Příspěvky uživatele - 143.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém se zuby a potrava, 23.10.2011
Tak jak Vám psala Lída: dávkování granulí je na nich uvedeno... nevím jak na těch levných. Proč se divíte, že při vypadávání zubů pejskovi teče trochu krev - to je snad normální, i u lidí. pokud vypadá, že má bolesti, doporučuje se, udělat pejskovi... celý příspěvek >
Štěně a kotě, 11.10.2011 Obsahuje fotku
Máme to doma stejně (respective u mamky) akorát nevím už přesně, jak byli věkově, kdo je starší a o kolik - myslím, že byli ale prakticky stejně staří. Fenka a kocourek. Přesně jak píšete, někdy jejich hra vypadá opravdu dost drsně, hlavně když ho... celý příspěvek >
Rentgen, 11.10.2011
Právě, že u plemen, která mají k displaziím dispozici, se dělají RTG kyčlí i loktů. Proto jsem se nevyjadřovala, jelikož stejně nevím, jak je to u NO. Vzneste dotaz na poradce chovu NO.
Světlušky 2011, 28.9.2011 Obsahuje fotku
Jestli si vzpomenu, tak zkusím zítra k večeru taky kouknout po zahradě - ale je už posekaná dost na nízko... snad až vzadu, kolem plotu a dál do,,divočiny" - jestli tam tedy něco svítí... Jinak mimo tohle téma: odhalila jsem mazaného... celý příspěvek >
Světlušky 2011, 28.9.2011
Reaguju i na tu vedlejší diskusi - Děkuju pane Josefe... hlavně ať nám zdraví slouží a těch svých,,malých radostí" si ještě užijem dosytosti  Světlušky teďka, v takové zimě ještě?? Večer už se strašně rychle chladí, já šla se psy domů taky... celý příspěvek >
Prosím o radu - nevím co je to za rostlinu, 28.9.2011
Ano, je to tak, je to ta samá rostlina a jak píše Paľo pode mnou - zralé a zavařené jsou jedlé 
Neznámá rostlinka, 28.9.2011
Jéé, Vy to sledujete? Vodouš přiletěl a už jem ho viděla i jinde v obci u potoka  Velká zahrada je, pečlivě udržovaná nikoliv... pod tím bych si představovala úplně jiný typ zahrady, ne tu naši divočinu  Už se to... celý příspěvek >
Neznámá rostlinka, 28.9.2011
Pane Josefe, Vy máte všechny kytičky takhle v oku?? Že jen mrknete a hned víte? Máte můj neskonalý obdiv! Zeměžluč u nás roste a je opravdu krásná, hlavně ta barva!, ale mne absolutně nenapadla, hledala jsem něco mnohem vyššího (jako třeba tu... celý příspěvek >
Neznámá rostlinka, 28.9.2011
Odkud jste (zhruba ) tazateli? U nás tahle kytka neroste, vidím ji prvně, určo bych si jí všimnula. Vůbec netuším a teďka by mne to tedy zajímalo. Ne pane Janča, mydlice to určitě není, ta mi roste u hnojiště a vypadá o dost jinak. Spíš se to... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu, 27.9.2011 Obsahuje fotku
Pánové mají pravdu, bohatě se vysemeňuje, ale tam, kde ji máte, asi ani nechcete  Stačí sezbírat semeníky a na jaře rozsypat po záhonu. Potom rostlinky jen vyjednotíte a příští rok už na tom místě rozhodně sázet nemusíte, bude jich tam... celý příspěvek >
Sršni na fialovém šeříku Charles Jolly, 27.9.2011
Tenhle kultivar šeříku mám taky, ale nejsem si jistá, jestli je to právě on, na kterém jsem onehdá sršně našla  Taky mi napadlo, že sbírají materiál na stavbu hnízda, ale jsem šeřík obešla a podrobně nestudovala. Asi je na to šeřík... celý příspěvek >
Kocour cestovatel, 20.9.2011
Ano, přesně tak, máte pravdu  Ona to totiž nebude žádná,,divoká kočka", když chodí pravidelně na jeho zahradu, ale kočka někoho ze sousedství... Renato, to je po dlouhé době táááák skvělá zpráva  Děkuji Vám za ni, hned mám lepší den i s... celý příspěvek >
Lasička - upír, 13.9.2011
Přenosná nemoc... no... to jistě možné je. Ale myslím si, že důkladným uvařením se každá taková nemoc zlikviduje, pozor se musí dát jen při přípravě a manipulaci.
Acer palmatum (Japonský javor) - usychá a opadává?, 13.9.2011
Zkuste si dobře prohlédnout kůru - i na té je to poznat. Je prostě mrtvá, bez mízy. Bohužel Vám ale ani toto zjištění moc nepomůže. Můžete zkusit stříkat a stříkat - třeba trefíte a zastavíte to.
Acer palmatum (Japonský javor) - usychá a opadává?, 10.9.2011
Ano, je to houbová choroba a velice zhoubná  Přesto, že jsem javory stříkala a snažila se to zastavit... stejně je po nich  Respective červený dvoumetrový byl mrtvola úplně - ten jsem vykopala začátkem léta, stejný - také... celý příspěvek >
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika