Příspěvky uživatele - 133.102

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krystaly v benzínu, 19.11.2009
a zkoušel jste tu nádrž propláchnout? v mé pile (dolmar 111) se v nádrži po čase vždycky nastřádá spoustu nečistot. Normálně nejsou vidět, ale mám trychtýr, do kterého jsem si naletoval kolečko velmi jemné měděné síťky. Benzín tím protéká skoro bez... celý příspěvek >
Vertikutátor?, 3.11.2009
kamarád tu gude sekačku má. kupoval ju přes net, moc se na ni těšil a teď je zklamanej. Motor je prý dost hlučnej, sekačka jako taková je dost úzká a trávu prý spíš pojezdí než poseká. Vertikulátor je prý na ní jako jediný použitelný. bratr má... celý příspěvek >
Zahradní robot - receptář, 8.10.2009
cena i u S..ihlu klesla a teď ho koupíte i o deset levněji. Dvojtaktní motor dycky ječí jak motorová pila:) Bratr má čtyřtaktní hondu FG 201. Má to motorek jak ze sekačky, ale zmenšenej. Radost s tím pracovat. Na srovnání 1000m2 zahrady po novostavbě... celý příspěvek >
Krovinorez Partner, 22.9.2009
s typem 347 zkušenosti nemám, ale se silnějším 437BT ano. Ten je podle mě lépe udělaný. Má kompaktnější motor (filtr vzduchu není „oddělený“) Kamarád ho má a je s ním spokojený. Jako příslušenství k němu byl i pilový kotouč na buřinu.... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 27.8.2009
když se opravuje jemně zadřený válec doma: válec bývá potažený vrstvou hliníku z pístu. tato vrstva špatně vede teplo a musí se odstranit. to ví asi každý:) používá se většinou brusná pasta popřípadě nejjemně smírek. Bohužel se smírkem odře i plochá... celý příspěvek >
PET flase - Slivovica (alkohol obecne), 19.8.2009
v tom článku nějaký doktor psal o tom, že máme zkusit zvážit kus PETky před a po louhování v alkoholu. dnes jsem přesně zvážil (+-0.01g) půllitrovou PETku, za půl roku se ozvu jak to dopadlo. Jinak v USA se prodává tvrdý chlast v umělohmotných... celý příspěvek >
Sekačka ABG 480, 10.8.2009
pane Václave děkuji za rady, taky jsme měli vadnou originální svíčku. Chtěl jsem se zeptat, jak lze zvýšit otáčky motoru?
Nádrž na benzín, 23.7.2009
Já na plast používám bison plastic (hard plastic adhesive), nebo ještě existuje sekundové lepidlo speciálne na plast má kromě lepidla lahvičku s aktivátorem. Stojí do padesáti korun, ale na díru to chce ještě nějakou latu.
Roundup nechci za každou cenu oponovat, 2.7.2009
buďme rádi, že si Rundap drží svoji cenu. Z toho důvodu ho zahrádkáři nepoužívají v nadbytečné míře. Kdyby byl levný, špatně by to dopadlo. Znám souseda, který ho má z práce zadarmo a ten naši přírodu vůbec nešetří!
Jakou sekačku na 600 m2, nerovný, mirný svah, 30.6.2009
Taky se přikláním pro Stigu 53 turbo. Má ji bratr a nedá na ni dopustit.
Honda GCV - DOV, 23.6.2009
fiat 126 maluch, olcit, nebo starý VW brouk jsou chlazené vzduchem. znamená to, že normální olej nestačí? že mají extrémně vysoké teploty?že se musí používat něco extra? že vzduchem chlazený motor má vysokou teplotu se traduje, ale není to pravda pro... celý příspěvek >
Žací nůž na křovinořez, 18.6.2009
a kdo tedy dodává ten neoriginální "tecomec"? není to tak trochu klamání zákazníka?
Žací nůž na křovinořez, 18.6.2009 Obsahuje fotku
já jsem na netu objevil žací nůž 3z 350/25,4/4 ale v oficiální nabídce tecomecu skutečně není. Co si myslíte o použití 35 cm nože na FS 350? V udržované trávě mi 30 cm připadá málo. Viz obrázek co si číňani nasazují na křovinořez. Stihlka má... celý příspěvek >
Žací nůž na křovinořez, 18.6.2009
Čeká mě nákup nového žacího trojcípého nože. Jaké máte zušenosti s náhradními výrobci? Vyplatí se koupit originál Stihl? Znáte někdo značku TECOMEC? Nabízí trojcípáky o průměru až 35 cm. Na jaké stroje jsou tak velké kotouče určené? zvládl by je... celý příspěvek >
Křovinořez Jonsered GR 2036, 17.6.2009
budete sekat na seno, nebo kvůli údržbě? Mě se taky lištová sekačka neosvědčila, ale 3500metrů je na křovinořez docela dost.  Já teď sekám mulčovačem tajfun a docela to jde. Jen na velké svahy beru křovinořez.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika