Příspěvky uživatele - 133.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Může svíčka zničit zapalování?, 19.2.2009
přesně tak, užívá se většinou jeden typ procesoru, který je pro různé stroje ve fabrice na ten který stroj naprogramován. ten nikde neseženete. některé součástky nemají ani označení.
Může svíčka zničit zapalování?, 19.2.2009
to není problém ani bez aku. příklad z motorek: mají AKU, ale i přes to je zapalování napájeno pouze z cívky, která dává střídavé kolísavé napětí. zapalování si ho usměrní, stabilizuje a napájí tím např. procesor FM4213 který je uvnitř zapalování.... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 19.2.2009
zapalování opravdu bývá digitální. i když dvojtakt oproti čtyřtaktu nepotřebuje tak nutně měnit předstih v závislosti na otáčkách, ale pro ještě lepší průběh točivého momenu se to začalo používat. u malého stroje by mechanická regulace (např.... celý příspěvek >
Výběr pily na šmrdlání kolem domu, ne šunt, 12.2.2009
já mám od CMI aku vrtačku a plovoucí podlahu. plovoučka zatím drží - je stará dva dny, ale aku vrtačka se už dvakrát pokazila. Musím opět na reklamaci
Motorová píla zn. Timbertech, 22.1.2009
z laického hlediska není rozdíl hlučnosti podle parametrů moc velký. (elektrika cca 95 db, motorová cca 103db ). Z odborného hlediska  rozdíl je.  3dB znamená dvakrát větší hluk,  6dB čtyřikrát větší hluk... rozdíl 95dB a 103db... celý příspěvek >
Otazka pro Radka B, 14.1.2009
s tou hondou jeden místní jezdí. Na rozdíl od dvoutaktu nesmrdí, nemá zvuk jak komár a nemusí se starat o olej. Možná je i menší spotřeba
Vysávání popela z krbu, 5.1.2009
kdysi jsem do průmyslového vysavače používal pytlíky z té nejobyčejnější ETY. vypadají jak pytlík na svačinu, stávali tuším 2kč (dva roky na zpět) nasadil jsem to místo patronového filtru a stáhl gumičkou (na zavařování) pytlíky se určitě za pár šupů... celý příspěvek >
el. predlzovacka 100m, 11.12.2008
se zahříváním mám jinou zkušenost. mám prodlužku z dvojlinky 3x1,5mm. asi 15 metrů. Je to namotané na metrovém prknu podél. dám li na konec 2 kw spotřebič -topení, začne mi prkno vonět, rozpouštět se smůla a po čase hnednout.  150metrů 1,5mm je... celý příspěvek >
el. predlzovacka 100m, 10.12.2008
zakopávat by se měli kablíky o min. průřezu hliník 16mm2, měď 10mm2    
El. predlzovacka 100 m, 10.12.2008
stavající zásuvka v domě může ale nemusí mít proudový chránič. Pro venkovní prostředí by měl být proudový chránič. Jaký kabel použít se odvíjí od toho, jestli chcete 1 nebo 3 faze. A podle toho, jestli je v baráku elektrika TN-C či TN-cS (oddělený... celý příspěvek >
El. pilu Makitu nebo Dolmar, 2.12.2008
on třeba i systém řízení jakosti může být pro makitu jinej jak pro dolmar, i když se jedná o stejný závod. Přece jen jsou japonci na kvalitu dost hákliví a ztráta jména z důvodu nějaké vadné série pro ně může být průser. Přece jen se to prodává pod... celý příspěvek >
El. pilu Makitu nebo Dolmar, 2.12.2008
Zdravím, je Makita i Dolmar vyráběný ve stejném státě, ve stejném závodě? Např. naše firma vyrábí solární panely, ale úplně stejné se vyrábí i v Japonsku. V Evropě seženete evropský i český panel, ale podle označení ani vzhledu rozdíl nepoznáte.
štěně a bleška, 14.11.2008
u veterináře byla astička už třikrát. Očkování má za sebou, teď ju čeká za půl roku vzteklina. Kvůli blešce k veterinářovi nepůjdu, blešku s Astičkou zvládnem. Veterinář je přes půl města.
štěně a bleška, 14.11.2008 Obsahuje fotku
proč by někdo nadával:) je dobré, když dva lidi poradí totéž. Astička je nalezenec, ale bude asi mít něco ze staforda
Okružní pila Hecht 822, 7.11.2008
toto je pravdivá teorie, kterou i já znám (9 let jsem elektriku studoval a 3 roky učil) Ale v praxi se nestane, že by se motor spálil teplem díky tomu, že se na prodlužovačce ztratí 5 voltů. Napětí ve veřejné síti se podle lokality může lišit klidně... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika