Příspěvky uživatele - 228.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrudy rajcete - ne F1, 8.3.2017
První pěstujte klasiku Stupické polní rané, a pak už to záleží na vás. Promyslete si, co za typ rajčat chcete, jestli cherry, steaková, pastová, jestli je máte na saláty, ozdobu jídel, sušení...
Rajčata 2017, 8.3.2017
Proti vysychání pomůže vysoký mulč nebo pěstování na fólii, ale jestli to přežije měsíc bez zálivky, to záleží i na počasí, umístění atd. Máte možnost instalovat automatickou závlahu? Kapková hadice + geotextilie + keříčková rajčata bez... celý příspěvek >
Pěstování rozmarýnu, 4.3.2017
Chci se zeptat, kdy má rozmarýn na jaře obrážet. Můj vypadá po zimě dost zuboženě a seschle, ale nechci nad ním předčasně lámat hůl. Jak vypadají vaše venku přezimované rozmarýny?
Rajčata a čili papriky, 20.2.2017
Já bych nějaký Cererit použila. Na rozdíl od prostého NPK obsahuje i další živiny, které rostlina potřebuje v menším množství.  Kvetení a plody by dobře podpořilo hnojivo s menším podílem dusíku, třeba Kristalon. Nejsem expert na zeleninu v... celý příspěvek >
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 15.2.2017
Při dodržení dostatečného sponu v tom nevidím problém, jedině může být nevýhoda v horší přehlednosti tam, kde chcete vést rostliny na jeden výhon. U bujně rostoucích odrůd bude snadnější něco přehlédnout.
Brambory v pytlích, 5.2.2017
Zkousela jsem jutove pytle posazene v betonovych tvarnicich a za me ne, vynos je minimalni. Vedlejsi pokus ve vyvysenem zahonu vysel mnohem lepe.
Rajčata 2017, 27.1.2017
Divoká rajčata (pimpinellifolium)  jsem pěstovala dvě sezóny. Moje poznatky: - není pravda, že neplesniví. Chytila bramborovou plíseň i septoriózu, ale dokázala ji celkem úspěšně přerůstat. - jsou překvapivě pozdní, zvlášť na takhle malé... celý příspěvek >
Rajčata 2017, 12.1.2017
Krásná fotka!
Rajčata na sušení, 11.1.2017
Loni jsem je pěstovala a nedoporučila bych je ani nepříteli. Pozdní, nezdravá, chuť mizerná i na poměry rajčat ke zpracování. Jsem ochotná věřit, že pod Vesuvem tahle odrůda funguje, ale za Prahou ne. Letos budu pěstovat pastovou Opalku.
Užití slámy, 1.12.2016
Slámou můžete také namulčovat růže a trvalky pro zimní ochranu před mrazem.
Jak nemit pudu na zahonech pred jarni vysadbou holou, 27.10.2016
Pod bilou textilii se na jare v pohode stihne uroda redkvicek, malych salatu a cinskeho zeli, ktere sklidite do 15. kvetna pred rajcaty.
Sušená rajčata - zavařit?, 12.10.2016
Zavařuji sušená rajčata ve slunečnicovém oleji s trochou česneku a sušených bylinek podle chuti. Letos jsem je sterilovala jako okurky v zavařovacím hrnci.
Dýně a spol. - hodnocení 2016, 12.10.2016
Letos si nemůžu vynachválit dýně Rouge Vif D' Etampes. Vizuálně krásné a proklatě produktivní :-)
Kukuřice cukrová - máte dobrý recept?, 12.10.2016
Je na to taková speciální škrabka: Stainless Corn Peeler Tool Kitchen Cob Kerneler Cutter Stripper Remover JX
Ledový salát, 12.10.2016
Nedostatek fosforu?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika