Kmitací pila



gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 133.102 (?)
19.11.2009 12:51

já mám Parkside akuvrtačku s příklepem a vibrační delta brusku. Zatím max. spokojenost. Teď se chystám ještě koupit mafla. Kmitačku jsem bohužel dostal šedou "lepší" řadu Tesco 710W. Nic moc, nedrží mě v tom pilové plátky a už sem strhl šroubek upínání plátku. Značkový plátek BOSCH byl do uchycení moc široký a musel jsem ho zbrousit, ale plátek Bosch řeže 2 x lípe než ten z příslušenství

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
         
host - 121.155 (?), 19.11.2009 10:27
Na tohle nemohu nijak jinak reagovat než-li kladně... ANO sám toto nářadí používám a maximální spokojenost... Nejvíce používám flexu 1010W 125 kotouč a už má nařezáno tolik, že bych odrovnal 3 tyto flexy a po rozdělání mě šokovalo ocelové ozubení se zakalenými zuby a ložiska jak nahoře tak i dole!!! žádné kluzné ložisko! Teď chci koupit vybračku a horkovzdušnou pistoli. Jsem sám elektromechanik a na kvalitu nářadí jsem velmi háklivej. Vlastním profi AKU příklepovou vrtačku BOSCH 14,4V, která mě stála 12000Kč a dodnes jede ikdyž pio půl roce má chrastivý zvuk v uložení a mohu jen dodat, že tady jsem nezaplatil za kvalitu :-(ale za značku... co se týče baterií jak tu hodně lidí říká, že nová je drahá... každá bateri se dá repasovat a já chodím tady v Olomouci do firmy Satria tam mi baterku 2600Ah 14,4V zrepasovali za 1300kč kus a originál by mě přišl polovinu vrtačky tedy 5600Kč... ParkSide mohu doporučit
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 132.145 (?), 19.11.2009 12:13

Samá chvála na ParkSide je to tady, tak bych se chtěl zeptat na původ tohoto zboží.Dnes se již nepíše pouze Made in China ale také Made in P.R.C.  Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 133.102 (?), 19.11.2009 12:51

já mám Parkside akuvrtačku s příklepem a vibrační delta brusku. Zatím max. spokojenost. Teď se chystám ještě koupit mafla. Kmitačku jsem bohužel dostal šedou "lepší" řadu Tesco 710W. Nic moc, nedrží mě v tom pilové plátky a už sem strhl šroubek upínání plátku. Značkový plátek BOSCH byl do uchycení moc široký a musel jsem ho zbrousit, ale plátek Bosch řeže 2 x lípe než ten z příslušenství

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 231.226 (?), 19.11.2009 13:07

tiež mam parkside kmitaciu pílu... trochu ťažká ale perfektná... má už toho za sebou velmi veľa a max.spokojnosť kúpil som k nej aj náhradné plátky parkside a perfektné... držia dlho všetky typy /v sade ich je asi 7 druhov na rôzne materiály/...neodolal som v tes.u a kupil som sadu plátkov 20ks za 2eura... perfektné na vyhodenie ale drahé... ohýbaju sa nedržia ostrie, prehrievajú sa, proste šmejd... ak budú opäť v lidli tak kúpim aspoň 6 súprav parkside... skutočne dobré... Juraj...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.138 (?), 19.11.2009 19:13

sem tesař a všechno nařadí ktere používám z elektrického vše je zeleny bosch i když je to hobby všechno jede denne a pořad a bez poruchy, krome pasové brusky kde mi po 3 letech odešlo ložisko vymena 500kč a jede dal, a že ta bruska odbrousila kilometru, takže at si každy říka na bosch co chce ale je to dobry vercajk, jinak s nařadím s lidlu jsem měl zkušenost a už bych takhle peníze nevyhazoval

mira 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 142.190 (?), 20.11.2009 0:27
Taky mam uz neuveritelnych sestnact let zelenou ocasku Bosch. Pilove listy mam na vsechny materialy, ktere se daji touto pilou uriznout. Bohuzel nevyhodou je cena techto znackovych listu. Jedinou udrzbu co jsem na ni delal, bylo doplneni vazeliny v kmitacim mechanizmu. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 133.102 (?), 20.11.2009 8:42

bavil jsem se s jedním zámečníkem. u zelené řady Bosch je prý  velký rozdíl v kvalitě, podle toho, kde je vyrobená. Na obalu je buď Made in England, nebo Made in PRC. Která myslíte, že je lepší?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
L. Radek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (404) - 142.47 (?), 20.11.2009 14:58
S tim vam ja bohuzel nepomohu. Ted jsem koukal na vyrobni stitek zelene Boschky a je tam SCINTILLA SA made in Switzerland. Bohuzel diky snizovani nakladu na vyrobu byla zrejme jejich vyroba presunuta do tretich zemi. Byt vami, asi bych si prosel par obchodu a hobbymarketu a koukl se na vyrobni stitek, ktery je ve spodu ocasky. Zrejme ta anglicka bude, jak pisete, kvalitnejsi. R.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.138 (?), 20.11.2009 19:09

tak ja mam excentricku brusku made in p.r.c.horní frezu mam made in hungary, a vše jede vyborně a bez problemu, bosch ma vyrobu po celem světě takže kde ji smontujou tam ji dají štítek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 28.36 (?), 24.1.2010 16:43

Na krabici jsem viděl že dělají v Něnecku - vypadá to bytelně a precizně slícované - Z.Driemer

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika