Příspěvky uživatele - 228.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zasychani sazenic rajcat, 29.4.2017
Proti reziduim herbicidu to neudela nic.
Kytky do sucha :), 22.4.2017
V suchu dobře roste čistec (Stachys byzantina), levandule, skalničky (rožec plstnatý, tařice skalní...). Ostatní určitě doplní svoje tipy. 
Zahradnictví Spomyšl, 19.4.2017
Jeli jsme tam osobně nakoupit ovocné stromky, pán na place nám kompetentně pomohl, nesnažil se za každou cenu všechno prodat a i nás odradil od nějakých ne-úplně-dobrých nápadů, kdy bychom tam nechali o několik stovek víc. Takže za mě na... celý příspěvek >
Tráva s Bofixem na kompost?, 17.4.2017
Když je herbicidu v trávě dost, otráví to i stromky. Vůbec nikam jinam než k jednoděložným to přijít nemá.
Zasychani sazenic rajcat, 15.4.2017
Pak nezbývá, než to zkusit s nezdravým, nebo vysít/koupit nová rajčata.
Zasychani sazenic rajcat, 15.4.2017
Uříznete zdravý výhon a zapíchnete hluboko do vlhkého substrátu ubez herbicidu). To je celé. Pokud má hodně listů, tak nějaké odstraňte a nechte jen růstový vrchol, ať řízek neztrácí moc vody. Rajče pouští kořínky ze stonku po celé délce, kde... celý příspěvek >
Zasychani sazenic rajcat, 15.4.2017
Vody bych se u rajčat tolik nebála, přece jenom se to zředí. I bych řekla, že v monokulturách pšenice a kukuřice, kde se 2,4D používá plošně, ho přece jenom musí dávat omezené množství, pokud na tom poli má v následujícím roce vyrůst cokoli... celý příspěvek >
Jak zlikvidovat břízu bělokorou?, 13.4.2017
Nějak tady nezazněla jedna velmi podstatná otázka: je ta bříza vaše? Pokud ano, proč ji prostě nepokácet? Pokud je to součást městské zeleně, třeba by se dalo odstranění domluvit s příslušným úřadem.  Pokud je to bříza vašeho souseda,... celý příspěvek >
Limské fazole, 11.4.2017
Ze supermarketového pytlíku pěstuju akorát bob (fava beans), takže zkušenost nemám. Ale krátké googlení napovídá, že lima jsou extrémně teplomilné fazole.
Pěstování hrachu na pletivu, 2.4.2017
Mám zkušenosti s hráškem na kari síti. Pozitivní.
Chřest, 1.4.2017
Nakoupila jsem na spargel.net a zatím mohu velmi doporučit. Jednoduchá objednávka s platbou Paypalem, vstřícné ceny, doručení na přelomu března/dubna. Kořeny přišly čerstvé, nevyschlé. Teď je budu hypnotizovat, kdy vyrostou :-)
Pěstování malin (ostružin) v nádobách, 29.3.2017
O pěstování malin v nádobách nic nevím, ale výhoda proti volné půdě, co mě teď napadá, je neodnožování - nerozlezou se po celé zahradě.
Kompost z hnojeného a ošetřovaného trávníku, 28.3.2017
Záleží, kolik Agent Orange jste si do trávníku nasypal. Já dostala od souseda do kompostu trávu, která zabije nebo aspoň zdeformuje k nepoužitelnosti všechno včetně dýní, cuket a kopretin. Nepřála bych vám vidět ty pokroucené zrůdy, co z toho rostou.... celý příspěvek >
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 27.3.2017
A k čemu že to má sloužit?
Jak pěstovat svíčkovec (gauru), 26.3.2017
Mojje větší gaura teď obráží několika minilístečky zespoda, ta druhá zatím nic. Počkala bych.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika