Příspěvky uživatele - 120.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vánoční kaktus, 25.7.2010
Máte pravdu Marie, při zvětšení fotky tam kaktus není. A podle listů je vánoční
Vánoční kaktus, 25.7.2010
To asi kaktus není, spíš netýkavky
Vánoční kaktus, 25.7.2010
Začíná mi kvést vánoční kaktus. Každoročně kvete tak v říjnu, letos se asi zbáznil. Od května je venku jen tak "pohozený pod stromem, nic moc se o něj nestarám. Teď nevím, jak dál. Dát ho dovnitř?
Řez oleandru, 25.7.2010
Oleandr mi mohutně kvete, ale výhony jsou slabé, chtěla bych je ožezat, aby zesílyly. Také není obrostlý.Pokud bych již letos květy obětovala, je šance, že již příští rok pokvete?
Jaká hlína pro růžovou hortenzii?, 23.7.2010
Vápno určitě nepřidávám, jen vše ze zahrady kromě dřevnatých větví, ty pálíme a pak dáme na kompost. Taky dřev uhlí po grilovačce. Opravdu by tím mohl být kompost zásaditý? Já už si dávno říkala, že mi to nějak s tou rašelinou na hortenzie nefunguje,... celý příspěvek >
Slimáci, 22.7.2010
Taky mě napadlo, že má Váš příspěvek měsíční zpoždění... nebo to jsou ty stáleplodící?
Jaká hlína pro růžovou hortenzii?, 22.7.2010
přestože každý rok přihazuji k hortenziím kompost smíchaný s rašelinou, kvete pořád růžově. Modře kvetla jednou v květináči, když jsem ji koupila. Tak teď nevím
Je to lilie?, 22.7.2010
ještě listy a bude to denivka jak vyšitá
Je to lilie?, 22.7.2010
Přidejte ten obrázek, bude to možná denivka
Lilie, 20.7.2010
Mohl byste poradit, co dělat, aby lilie bělostná vypadala zdravěji? Mně než začne kvést, tak už má plesnivé listy. Teď ji nechávám, neodstřihla jsem ji po květu úplně, ale je to smutek. Možná, že ji všichni špatně pěstujeme, v prvním příspěvku je... celý příspěvek >
Oleandr, 20.7.2010
Micuko, já je taky vyvážu, ale dala jsem jim čas, protože lehly opravdu během jednoho dopoledne před tou bouřkou, tak se mi to nezdálo. alena
Květ, 20.7.2010
Po odkvětu, až trochu zaschne, ho odlamuji "v kolínku".
Co dělat proti plzáku španělskému?, 20.7.2010
Oni se do těch hromádek na zahradě schovávají před horkema suchem a vůbec přes den. Po dešti a v noci z nich vyrážejí "na lov".
Oleandr, 20.7.2010
Od poledne před bouřkou (minulý týden) se všem oleandrům svěsily výhony s květy. Stále se ještě nevzpamatovaly. Jsou ohnuté, jakoby uvadlé, nedostatkem vody to nemůže být, snad reakce na změnu počasí, stalo se vám to někomu také? alena
Jed na pavouky, 18.7.2010
Neomedic, nenechte se otrávit, jak moc Vám rozumím. Pavouci jsou hnus (můj muž se též domnívá, že co chytají zrovna ty mouchy, které by mi zrovna vlétly do pokoje). Jestli máte chatu dřevěnou, tak je to horší, já mám ještě nezrekonstruovanou vstupní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika