Příspěvky uživatele - 120.236

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemocný rhododendron, 18.7.2010
Teda Veroniko, vy mi silně připomínáte mě. Já jim střídavě domlouvám, chválím a teď vyhrožuju
Co dělat proti plzáku španělskému?, 18.7.2010
S tím rybníkem by mě docela zajímalo, co řeknou odborníci, jestli to ryby žerou nebo bude jen kalná voda. S nošením do lesa by to bylo fér, kdyby se pak vrátili na Vaši zahradu, je ovšem pravděpodobnější, že slimáci dolezou na tu sousedovu, co... celý příspěvek >
Katalpa nana, 18.7.2010
Normální katalpa je opravdu překrásný strom, pro mě hezčí než nana. Vypadá stále ještě neobvykle, nádherně kvete, je světlá. Já bohužel patřím mezi ty, kdo ji nezvládli a teď nevím, jak dál. Mám ji zasazenou osmým rokem na nevhodném místě, kde... celý příspěvek >
Prosim o nazev stromu, 18.7.2010
škumpa
Nemocný rhododendron, 17.7.2010
konvalinko, já to tak udělám, otrhám spálené lístky a ostřihám ty části, kde se mi zdá, že je napaden i vrcholek a větev. Naštěstí se to týká jen asi jedné třetiny obou rostlin. Jinak já řežu vždy tak jednu starou větev v rámci omlazování stařičkého... celý příspěvek >
Suchý (spálený) trávník?, 17.7.2010
Já trávník zalévat nebudu, je mi to fakt trapný, je to tady všude jak na savaně... jen mě mate, že dosud vždy uschnula tráva a plevel se držel, teď už je i po plevelu. No ale mohlo by být hůř, stará tráva a pod stromy je stále plná sedmikrásek
Nemocný rhododendron, 17.7.2010
konvalinko, co myslíte, asi jsou zasaženy i stonky, poupata určitě, Já je asi odřežu, ať mají čas se ještě vzpamatovat. Původně jsem chtěla jen odstranit listy
Nemocný rhododendron, 17.7.2010
To ne já, to můj muž, chtěl mi jako vždy pomoci a asi se mu to nezdálo dost, tak střik za dva dny zopakoval. A jen na ronďákách. Jsou opravdu jinak než spálené sluncem, ty fleky jsou takové papírové, okamžitě se rozpadají. Přitom to jsou dva ronďáky,... celý příspěvek >
Suchý (spálený) trávník?, 17.7.2010
Já nechci provokovat lidi, v obci už je zákaz zalévání z vodovodu. Používáme studnu, ale stejně je mi to blbý zalévat trávník. Jde mi o to, jestli se zberká nebo pak doset. jaká je pravděpodobnost
Nemocný rhododendron, 16.7.2010
Já už toho mám s nim a taky plný kecky, nejde to podobrým, asi je dám pryč. Mají spálené listy od horka a možná taky jak jsem je stříkala proti mšicím, Byly jich plné
Jak vyřešit sušení prádla na zahradě?, 15.7.2010
teda Jekyll v máte doma bab a kvalitní značkové prádlo jim do sušičky nedávejte, na to musíte jemně
Okurkožrout, 14.7.2010
sice jsem se dnes konečně zasmála, ale je mi to i trochu líto a trochu záhada. nesežral je někdo z rodiny?
Opadávání korejské jedle, 14.7.2010
korejská jedle se mi v posledních letech dost rozrostla hlavně do šířky i do výšky. Lze jí zkrátit větve? A terminál? A kdy? Všude se uvádí, že neřezat
Zásilková zahradnictví, 14.7.2010
Sieberz má v katalogu mrazuvzdornou fuchsii údajně i na živý plot. Mám něco podobného doma v květináči a nejsem si jistá, zda ji lze vysadit ven a nechat přes zimu. Květ vypadá úplně stejně, vyráží vždy od báze, nevytváří dřevnaté výhony, takže na ní... celý příspěvek >
Které květiny slimákům nechutnají, 13.7.2010
odolávají ibišky, oleandry, hvozdíky a letos neuvěřitelně i smrďuchy- afrikány. oběti slimáků jsou u mě: hosty, ale i rhodod, které z hosty na rhodod nějak asi přeskočí, rašelina jim přece jen vadi. Lilie, pivoňky, jiřinu chráním. Hortenzie jsou... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika