Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Psa, nebo fenu?, 10.1.2012
Mám bernského salašnického - samce (toho chlupatého) Pokud si představujete psa, který jen celý den na zahradě hlídá, třeba teďka v zimě bez nic moc kontaktu s rodinou, který nemůže nikdy do domu... toto plemeno si nepořizujte. Ono je to ve většině... celý příspěvek >
Sezení na bidlech, 30.12.2011
Nevím, pro koho a co mělo být špatně - možná jsem se i já blbě vyjádřila - zkusím znovu Slepice mají 4 bidla: spodní cca půl metru nad zemí a každé další nad ním asi o 50cm výš. Sedí jen na horních dvou - po těch spodních tam jen vyskákají. Tudíž... celý příspěvek >
Sezení na bidlech, 27.12.2011
Bidla se dávají jako takový,,žebříček" - u babči je máme ve čtyřech řadách - ale sedí jen na horní a někdy té pod ní. Po prvních dvou - spodních, tam spíše jen vyskáčou. Nevím, jak to máte vy ostatní, ale asi nestačí jim dát jen jednu... celý příspěvek >
Puklice, 2.12.2011
Tak, včera se motám kolem zahradních azalek, mulčuju a koukám: puklice, kterých tam vloni bylo jen pár, za letošní rok rostliny takřka obalily! Myslela jsem si, jelikož jsem se doteď setkala s puklicema jen u pokojovek, že nepřežijou zimu, tak... celý příspěvek >
Choroba jader orechů?, 24.11.2011
Já měla být před panem Vysloužilem, bohužel mne předběhnul  Pily - tak to máte bohužel pravdu ale... co se čílíte?! Asi s tím lidi zkušenost nemají, tak psát nebudou, protože by to byly stejně jen dohady. Stejně tak já... a pomohl Vám... celý příspěvek >
Hrabání listí, 23.11.2011
Ano, na trávníku teda listí žádané není  a tam stačí sesbírat (či pomulčovat) ho sekačkou  U nás na,,vetrné hůrce´" ho tam je zanedbatelné množství, nestálo by to za námahu. Trávníky, se odjakživa vyhrabávají na jaře.... celý příspěvek >
Hrabání listí, 22.11.2011
Já listí zásadně před zimou neshrabuju a vůbec zahradu neuklízím - všechno dělám, až s jarem. Když byly moje stromy jen malé tyčky (teď už je to trošku lepší) tak jsem dokonce listí shrabovala do pytlů v malém hájku za domem a nosila ho přisýpat na... celý příspěvek >
Bouda, 15.11.2011
S otvorem Vám neporadím, ale co se týká barev, hledala bych v těch nezávadných pro děti.
Jak se jmenuje tato pokojová rostlinka?, 13.11.2011
To vypadá na příšerně vytaženou dracenu
Lemy z trvalek, 7.11.2011
Z trvalek snad šalvěj, rozrazil, šanta, bohyšky, dlužichy... Já tedy prokládám zeleninové záhony nízkými afrikány - odpuzují mšice, stahují háďátka a snad i jiné druhy žoužele  Bohužel přitahují na sebe i slimejše, kteří je... celý příspěvek >
Černání kůry a následné odpadávání, 5.11.2011
Souhlasím s Lídou s tím, že bych první zkusila strom zachránit ořezáním kůry až do zdravého dřeva a následným ošetřením. Na pokácení je vždycky času dost. Psala jste, že vám strom dělá stín... uvědomte si, že mladý stromeček nemá krásu starého stromu... celý příspěvek >
Problém se zelím, 1.11.2011
S jablky nic neskazíte, u nás se nedávají, ale zrovna v Receptáři to bylo. Rozhodně bych odtud vyhodila igelit! Nevím, proč ho tam máte? Když pominu, že se z toho do zelí vyluhuje spousta sajrajtů, které vám vaše domácí BIO zelí znehodnotí,... celý příspěvek >
Pes štěká, 26.10.2011
Většinu už Vám napsala Lída... Předně: čí je to pes? Váš, rodičů? Kdo si ho pořídil?...ten je taky za něj a jeho výchovu zodpovědný. Pes není hračka a pokud jste si ho pořídila sama, měla by jste taky nést důsledky... Se psem začněte navštěvovat... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 26.10.2011
V lužných lesoch Pomoravia na Hodonínsku...tam jsem je právě,,objevila" já  Byla jsem tam náhodou... na výletě s pejsama. U nás, už severněji, nerostou, proto jsem vůbec nevěděla o jaký strom jde (i když ořechu se nápadně... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 23.10.2011
Tak, já se přidám: měla jsem totiž stejný dotaz zhruba před měsícem, ale pak jsem to nějak zazdila. Plod jsem si přinesla z výletu a než jsem ho stačila prozkoumat, manžel mi ho vyhodil Pan Josef má asi na mysli, že uvnitř bude nějaký ořech. Ono... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika