Příspěvky uživatele - 120.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice, 6.7.2010
Já mám mšice i na rhododenr, postříkány a jsou tam furt. ach jo
Nemocný rhododendron, 6.7.2010
Zasadili Vám je do samotné rašeliny? To snad ne. Ta se tady doporučuje jen pro borůvky
Nemocný rhododendron, 6.7.2010
Ty dvě úplně suché větve bych ustřihla. Zbývající suché listy odpadnou. Pokud není v rhodod substrátu, tak do něj přesadit, pokud je, tak dosypat hodně rašeliny. A čekat co bude najaře. Je to šok z přesazení, změny podmínek
Mravenci v kuchyni a ve špajzu, 6.7.2010
Asi budete muset kompletně vyklidit špajz i kuchyni a pak vystříkat všechny škvíry insekticidem.
Kadeřavost broskvoně, 6.7.2010
Moc nevěřím na snadná řešení. Pěstování česneku jako prevenci proti kadeřavosti mi připomíná pěstování jisté kytky jako odpuzovači krtků
Jak na mravence v domácnosti?, 5.7.2010
A nodtěhovali se jen do jiné místnosti? ty jsi je ničím nepostříkal?
Sedmikrásky, 3.7.2010
Já přidávám sedmikrásky do čaje k dalším bylinkám
Hortenzie, 29.6.2010
Máte pravdu Lído, ještě bych dodala, že nesmí v zimě vymrznout, to s stává u mých hortenzií. pak jsou jen samý list
Drtič větví MTD 465, 25.6.2010
prosím, mohli byste mi doporučit elektrický -asi- drtič větví, ne na profesionální použití, pouze nestíhám pálit vše, co béhem roku na zahradě ostříhám. Nebo aspon dle čeho mám vybírat
Jahody v roce 2010 - aku urodu ste mali?, 20.6.2010
je jich dost ale nejsou sladké jako jiné roky
Pěstování brokolice - vykvétání, 19.6.2010
co dělám špatne? brokolice má spoustu listu, ale nic jiného
Slimáci na zdech studny, 18.6.2010
Dnes jsme odklopili víko ze studny a jsou tam špalnělský slimáci. Jak proti nim bojovat? Máme na studnu napojený vodovod, pitnou vodu. V zahradě je vysbírávám, ale do studny není pochopitelně denně přístup. Ach jo
Vadnutí a uschnutí letorostů a plodonošů, 8.6.2010
jen bych chtěla připomenout, že sliz jsem nikde neobjevila (z prvního příspěvku to vyplývá také). Příznaky byly stejné i v minulých letech, letos je jejich rozsah daleko větší
Vadnutí a uschnutí letorostů a plodonošů, 7.6.2010
mám stejný problém
Broskvoně - kadeřavost - rok 2010, 24.5.2010
Ptám se jako amatér: letos poprve je na několikaleté broskvoni kadeřavost tak silná, že stromek celkově neprospívá (loni jsem otrhala pár lístečků). Ani pořádně nekvetl a nenarůstají větvičky (loni jsem touhle dobou hodně stříhala). Nemůže být chyba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika