Příspěvky uživatele - 133.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Myš - jak se jí bavit?, 23.4.2009
ve skladu kukuřice jsem zahlédl prý už nedovolený avšak prý 100% učinný způsob likvidace: uprostřed kartónu o velikosti tak 30x30cm byla vysypaná hrstka kukuřice. Okolo ní na kortonu bylo nějaké speciální deratizátorské lepidlo. Prý se na lepidlo... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 22.4.2009
tak že ne obyčejné M2Téčko, ale SUPER M2Téčko. Madit už ho ale nevyrábí. Vyrábí ho teď hekra.
Kávová sedlina jako hnojivo, 22.4.2009
taky jsme zkoušeli dávát lógr do květináčů, ale náš pejsek ho vždycky vyjedl.  Hold máme kofejnovouo narkomanku:)
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 22.4.2009
zdravím, to asi nebude obyčejné M2Tčko. to má normu jen TA
Rotační sekačka, 22.4.2009
dvojtakty vari se možná někde ještě doprodávají, ale už se nevyrábí. mrkněte na vari.cz ps: když jsem teď byl na jejich stránkách, zaujala mě novinka: bezprstová lištová sekačka made in germany. ten starý prstový typ, co už se nevyrábí, mě snadností... celý příspěvek >
Rotační sekačka, 21.4.2009
pokud máte svah 30 stupňů, těžko ho bude sekat manželka.  dvojtaktní sekačky, co se kdysi dělali, většinou nemají pojezd. na kopec Vás nevyvezou. Tak že jsouvarianty: 1. vypláznout balík za kvalitního drahého dvojtakta nebo 4T s tlakovým... celý příspěvek >
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 17.4.2009
problémy okolo mazání 2T způsobil československý ropný průmysl. Nechápu, proč celé desítky let vyráběl jediný mazací olej M2T, který svoji kvalitou byl někde na úrovni vyjetého oleje. Člověk by to pochopil, kdyby nedokázali nic lepšího díky špatné... celý příspěvek >
Weibang WB 506, Mega 4750 LKT, nebo neco jineho?, 16.4.2009
možná by zadavateli mohla vyhovovat MTD SPK 53 HW s motorem kawasaki 6HP. Teď je v hobimárketech s veverkou v akci. nemáte ji někdo? máme doma veterána MTD a i když je americká, vysokou a mokrou trávu seká dobře.
40 let stará nafta, 15.4.2009
váhu vzduchu to auto rozhodně nemá, ale zakouření při akceleraci není u tak starého auta nic neobvyklého. emise to normálně splňuje tak není co řešit. zakouření při akceleraci by jste odstranil ochuzením směsy šroubkem na vstřikovacím čerpadle, ale... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 14.4.2009
no, má čtyřtaktní sekačka na benzín s olejem nic moc i při poměru 1:100. vyzkoušeno omylem dolitím neoznačeného mixu do poloprázdné nádrže. co se sajrajtu týče, někdy tam je někdy ne. Přece jenom benzín nemíchám a nenalévám jen já a ne vždy to je z... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 14.4.2009
Chtěl jsem se zeptat, lidí, co vylévají podzimní benzín. Kam ho vyléváte? Já na jaře taky benzín z pilky a křováku vylívám. Ne že bych se bál stáří směsi, ale v nádrži je za sezónu někdy docela sajrajt.  Stará směs končí u mladýho v pionýru, ale... celý příspěvek >
EK 2400-400 WLK elektrická řetězová pila Matrix, 7.4.2009
znám jen zkušenost s tlakovou myčkou Matrix-po týdnu začala téct.  Ta pila se podobá profi dolmaru, ale já bych 1000 připlatil a koupil hoby dolmar ES38 určitě vydrží víc než MATRIX
40 let stará nafta, 6.4.2009
co jsou to aerobní podmínky? neznamená to, že má nafta stálý přístup k čerstvému vzduchu - otevřená nádoba?
zemní vrták, 17.3.2009
kolega z práce se rozhodl oplotit svoji 1000m2 zahradu. druhý den přišel do práce celej polámanej a že prý vyvrtal sotva dvě díry (asi tvrdá zem) Doporučil jsem mu půjčovnu. Za 500kč pujčil motorovej vrták Stihl (včetně benzínu) a za dopoledne byl s... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 19.2.2009 Obsahuje fotku
domácí kutil taky nemá moc šancí. na obrázku vypadá zapalování hezky, ale na mé fotce lze vidět zapalování po dvouhodinovém "vyrejpávání" Původní zapalování je zalité v humus hmotě a vy musíte postupovat velmi opatrně. Po dvou hodinách zjistíte, že... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika