Příspěvky uživatele - 133.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej do sekačky, 29.4.2009
andy napsal jste to srozumitelně a sohhlasím s Vámi. Já jen šťourám do J: S který furt doporučuje olej do sekaček i když neodpovídá návodu k obsluze.
Olej do sekačky, 29.4.2009
problém je, že pán má v návodu k B+S doporučený olej 5W - 30. Takové specifikace nedosahuje žádný olej pro sekačky. Když tam naleje SAE 30, tak porušuje návod k obsluze!  to jen narážím na použití nevhodného  - nedoporučeného oleje. 
Olej do sekačky, 29.4.2009
má to cenu reagovat? co má vlastně pán na začátku diskuze v návodu za olej?
Olej do sekačky, 28.4.2009
to je zase něco navíc, že to splňuje vnitřní normu pro BMW, Mercedes... WV většinou je za tím číslo jejich normy třeba VOLVO VDS-2
Olej do sekačky, 28.4.2009
to je to, na co jsem chtěl upozornit. Pan J.S napsal v poslední větě: " Že motor nepojede na olej do auta." automobilové oleje neexistují, existují jen motorové oleje mělo být proto napsané : motor nepojede na motorový olej
Olej do sekačky, 28.4.2009
motorový olej ano, mě šlo o tu závorku automobilový.  chtěl jsem, aby si lidé uvědomili, že automobilový olej neexistuje. a příspěvky typu dávat automobilový olej do sekačky je blbost by měli být napsané : dávat motorový olej do motoru sekačky.... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 28.4.2009
já jsem ještě na žádném obalu neviděl nápis motorový (automobilový) olej. škatulku automobilové oleje mají jen internetové obchody souhlasím, že olej do sekaček do aut nepatří. je drahý a není moc kvalitní (většinou)
Olej do sekačky, 28.4.2009
ještě mě napadl takový příklad: budu li mít sekačku s motorem Honda třeba CGV160 nebo CGV190. Použiju motorový olej do sekaček třeba : BRIGGS & STRATTON 4T 0,6l (norma SG) nebo OMV olej pro motorové sekačky. (norma SG) nebo Castrol Garden 4t 1... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 28.4.2009
klidně to tam nalijte, motor sekačky má tak malý měrný výkon, že vyhovuje skoro jakýkoli motorový olej. Výrobci už ani neuvádějí požadovanou výkonostní normu, ale jen teplotní rozsah. to že má motor vzduchové chlazení a ležatý válec nemá cenu... celý příspěvek >
Olej do sekačky, 28.4.2009
někdy bývá návod zvlášť na sekačku a na motor. pokud je to návod jen na motor, může tam být 5W - 30. To případ, že motor bude pracovat někde v mrazu na sněhové fréze, elektrocentrále...
Čím mazat převodovku na BDR 700?, 27.4.2009
já jsem volal výrobci. do všech svých převodovek doporučuje PP90, otázkou zůstává, jestli to těsnost převodové skříně dovolí. Ja bych do toho oleje pro jistotu přidal nějaký lubrikat- třeba trochu grafitového tuku-jeden pytlík do poloos, pro případ... celý příspěvek >
Vari nebo Agzat, 24.4.2009
kvalita materiálu se u vari nedá popřít. jednou jsem ji omylem nastartoval v garáži a rotavátor se měl tehdenci zaškrabávat do betonové - pěkně nacementované podlahy.
Jaký křovinořez, 24.4.2009
komatsu - v japonském překladu borovička je výrobce stavebních strojů, ale Křovinořez Komatsu Zenoah BCZ4200CL husqvarna převzala se vším všudy. Snad teď nepůjde díky elektroluxu Zenoah s kvalitou do kytek jak Huska
Jaký křovinořez, 24.4.2009
se servisem na severní moravě je to těžké. např v Jeseníku budete těžko hledat servis třeba na vari. teď už zenoah (komatsu)  patří pod husqvarnu. Jaké máte nyní zkušenosti s kvalitou komatsu? Je ještě horší něž kvalita hoby pil Husqvarna? Jiri
Vari nebo Agzat, 24.4.2009
na druhu půdy záleží hodně. varina většinou své váhy stojí na rotavátoru, proto hodně záleží na nastavení podpěrného kolečka. špatně se dělá, když je na každém metru jiná hlína. udržet ju v tomto případě správně "zahrabanou" (ani moc, ani... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika