Příspěvky uživatele - 133.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana dřevěného plotu, 24.3.2010
bylo to kupodivu na přímém slunku jižní strana baráku. dřevo na ty prkna z roku 1938. Asi dříve rostli poctivější stromy
Ochrana dřevěného plotu, 24.3.2010
budu tím natírat zadní plný plot-stěnu. Jen takovou perličku, na venkovní vodorovné zábradlí balkónu jsme v roce 1975 dali ohoblované prkna napuštěné jen fermeží a od té doby se nikdy nenatíralo. I když některé prkna už odpadají, 35let na dešti bez... celý příspěvek >
Ochrana dřevěného plotu, 24.3.2010 Obsahuje fotku
dřevo na plot (40m2) budu mít uměle vysušené a ohoblované. Nechce se mi ani věřit, že ty supermárketové lazůry něco vydrží. Vždyť jejich cena začíná na 20 kč/ litr. Aby to nebyla jen zakalená voda
Ochrana dřevěného plotu, 23.3.2010
máte někdo zkušenost s odolností levné lazury na plot prodávané v kanystru za pár korun v supermárketech. Např. teď v lídlu lazura na plot Baufix 5l. Jirka S
Elektrický kultivátor, 1.3.2010 Obsahuje fotku
v lídlu teď mají kultivátor florabest. vypadá podobně, jak ta výkonější ETA, ale má jen 710 W. údajně speciální tvrzené nože s hloubkou záběru až 18 cm...
Výběr tlakové myčky, 10.2.2010
taky jsme ten Karcher 5.55 moc neodzkoušeli-je zima. musím se opravit, výrobní štítek s výrobním číslem jsem našel zespodu (křivě nalepenej)
Výběr tlakové myčky, 10.2.2010
koupil bych raději Makitu HW 130, Karcher 5,55 jubilee jsem koupil do firmy. Je to takovej plasťák plastovej, (čerpadlo má z hliníku) velké plastové kola, aby vypadal co největší, poklice na kola nejdou nasadit, jak jsou šišatý. na tom stroji se... celý příspěvek >
Sněhová fréza s motorem Tecumseh, 8.2.2010
koukal jsem se na nabídku mauntfildu a ten nabízí sněhovou frézu s motorem tecumseh snow king za 34 tisíc má 7 koňů a je to dvoutakt. K tomu jsem našel tento repair manual, ale kompresu se z něj nedovíte.
Sněhová fréza s motorem Tecumseh, 8.2.2010
až teď jsem si všimnul, že je to dvoutakt??
Sněhová fréza s motorem Tecumseh, 8.2.2010
já mám B S motor 5 koňů a i se zmrznutým sněhem si poradí. Filtr vzduchu ten můj motor nemá. Já bych si typnul na špinavou hlavní trysku
Sněžná fréza MF 70, 25.1.2010
nejsem žádnej odborník na mf 70, ale v inzerátech jsem zahlédl dva typy sněžných fréz: jedna klasická- alá kombajn na obilí, druhá, těžko popsat- prostě plechové kolo s lopatkama osou ve směru jízdy co háže sníh do tunelu. O které se bavíte vy?
Seřízení motoru ZongShen, 18.12.2009
Jestli jste to ještě neudělal, tak nejdřív vyměňte svíčku. Ty činské bývají dost často špatné, i když hážou jiskru.
Sněhová fréza Husqvarna, 17.12.2009
my máme Jonsereda ST2106 a jsme zatím spokojení. Co jsem se koukal v obchodech, je to podobné, jako ta čína. Ze začátku mi připadalo světlo na takovým stroju zbytečné, ale v zimě je brzo tma a světlo se hodí.
Kmitací pila, 20.11.2009
bavil jsem se s jedním zámečníkem. u zelené řady Bosch je prý  velký rozdíl v kvalitě, podle toho, kde je vyrobená. Na obalu je buď Made in England, nebo Made in PRC. Která myslíte, že je lepší?
Kmitací pila, 19.11.2009
já mám Parkside akuvrtačku s příklepem a vibrační delta brusku. Zatím max. spokojenost. Teď se chystám ještě koupit mafla. Kmitačku jsem bohužel dostal šedou "lepší" řadu Tesco 710W. Nic moc, nedrží mě v tom pilové plátky a už sem strhl... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika