Příspěvky uživatele - 120.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Břečtan na dům, 21.5.2010
břečtan je krásný, na domě dělá atmosféru.. Já nim mám obrostlé staré pahýly stromů a jsou z nich nádherné solitery. A právě proto vidím, co břečtan umí udělat, jak je silný, když se po několika letech rozroste. Na dům bych si ho proto... celý příspěvek >
Ohnuté vršky po zimě a první stříhání, 15.5.2010
sorry kacíři. Tůje jsou po letošní zimě už celkem vzpamatované. Rozčepířené jsou už jen slepice za těmi tůjemi schopané. hi hi ha ha
Nekvetou nějak brzy?, 15.5.2010
Benešovsko, hortenzie velkol teprve pučí listy, kde nevymrzly, hortenz popínavá letos poprve po letech má květy před rozvinutím, čechrava vypučela, má tak deset cm. Jo a brutálně mi omrzla všechny poupata rhododen, aspoň doufám, že jen vymrzla a... celý příspěvek >
Ohnuté vršky po zimě a první stříhání, 15.5.2010
Touhle dobou už by měly být narovnané, ty moje sousedů slepic byly po letošní zimě dost rozčepířené a už jsou OK. teda ne že by tůje byly nějaká nádhera :)
Dřevitá pivoňka - množenie, 15.5.2010
V těchto dnech mi jakoby uvadl jeden výhon dřevité pivoňky, už má i květy před rozkvetením. Co se mohlo stát, jinak byla vždy Ok, kromě toho, že má těžké a dost vyholené větve a chystám se letos mo odkvětu jednu stříhnout
Ibišek a mrazík, 3.5.2010
pochopitelně syrský ne irský
Ibišek a mrazík, 3.5.2010
Ibišek pokojový (čínský) nebo venkovní (irský). Asi to byl pokojový? Pokud je už několikaletý, tak by měl hodně vydržet a snad se vzpamatuje (ten můj přes zimu opadá i když je neopadavý a vždy se vzpamatuje, ikdyž nemá ideální podmínky). Pokud je... celý příspěvek >
Jak správně zalévat orchideje, 2.5.2010
PP, děkuji. A jak zaléváte vy? Jako p janča  (doporučuje prolití vodou z vodovodu) nebo koupete (doporučuje tuším Věrka2)? Vím, že zdůrazňujete minimum vody a hrubý substrát
Dřevitá pivoňka - řez, 2.5.2010
Tak jsem se loni zalekla střihnutí do dřevité pivoňky, aby nebylo "pá, pá" jak psal J.P. Letos to ale už budu muset řešit a asi dva nejvíc vyvracející se výhony odstřihnout. Už teď je plné pupenů, ale také už teď musí být svázaná, což mě u... celý příspěvek >
Jak správně zalévat orchideje, 2.5.2010
Pane janča, asi se zeptám blbě, ale taky začínám. Kořeny, které rostou ve vzduchu nad povrchem, zaschly? Je to špatně? Může být důvodem, že zalévám ponořením nádoby do deš´tové vody a voda se tak nedostane až na povrch?
Přežije zmrznutý Vánoční kaktus?, 22.4.2010
dle mých zkušeností nepřežije
Pokojovka, 22.4.2010
u nás doma se tomu říká také gumovník
Hádanka pro pěstitele dřevin, 21.4.2010
no to je krása. Mohu se taky zeptat, jak dlouho to trvalo, jak často stříhat (jen jednou na jaře?), jak je starý atd... pochlub se. Mám také na zahradě mladé modříny (obyčejné, z lesa :)) a nevím, jak dál 
Rhododendron, co se mu stalo?, 21.4.2010
Gabula, dala jsi mu rašelinu? A hlavně si musí zvyknout na přesazení, Letos už z něj nic nebude, uvidíš příští rok, dej mu taky hnojivo na rhododen a zalévej deš´tovou vodou dle možností. Asi to bude 50 na 50, to tak bývá pokud nemá ideální... celý příspěvek >
Ibišek venkovní, 21.4.2010
ne, ale už to bude
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika