Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to prosim za kvetinu?, 10.9.2011
Rozchodník, tedy sedum (spectabile nebo telephium nejspíš) Přesný kultivar nevím, mezi nejznámější patří sedum telephium,,Matrona"
Kdo mi zabíjí slepice?, 8.9.2011
A má ten soused psa? Spíš bych to tipla na kunu, ale pes to může být taky. I když si myslím, že by jste našla nějaké kousnutí krku. Můj pes ,,ulovil" u babičky kdysi slepici neviděla jsem co a jak, ani slípku nezkoumala, ale našla jsem ho nad... celý příspěvek >
Krásenky mezi růže, 6.9.2011
Mohla by to být campanula poscharskyana. Tento u nás má hodně lidí na hřbitově. Já si ho koupila taky, ale nějak se mu u nás nedaří Zkusím ho vysadit mezi ty růže - vypadá to opravdu krásně - dobrý nápad! Vedle růží mám levanduli, ale v růžích akorár... celý příspěvek >
Skušenosti s hlinito-jílovitou půdou, 2.9.2011
Mám stejnou půdu, jako píše pán výše - tu cihlářskou  repektive jíl s kamením. První roky pokusů o výsadbu zeleniny byly utrpením. Letos je první rok, kdy jsem zaznamenala významné zlepšení. A to díky snad tunám koňského hnoje, co jsme tam... celý příspěvek >
Pes pojídá hadry, 2.9.2011
No, na hlad se mi to nezdá, nuda by byla mnohem pravděpodobnější. Rodičů vořech to dělal opravdu z nudy, ale spíš jen trhal věci na pidikousky, něco se mu sežrat asi i povedlo, ale normálně je nežral. U vás to na nudu nevypadá, spíš - není to... celý příspěvek >
Ježek - co dělat, aby k nám přestal v noci chodit, 23.8.2011
Ježek samozřejmě blechy má... ale to co popisujete, jsou opravdu blechy?? Nezdá se mi, že by byly,,volně ložené" v trávě, na dlažbě... a bez ježka. Většinou se drží jen tam kde spí, kde má pelech, no a na něm. Tohle jsem ještě neslyšela... i když to... celý příspěvek >
Pes s PP a bez PP, 23.8.2011
Přesně tak, je to jak píšete: je rozdíl vzít si vořecha ze sousedství, kde pejsy znáte a víte, jestli netrpí nějakou chorobou, nemá viditelnou vadu kloubů a pod. Vzít si psa z,,množárny" který je,,samozřejmě po rodičích s PP" je dost o... celý příspěvek >
Nemoc pstruha duhového, 16.8.2011
Jaký máte názor na použití zeolitu v rybníku? Úplně laický dotaz, chemii vůbec nerozumím a zatím jsem si přečetla plno protichůdných názorů, tudíž z toho nejsem moudrá. Někde bylo, že zeolit okyseluje vodu, když jsem si však přečetla stránky přímo k... celý příspěvek >
Phlof panikulata - nekvetoucí, 11.8.2011
Kupte si postřik na rzi a plísně na okrasných rostlinách (je jich určitě na trhu víc) a stříkejte. Mě phloxy velice trpí na padlí, sice kvetou, ale odchází mi taky každým rokem část rostlin... a to teda i stříkám 
Přehazování kompostu, 10.8.2011
Zrovna dneska jsem po dlouhé době vynášela zbytky z kuchyně na kompost (běžně nosí manžel  ) a kvůli tomu, aby se v tom nepřehrabovali psi je nutné, aby se to přihodilo už nějakými tlejícími zbytky.  A když jsem to dělala, zrovna... celý příspěvek >
Čištění uší?, 9.8.2011
Jak se pejsku čistí uši, Vám měl ukázat veterinář při základním očkování... V žádném případě se nesmí používat žádný ušošťour - poněvadž nevíte, kam až můžete  Ukazováček si omotáte papírovým kapesníkem a vytřete pejsku tu část zvukovodu -... celý příspěvek >
Jak zahnat nebo odchytit psa?, 9.8.2011
A Vy opravdu nevíte čí ten pes je? U nás se běžně stává, že se v obci toulá pes a pokud to někomu vadí, dá to vyhlásit rozhlasem - ať si majitelé psa vyzvednou u toho a toho občana  - v tomto případě tedy u Vás. Jak jsem pochopila, pes k Vám... celý příspěvek >
Proč vadne ruj vlasatá?, 7.8.2011
Už to tu bylo na jaře, odešly mi i poloviny třímetrových rují, odspoda raší, ale musely se moc seříznout  Je to nějaká houbová choroba nevím, jestli se ví přesně jaká a který postřik na ni. Já jsem měla namíchaný Dithane na javor, tak jsem... celý příspěvek >
Kotec pro psa, 4.8.2011
Rozdíl je v pohledu na psa. Moji psi jsou členy rodiny, kteří se s náma účastní veškerého dění v zahradě, mezi které patří i posezení na terase s návštěvou. Návštěvy mají zakázáno psy krmit a psi nežebrají a leží opodál. Hodně lidí si chodí... celý příspěvek >
Zpusob hniti nadrcene vs nenadrcene travy, 4.8.2011
Jelikož mám posekané trávy sekačkou obrovské množství, stane se, že nechám hromadu vysypanou před kompostérem a než to tam někdo vyháže, je z toho mazlavý sajrajt  Ano, normálně to tam pak vyházíme, akorát se to prosýpá něčím... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika