Příspěvky uživatele - 120.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kočky v zahradě, 13.7.2010
Přesně tak, diskuze se zvrhla z obviňování koček ze syflu x lidí vraždící kočky. Přitom jde jen o hovínka, která po toulavých kočkách nacházíme na trávníku a jinak máme třeba kočky rádi
Jak na mravence v domácnosti?, 13.7.2010
Moje zkušenost je taková: přestěhovali jsme se do starého, neudržovaného bytu, kde v komoře- spíži bylo vše: mravenci a kdejaká havěť. Vše jsme vystěhovali a kompletně vystříkali desinsekčním velmi silným, ale člověku neškodným přípravkem, který se... celý příspěvek >
Levandule, 13.7.2010
Levanduli stříhám dvakrát ročně. Teď poprve do živého, zeleného dřeva, podruhe na jaře komplet všechno přyč do starého dřeva. Vždy navzdory tomu obrazí, jsou to veliké několikaleté keře. Staré dřevnaté výhony jsou tak silné, že je musíme vzít... celý příspěvek >
Nemocný rhododendron, 13.7.2010
Já do stejného substrátu jako vy a tak dvakrát ročně přidávám rašelinu. problém je, že okolní půda je hodně zásaditá a vysychavá, takže celkově nic moc výsledek, rhodod prorůstají do té nevhodné půdy. Dnes jsem přijela po třech dnech na zahradu,... celý příspěvek >
Pozná někdo tento keř?, 10.7.2010
deutizia?
Vyryté kosatce, 9.7.2010
Do zítra vydrží určitě, ale zasadila bych je tak do několika dnů, měsíc je moc
Existuje popínavka neopadající, nekvetoucí a nejedovatá?, 9.7.2010
S tím bodbutím včel to asi nepořešíte nekvetoucí plazivkou. Mě včera bodla včela ze sedmikrásky na jinak sluncem vypáleném trávníku. A to je včel letos minimum  a jedna z nic se zrovna realizovala na mně
Postřik na mšice, 9.7.2010
Chemický Alí, vyhrabala jsem tento Váš příspěvek, který mě velmi zaujal. Prosím, pokud budete mít čas, mohl byste napsat proč a v čem jsou prášky do myčky nebezpečné oproti Jaru a dalším saponátům?
Řízkování, 7.7.2010
Mohla bych se ještě zeptat, jestli jste ji někdy stříhal? Na jaře před rašením nebo teď po odkvětu? Potřebuji ji upravit, trochu se mi vymkla z paží a je moc široká (já vím, že má být, ale už se nevejde tam kde má být), přesazovat ji nechci už vůbec
Nemocný rhododendron, 7.7.2010
konvalinko, to je nádhera a té práceto zasychání pupenů znám taky, dělají mi to ty, co kvetou už na konci března. Myslela jsem, že jsou omrzlé nebo když je občas můj muž ve snaze pomoci mi pokropí ledovou vodu ze studny. Je možné, že je to tím?
Nemocný rhododendron, 7.7.2010
konvalinko, 40 rhododendronů, to musí být krása, můžu se zeptat odkud jste, jestli máte i běžně na zahradě kyselou půdu?
Stříhání tůjí, 7.7.2010
Já to dělám taky tak. Ty tůje ale jsou určitě jiného druhu, než se dnes prodávají a pěstují. Ty současné už toto možná neumí
Nemoc Rododendronu, 7.7.2010
Odkvetlé květy (ne celé stonky) vylomit, vykroutit, tak abyste nepoškodil nové pupeny. Přidat rašelinu a naposledy pohnojit hnojivem na rhodod
Řízkování, 7.7.2010
Má smysl se pokoušet o řízkování katalpy? Kdy a jak?
Jak to vypadá s úrodou broskvoní?, 6.7.2010
Broskvoni jsem odstranila kadeřavé listy, plod zbyl jeden. Letorosty zaštípnout? Kolik?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika