během předpěstování v květináči zasadím jedno nadbytečné rajče a čekám. Jak jsem už předeslala, letos jsem taky udělala takovou zkušenost, že měsíc nestačí. Muselo to být v některém pytli... celý příspěvek >
Kroucení listů u rajčat - proč?, 12.6.2017
Pokud se do granulí proti slimákům nevádají syntetické auxiny (2,4D, clopyralid atd.) jako do trávníkových herbicidů, tak to z nich není.  Ta fotka, co paní poslala, je ukázkový případ otravy selektivním herbicidem. Dávám si po loňských... celý příspěvek >
Druhá sklizeň brambor?, 10.6.2017
Rané brambory mi teď pěkně kvetou a za pár týdnů budu sklízet.  V garáži se mi válí zbytek sadby z jara a přemýšlím, jestli by se letos stihla druhá várka téhle rané odrůdy? Mohla bych teď dát sadbové hlízy do nádob, pěstovat je jako... celý příspěvek >
Doporučte malou strunovku, 6.6.2017
Mám necelé 2 roky strunovku Wolf Garten GT 840 z Mountfieldu. Je to moje první sekačka, takže zkušenosti nemám valné. Moje zahrádka je malá, ale zato členitá a složená skoro ze samých okrajů, a i těch pár kousků otevřené plochy sekám tímhle. Wolf... celý příspěvek >
Co je to za salát?, 19.5.2017
Ledový.
Jaké nízké trvalky?, 16.5.2017
Rožec plstnatý - rychle tvoří stříbrné polštáře, začátkem června bíle kvete. Různé aromatické bylinky - tymián, rozmarýn, šalvěj, mateřídouška. Netřesky - pěkné a bezúdržbové. Nějaký nízký kultivar levandule. Skalničkáři určitě poradí... celý příspěvek >
Roubování rajčat, 8.5.2017
Zkoušela jsem loni podnož divoké a vršek z Goldkrone. Vedle něj jsem zasadila normální Goldkrone jako kontrolu. Slibovala jsem si od roubování hlavně bujný vzrůst.  Rozdíl se nekonal - z obou vyrostly hydry hodně přes 2m. Prostě se jim moc... celý příspěvek >
Použití netkané textílie, 6.5.2017
To dělá, když je nová, za pár dnů začne vodu propouštět.
Co s tulipány, 6.5.2017
Květní stvoly odstranit, listy nechat růst - zaschnou až o pár měsíců později.
Klíčení tykvovitých - postup?, 5.5.2017
Souhlas, chce to držet ve vlhku a teplotě 25 - 30 C, pak je klíčení výrazně rychlejší. 
Lebeda zahradní (scarlet), 3.5.2017
Vysévala jsem ji v březnu a vůbec nevyklíčila. Třeba budete mít teď v teplejším počasí štěstí. Vysemenit by se měla stihnout.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika