Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Znáte název kytky?, 4.8.2011
Paní Marie... zrovna jsem na ni koukala shora z okna, přemýšlela pod čím to na NETu hledat a říkala si:,,vypadá to jak nějaký cypřich... no to asi sotva... ale pod čím to hledat??  Pane Stanislawe, děkuju za odpověď, tady jsem opravdu... celý příspěvek >
Znáte název kytky?, 2.8.2011 Obsahuje fotku
Dobrý den, myslím, že kytek znám hodně, ale najednou jsem zjistila, že mám kytku o které vůbec netuším, co je vlastně zač... Pamatuju si ji ze starých zahrádek, které zmizeli stejně jako tahle kytka. Objevila jsem ji u jedné známé, která mi tvrdila,... celý příspěvek >
Prosím o radu - je to ruj vlasata?, 1.8.2011
Před hodinou jsem se připlazila ze zahrady a zrovna jsem tam (mimo jiné,,dárečky") několik takových vyplela. Ano, je to rdesno, ať už jakékoliv - i těch tu mám víc druhů 
Kotec pro psa, 1.8.2011
Ale já jsem psala, že má dva velké psy, takže vím, co to obnáší. Jenomže záleží taky na výchově. Já můžu vyjíždět autem, k nám může auto vjíždět a moji psi nechtějí utéct. Návštěvy nežerou, ba ani děti Neobtěžují. Jak jsem psala, ještě nikdy jsem je... celý příspěvek >
Kotec pro psa, 31.7.2011
No, blbá... jak se to vezme. Já kolem vidím jenom psy, co mají kotec na doživotí  Nevím, jestli to byl záměr od počátku a nebo to štěndo muselo přinejmenším někoho zabít, protože doživotí u nás tuším nedostane ani mnohonásobný... celý příspěvek >
Kotec pro psa, 31.7.2011
A proč musí mít kotec?
Krmivo pro šteně, 31.7.2011
Nevěřím... to věřte. Ne, Pedigree a spol. nejsou značky, které jdou na trh přes veterináře, protože ví, že tam by neuspěli - to jistí masová reklama. Veterináři nabízejí hlavně Hills, Royal Canin - jelikož tyhle firmy se specializují i na veterinární... celý příspěvek >
Krmivo pro šteně, 30.7.2011
Cop se týká stáří granulí - všichni berou granule z jednoho centrálního skladu - včetně Vašeho veterináře. Pokud máte ve svého veterináře důvěru, nechci vám ji kazit, ale věřte tomu, že každý veterinář doporučí jen granule svých sponzorůV žádném... celý příspěvek >
Krmivo pro šteně, 28.7.2011
Klidně se pochlubte, i to sem patří  Štěndo vypadá na jezevču Granule na trhu se dělí zhruba na: obarvené šmejdy, kupované v hypersupermarketech pod podivuhodnými názvy. Pak takové ty běžně dostupné (tamtéž) a reklamované značky... celý příspěvek >
Jak zkombinovat tavolníky (spirea) do živého plotu?, 28.7.2011
Ještě bych to upřesnila, kdy do vyšších se řadí všechny na jaře kvetoucí a pouze bíle, ty ostatní do růžova kvetou v létě a jsou nižšího vzrůstu.
Pochlubte se svojí zahrádkou, 26.7.2011
Hanko, Vaše jezírko a výhled ze zahrady - to je krása! My máme podobné, i když ne až tak upravené, trochu,,divočejší"styl. Jinak jsem si říkala, že ta krajina je podobná jako u nás, ale Vaše jméno tomu nenasvědčuje  Ještě se... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 21.7.2011
My nemáme pstruhy jedlé  teda, oni by i byli, ale jsou to domácí mazlíčkové... A do těch 40cm nás to stálo peněz... ani nemluvím 
Pták loví ryby z jezírka, 19.7.2011
Ale jistě, to je pochopitelné. Já mám velké jezero se pstruhama a těma čudlama, tak ráda nějaké obětuju 
Jaká rostlina, 19.7.2011
Asi Stulík. Já si ho tam schválně koupila a nějak moc neroste ...že by něco utiskoval, tak to už vůbec ne.
Pták loví ryby z jezírka, 18.7.2011 Obsahuje fotku
Čápa černého jsem u jezírka onehdá měla, jásala jsem a fotila  Bohužel u lovu jsem ho nechytla, neb je opravdu velmi plachý a jak se pohnula větrem záclona - byl fuč. Chtěla jsem vidět, jestli ,,sezobne"  nějakého z těch našich ... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika