Příspěvky uživatele - 133.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vrtací a sekací kladivo, 16.6.2009
ono je desítka a desítka. desítku vrták myslíte asi 10 mm, 10 cm už je vrtací korunka.  vrtáte jen obvod a uvnitř vám zůstane válec. korunka SDS plus samozřejmě existuje, (zrovna včera jsem s ní vrtal 8 cm díru -el. kladívečko 500W) ale ty hoby... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 16.6.2009
pokud jde o vrtání do běžných materiálu, běžné korunky si s tím docela dobře poradí. Některý typ korunek dokonce nedovoluje příklep (otáčky max 1000). Pak stačí obyčejná narexka a můžete vrtat. krom jiného mám doma činskou vrtačku za pár korun. s... celý příspěvek >
Jak na komary?, 16.6.2009
taky mě trápí komáři. Jaké máte zkušenost s elektrickým frekvenčním odpuzovačem? Zkoušel jsem ho v místnosti. Když jsem viděl letět komára, dal jsem ho do zásuvky. Že by nějak změnil dráhu letu, nebo uletěl jsem nezpozoroval. Kamarádka používá... celý příspěvek >
Křovinořezy Komatsu-Zenoah?, 11.6.2009
a o jaký typ stroje se jednalo? o jaké závady se jednalo? kamarád by pokažený stroj koupil na náhradní díly.
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 5.6.2009
tabulkové hodnoty spotřeby a vibrací jsou sice hezká věc, ale spotřeba může být daleko větší díky nečištěnému filtru či nenabroušenému nástroji. Vibrace třeba 3 x větší díky špatně (ne)nabroušenému trojzubci.  Kdyby jsme se raději věnovali... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 5.6.2009
tak už se to tu pěkně zvrhává, ale prosazovat jednu značku pomlouváním druhé se mi nelíbí. Marunaka možná udělala chybu, že si evropského prodejce dost dobře neprověřila. Znám jiný příklad s jinou japonskou firmou vyrábějící výborné elektrické... celý příspěvek >
Marunaka - vyjádření firmy Garland k některým problémům, 4.6.2009
všechny testy vždycky někomu trošku nadržují, stejně tak lidé mají své oblíbené značky. Co se týká Radka B, ten patří k těm nestraným co se týká evropských výrobců (není např tak zapálený do Dolmaru jak jiní :) proti japonským strojům u něho cítím... celý příspěvek >
Kterou sekačku mám vybrat, 3.6.2009
Vegu- tu nejlevnější máme na chalupě druhou sezónu. Už měla dost závad  (v rámci záruky)- vadná svíčka, vadné natahování startovací šňůry, vadný pojezd, ohnuté nasazování koše - (částečně naší vinou, částečně debilním systémem) po zimně ju... celý příspěvek >
(Ne)výhody hnací hřídele vs. bovdenu u křovinořezu / vyžínače, 26.5.2009
já už jeden poničený bowden u stihlu viděl. bylo to FS85. na konci bowdenu je čtyřhran. ten se zkroutil.  křovák fungoval bez opravy dal. po čase bowden rupl úplně a uvnitř trubky poničil silonové pouzdro. proti bowdenu nic nemám, ale na... celý příspěvek >
Zkušenost se sekačkou MTD 395 SPO, 26.5.2009
tož to jsem se spletl, na nějaké bauhaus sekačce do 5000 jsem zahlédl brixa. ještě k těm čínským kopijím. má to být činská kopije poloprofi hondy s litinovou vložkou válce. podle zkušenosti jednoho velkoopraváře (má na starosti servisní sít... celý příspěvek >
Zkušenost se sekačkou MTD 395 SPO, 25.5.2009
zkoušel jsem hledat info o sekačce na netu. našel jsem toto info. tak že kromě nespolehlivého pojezdu bude mít i poddimenzovaný unašeč nože. jaký má sekačka motor? někdo psal nekvalitní motor vyrobený v Číně? nemá briksa řady 5xx? ten sice není... celý příspěvek >
Vrtací a sekací kladivo, 18.5.2009
já jsem měl na diamantovém segmentovém kotouči dokonce i návod. "pokud se jednou použije na mokro, měl by se nadále používat jen na mokro". jo a taky měl určený smer otáčení, i když na pohled vypadal "symetricky"
Komáři, 13.5.2009
máte někdo zkušenost s elektronickym odpuzovačem komárů?
Olej do sekačky, 29.4.2009
to že má výrobce v každém překladu návodu něco jiného znamená, že si s tím výrobce neláme na rozdíl od nás moc hlavu.  chlapy není ten R nastrčenej agent co záměrně neustále provokuje spotřebou oleje? :) já už mu na to nebudu reagovat
Olej do sekačky, 29.4.2009
přesně tak jak napsal PP, jednorozsahové oleje je pozůstatek dávných dob. to se ještě používal jeden typ na zimu a jeden na léto. pro sekačku je daleko důježitější včasná výměna oleje (sekačka nemá většinou filtr-nečistoty kolují krevním oběhem),... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika