Dřevitá pivoňka - škůdce



konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?) 
24.3.2012 0:45, zobrazeno: 4245x

Nechápala jsem, jak je možné, že všem dřevité pivoňky krásně rostou, něktří tu dávali obrázky pivoněk bezmála dvoumetrové velikosti a ty moje jsou každým rokem spíše menší a menší, respective každý rok na jaře, odstříhávám většinu větví totálně uschlou?! Včera při stříhání jsem si větve pečlivě prohlížela a snažila se stříhat a po živé... a zjistila, že jsou vevnitř vyžrané nějakýma larvama!!(povedlo se mi je i přesříhnoutsurprise ) Nevíte prosím, jakový postřik, či co by mohlo rostliny ochránit? Stejným způsobem jsem před dvěma lety přišla o jeden druh okrasné vrbysad

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 1.4.2012 16:54

Nevíte prosím někdo, co použít za - asi postřik? na larvy nevím čeho uvnitř dřevin. Nějaký přípravek, který rostlina vstřebá tak, že je pro škůdce celá jedovatá (i to dřevo uvnitř) Bóže, zase chemiecrying

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika