Příspěvky uživatele - 228.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Umístění pnoucí růže, 26.3.2017
To velmi záleží na tom, jak moc slunce na tom konkrétním místě je a co je to za růži. Hledejte nějakou odolnou, u které se píše, že je vhodná do těžších podmínek. Vyhledejte si zkušenosti ostatních s tím vybraným kultivarem.
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 21.3.2017
Sázela jsem rajčata metrové vyčouhliny i 30cm bonsaje s tlustým kmenem a všechny se chytly. Takže jde o to, co je to za odrůdu a co kdo preferuje, ale s těmi silnými nižšími se líp pracuje.
Kde sehnat vyšší sadbové kontejnery?, 21.3.2017
Krásy to moc nepobralo, ale zdá se to praktické :-)
Problém se skleníkem, 21.3.2017
Napište, co je to za firmu.
Jaká semena vybrat? Semo, NohelGarden, MoravoSeed, Nostalie či jiná?, 20.3.2017 Obsahuje fotku
Semena z rareseeds chodí v hezkém balení, viz obrázek (není to moje fotka, ale typ pytlíčku je stejný). Implementace těch EU pravidel je v každé zemi jiná, ale osobně si nemyslím, že by české úřady šly po malých zásilkách hobby semínek. 
Vysoké záhony na terasu, 20.3.2017
Hmotnost nádob nebo konstrukcí záhonů je zanedbatelná, potřebujete si spočítat, kolik bude vážit půda v nich. Ale počítám, že i lehká terasa by měla nějaké nádoby unést.
Tip na nezávadnou folii do vysokého záhonu, 20.3.2017
Nopovka je asi dobrý nápad, akorát si ji nezničte při okopávání. Nátěr jsem sama zkoušela a silně doporučuji se na něj vykašlat. Dřevu v záhonu nepomůže nic, i ta nopovka oddálí jeho neodvratný zánik tak o 2 roky, jestli to. Když jsem se... celý příspěvek >
Vyvýšený záhon z pozink plechu, 20.3.2017 Obsahuje fotku
Vyvýšené zhony jsou pecka a není pravda, že by byly vhodné jen do neúrodných oblastí. Perfektní oddělení od okolního trávníku zamezí prorůstání plevelů, půda je kyprá a nesešlapaná, rostliny nejsou přemokřené při trvalém dešti, na jaře se záhon dřív... celý příspěvek >
Ytong trvale pod vodou, 20.3.2017
Rozpustí se :-)
Jaká semena vybrat? Semo, NohelGarden, MoravoSeed, Nostalie či jiná?, 20.3.2017
Dovážet semena není zakázáno. Existují regulace na import semen a hlavně rostlin, viz: Trade in plants & plant products from non-EU countries Malá množství semen pro nekomerční využití, t.j. pro hobby pěstitele, mají výjimku. Každopádně jsem... celý příspěvek >
Postupná úroda jahod (druhy), 18.3.2017
S druhy neporadím, ale zaslání jahod mám vyzkoušené a funguje. Kupte frigo sadbu, dobře se s ní pracuje a krásně se chytí.
Pestovani topinambur, 14.3.2017
Bacha, vyroste i ze slupek a okrojků v kompostu.
Chili california reaper řízkování, 14.3.2017
Určitě to jde a raky si chci namnožit sazenice. Tady je návod.
Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat, 12.3.2017
Světlo, mírný vítr a ideálně i nějaké UV, aby rajčata nebyla překvapená po finálním vysazení ven. Pařeniště ani skleník bohužel nemám, ale loni jsem rajčata "venčila" víc než 14 dnů před vysazením, každý den déle. Za tu dobu se jim výrazně zlepšil... celý příspěvek >
Rajče Purple Calabash, 11.3.2017
Zahraniční zdroje jsou plné zkazek o jeho příšerné chuti, která má být moc rajčatová a výrazná. To mě docela navnadilo :-)  Pěstovali jste někdo tuhle odrůdu? Zajímá mě ranost, výška rostliny, praskání atd. v našich podmínkách. Letos už se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika