Příspěvky uživatele - 228.74

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak pěstovat svíčkovec (gauru), 1.10.2016
Gauru množím dělením trsů. Mám tu obyč vysokou bílou a krásně kvete s minimální zálivkou i péčí. Poslední 2 zimy mi přežila v pohodě, jenom trochu přihrnutá mulčem. Jenom pozor, po rozdělení i po zimě docela dlouho trucuje, než obrazí, chce to... celý příspěvek >
Batáty, 30.9.2016
Nádhera! Já na ty svoje ještě stříhám metr :-)
Jedli byste dyne z takove rostliny? (pokroucene listy), 26.9.2016
Když na tom něco vyroste, není důvod to nejíst. Stejných herbicidů je plné konvenčně pěstované obilí, takže když jíme mouku...
Neprospívá mi dýně Hokkaido, 11.8.2016
Máte v kompostu posekanou trávu, která byla ošetřená herbicidem proti plevelům (Travin atd.)? Moje tykve vypadají letos dost podobně. Tenhle ksindl nejdřív ničí rajčata, ale ve vyšší koncentraci postihne skoro každou zeleninu :-( Dobrá zpráva... celý příspěvek >
Jak odehnat kočky, 3.5.2016
V ČR jsem to prodávat neviděla, ale na zahraničních stránkách hledejte "motion activated sprinkler" - postřikovač s fotobuňkou. Všichni si je chválí. Jsou na baterky, stačí zapojit na hadici. Na eBay se dá sehnat cca za tisícovku.
Mesačné jahody Mignonette, 19.3.2016
Můj trik pro měsíční jahody ze semínka - na měsíc před výsevem je strčit do ledničky. Klíčí pak daleko ochotněji.
Mesačné jahody Mignonette, 19.3.2016
Mám Mignonette a Rujanu. Vypadají stejně, ale rozdíl v chuti tam je. Mignonette má takové kýčovité aroma, jako bonbony s umělou příchutí. Chutná to líp, než to zní :-) Podle mě má smysl je mít už pro ten rozdíl.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika