Jed na pavouky



lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 120.236 (?)
18.7.2010 23:52

Neomedic, nenechte se otrávit, jak moc Vám rozumím. Pavouci jsou hnus (můj muž se též domnívá, že co chytají zrovna ty mouchy, které by mi zrovna vlétly do pokoje). Jestli máte chatu dřevěnou, tak je to horší, já mám ještě nezrekonstruovanou vstupní verandu, která sotva drží pohromadě a je tam i dřevo. Prostě je ometu, umyju okno a zítra jsou tam zas. Ale jinak to nejde

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
NeoMedic - (35) - 177.53 (?), 18.7.2010 23:29
Tu chatu mame od 60 let, arachnofobii sice netrpim a kdyby slo o par pavouku, tak cert to vem, ale kdyz prijedu na chatu po 2-3 dnech tak uz jsou dvere i okna potahle pavucinama.Na zachode to vypada jeste hur a kdyz uz clovek si jde umit do sklepa ruce a vidi ze pavouci a pavuciny jsou nejen v rozich zdi, ale i treba v oteviracim zrcadle kde jsou zubni kartacky... no a kdyz uz si clovek jde lehnou a citi jak po nem neco leze... nic moc :-) Proto sem se ptal, na tohle. Kdyby existovaly alespon nejaka odpudive "tablety" ktere bychom si dali vedle postele, byl bych rad :)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 120.236 (?), 18.7.2010 23:52

Neomedic, nenechte se otrávit, jak moc Vám rozumím. Pavouci jsou hnus (můj muž se též domnívá, že co chytají zrovna ty mouchy, které by mi zrovna vlétly do pokoje). Jestli máte chatu dřevěnou, tak je to horší, já mám ještě nezrekonstruovanou vstupní verandu, která sotva drží pohromadě a je tam i dřevo. Prostě je ometu, umyju okno a zítra jsou tam zas. Ale jinak to nejde

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.34 (?), 19.7.2010 21:58

Mě pavouci jako takoví nevadí. Štvou mě ale pokoutníci, kteří si svoje monstrózní pavučiny, když se jim zapráší, postaví o patro výš. Několikrát tady zaznělo, jak se pavučiny vyluxují, omyjí atd. S tím mám poděkud problém, například ze dřevěných vrat (stodola atd.) nejdou ani oluxovat, ani omýt (ani tlakovou vodou). O nějakém ometení se nemá cenu zmiňovat. Zůstanou prostě nalepené. Všude jsme dali nová vrata, pěkně natřená, a teď tohle. Vypadají jako by je někdo posmrkal. Nevíte čim na to? Něco co by rozpouštělo pavučiny a neškodilo dřevu? Díky Umtata

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 240.36 (?), 12.8.2010 10:38

Nejsem žádný hysterický arachnofobik, ale taky pavouka vždycky zabiju, když ho vidím. Vůbec nepopírám, že má svůj úkol v přírodě, ale proč mi leze do baráku? Naprosto chápu zoufalství při neustálém ometání pavučin, které se lepí na smeták a člověk to pak musí ještě obírat rukama. ble. Každopádně jsem pátrala taky po nějakém odpuzovači a našla jsem Odpuzovač pavouků od Star Brite, který ty pavouky odežene, protože jim to smrdí, ale nijak jim neublíží, a to mi bylo sympatické i přesto, že se vůbec neřadím mezi útlocitné ochránce přírody a klidně bych je doma něčím kosila. Několik dní po nastříkání zejí jejich obydlí prázdnotou, visí tam pouze zbytky zpřetrhaných pavučin. Chvíli to smrdělo i mě (octomátově), ale po chvíli se to ztratí a není cítit vůbec nic. Prý to má fungovat až 6 měsíců od nastříkání, to nevim, jelikož jsme to zkusila před pár dny. Každopádně to zatím vypadá dobře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 235.249 (?), 12.8.2010 20:43

Lezou vám tam proto, že tam mají co k jídlu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 231.162 (?), 13.8.2010 8:08

Kupte si biolit proti lezoucímu hmyzu, mám to vyzkoušené, jelikož mám všude nové fasády, i na stodole stříkám 2x ročně, není to 100% ale účinnost je vysoká, pavučiny nejprve vyluxuji, neometám protože tak se pavučiny místy vpraví do omítky a pak vystříkat, cca tak 3 měsíce je pokoj

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.84 (?), 12.10.2010 11:32

Několik let jsem používala postřik určený přímo na pavouky Spinnen Stop od fy Wenoko. Objednávala jsem si ho u Quelle a myslela jsem, že mám vyhráno. Bohužel, Quelle už není a jeho nástupce Hallens nic takového nenabízí. Postřik to byl suprový. 100% funkční a vydržel několik měsíců. Pokud byste někod našel prodejce tohoto postřiku, podělte se s kontaktem na něj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 223.140 (?), 11.8.2016 12:00

Taky jsem vyzkoušela odpuzovač pavouků od Star Brite a za mě jsou to vyhozené peníze. Nejdřív dva dny po aplikaci se objevila taková ta obrovská tarantule (domnívala jsem se, že je to dobře, že ji přípravek vyhání pryč), nicméně ani dva týdny po aplikaci není od pavouků pokoj, ty potvory jsou tu pořád. Přípravek jsem vystříkala skoro celý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 65.150 (?), 30.8.2010 16:26

Objevila jsem odpuzovače-plašiče škůdců Deramax. Zatím jsem to ještě nezkusila, ale mám to objednané a vkládám do toho velkou naději :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
pepa kot - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (385) - 99.250 (?), 4.12.2016 6:35

Velmi cítím s NeoMedic. Také jsem měl nepříjemné probuzení, když mi při spaní přeběhl pavouk přes obličej!!! Brrrrrr!!! Hrrůůůůza!!!  Nepřeju to nikomu!!! Pavouci mi nevadí, ale toto bylo moc!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika