Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rostliny výrazně potlačující plevele, 26.3.2012
Aha, děkuju, tu mi vůbec doma nemáme... tedy ani mamky, ani babičky, tak jsem si na ni ani nevzpoměla. Ale vím, kde roste zplanělá Díky za tip. Ráďa
Kočka na zahradě, 26.3.2012
Toulání koček nezabráníte, ani tomu, aby nenavštěvovali zrovna vaši zahradu. Proto si přikrývejte pískoviště - to je ten nejjednodušší recept. A žádnou larvu, ale vajíčko škrkavky musí dítě pozřít - ne vdechnout! Dítě neochráníte před tisíci jiných... celý příspěvek >
Rostliny výrazně potlačující plevele, 25.3.2012
Zdravím, můžete se podělit se svýma zkušenostma, které trvalky, popřípadě letničky, se dobře vysemeňují, či rozrůstají tak, že vytlačí plevel? Potřebovala bych je slunnou stráň. Moje nejlepší zkušenost je z kontryhelem - dobře se vysemeňuje (ale už... celý příspěvek >
Myš sežrala Hostu, 24.3.2012 Obsahuje fotku
Při čištění kytek jsem zjistila, že v jednom záhonu mi myš totálně sežrala puky bohyšek. Jestli si představíte, jak je teďka nachystaná před vypučením, tak to ožrala do placky, jakoby jste to pořádně seříznuli nožem. Stalo se někomu něco podobného?... celý příspěvek >
Je už nějaká náhrada za Dursban?, 24.3.2012
A podobný dotaz... všechny rostliny s takovýma těma dužnatýma hlízovitýma kořenama mi taky něco vyžírá (kontryhel, kakosty, bergénie apod) Rostlina úplně vyhyne a její kořeny, jsou jakoby celé práchnivé, vyžrané. Při použití Dursbanu se mi povedlo... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - škůdce, 24.3.2012
Nechápala jsem, jak je možné, že všem dřevité pivoňky krásně rostou, něktří tu dávali obrázky pivoněk bezmála dvoumetrové velikosti a ty moje jsou každým rokem spíše menší a menší, respective každý rok na jaře, odstříhávám většinu větví totálně... celý příspěvek >
Je to vřes?, 24.3.2012
Já vřesovce trochu zakracovala každým rokem, ale letos to vypadá, že je také totálně po nich Mám jich ve vřesovišti asi 50ks a jde mne z toho šlak trefit! Nejen, že už byly úctihodně rozrostené, krásné, ale taky to bude stát fůru peněz. Mám je... celý příspěvek >
Syrová a klasická strava pro psa, 24.3.2012
Tak normálně se různé rostlinné a lososový olej dávají zvířatům na zlepšní stavu kůže a srsti... nevím, zda máte zrovna tohle na mysli? Pokud vím, tak v kvalitních granulích je vždycky něktěrý z nich zastoupený. Já dávám do krmné dávky různě... celý příspěvek >
Přesazování kapradin z lesa, 20.3.2012
Jde to, mám je z lesa a myslím, že většina zahrádkářů taky Ani jsem nebrala nijak zvlášť velký bal, normálně vyrýpnula a vzala do tašky i trochu hrabanky. Spíš jim jen vytvořit podobné podmínky jako měli... do stínu stromů a tak... To, že to... celý příspěvek >
Pes na zahradě, 14.3.2012
Nevím, za jakým účelem a jak velkou rostlinu... tak pichlavé jsou třeba hlohyně a různé dřišťály - tam máte velký výběr jak velikostí, tak barev. A když je to ven, klidně to stříkněte sprejem na odpuzování psů - mají ho v každém zverimexu
Změna v chování psa, 12.3.2012
Mám sice psy-kluky, ale tohle vypadá na,,falešnou březost". Naši kluci se takhle divně chovají, když v okolí hárá fenka. Předpokládám tedy, že kastrovanou ji nemáte. Snad někdo z chovatelů fenek napíše tip, podle čeho se to dá celkem bezpečně určit,... celý příspěvek >
Kočka ve skleníku, 10.3.2012
Tak to nevím, naše kočky,,chodí" i do mokré půdy, že by jako po dešti čekaly až vyschne?
Kočka ve skleníku, 10.3.2012
Hmm, měla jsem pro psy a ono to dost pekelně smrdělo... nevím, jestli bych si něco takového stříkala k výpěstkům Nebylo by lepší, dát tam třeba síťku (jako do okna), aby se tam kočka nedostala?
Jaká je to rostlina?, 9.3.2012
Ano, určitě je, mám ho taky
Co k levanduli?, 9.3.2012
Hezké Proč,,měla"?
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika