Příspěvky uživatele - 152.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za ker?, 12.10.2008 Obsahuje fotku
Dobry den, rad bych se dozvedel co pak nam to roste na zahrade za ker. moc dekuji. Z.M.
Zázraky v zahradě, 12.10.2008
myslite treba pivo? hehe... jak jsem toto forum dnes rano procital tak me napadlo zajit na louku s fotakem a udelat par fotek nakonec jsem ich nafotil cca 100 a temer vsechny jsou povedene. Za ty durch mokre boty aj s ponozkama to stalo. Pritom jsem... celý příspěvek >
Zázraky v zahradě, 12.10.2008 Obsahuje fotku
tak vlozim slibene fotky. Z.M.
Zázraky v zahradě, 12.10.2008
moc pekne fotecky taky rad fotim makro prohledam tisice fotek a vlozim taky nejake mimochodem otakarka fenykloveho se mi letos podarilo ulovit fotakem v mobilu ale i tak je snimek slusny tento motyl je vzacny a videl jsem ho teprve po druhe v zivote.... celý příspěvek >
Kysané zelí, 2.10.2008
Jaky je tedy vyzkouseny postup nakladani do sklenic? Taky me zajima jak odebirate zeli ze sklenic k spotrebe jestli to ma vliv na preruseni kvaseni atd... Jak to potom skladovat sklenice je pruhledna tak asi v temnu pri jake teplote? nikdy jsem to... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel, houby, 28.9.2008
Az si najdu cas tak sem vlozim fotky co nam roste a zije na louce. Momentalne pozoruji jak roste celkem asi 60ks pychavek. Pro zive tvorecky jako jsou jesterky jsem udelal suche zidky a sem tam osazel skalnickama. v zidce jsem udelal i noru pro jezka... celý příspěvek >
Počasí a letničky, 18.9.2008
Ja bych je teda nesundaval zatim mame muskaty porad krasne petunie uz jsou horsi ale porad kvetou.Dam vam tip zalevejte ted jen minimalne cca 1-2x za tyden a mensi mnozstvi vody. a kdyz nam to pak pomrzne tak se muzeme stale kochat fotkama zde na... celý příspěvek >
Vysavač/foukač, 16.9.2008
a proc hrabat? v lese to taky nikdo nehrabe
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 14.9.2008
taky 4-5 desetilitrovych konvi denne ale za tu radost to stoji. Z.M. a co 14 dni hnojivo wuxa lsuper samozrejmost je odlamovat odkvetle kvetenstvi nedavno sla kolem pani a rikala to je nejhezci dum ve vesnici. a kdyz jede kolem autobus tak vsichni... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 14.9.2008
Dovolil jsem si neco vlozit: Vibrační svařování Principem vibračního svařování je pohyb jedné ze dvou spojovaných částí vodorovně s přítlakem proti druhé. Povrchové tření, které vzniká vytváří teplo, které roztaví a spojí obě části. Ve srovnání s... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 14.9.2008
Vidim ze se zde zive diskutuje. V mem pripade u vizinace partner colibri dobre funguje jen kulata struna. Ostatni se vzdy zapekly a nebo utrhly v pruchodu civkou. A co vibrace? Z.M.
Doporučte strunu, která se nespéká, 10.9.2008
svaruje se trenim ale i ultrazvukem nejen plasty... frekvence kmitani kazde struny me vysla 2,631kHz neni to ultrazvuk ani vf ale pri vykonu krovinorezu nekolik kW to na utaveni staci. berte tento udaj jen jako velmi hruby protoze promennych je... celý příspěvek >
Pochlubte se svými balkonovými kytičkami, 10.9.2008
navnadil... jsem chlap Z.M. :-)
Doporučte strunu, která se nespéká, 9.9.2008
V mem pripade byla strunova hlava vlazna a zadne zahrati struny jsem necitil ani pri okamzitem zastaveni a rozebrani strunove hlavy. Struna byla zapecena jen ve styku dvou sousednich zavitu a obcas se utrhla v miste kde prochazi hlavou. Je mozne, ze... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 9.9.2008
Taky se priklanim k nazoru, ze se struna zapece trenim mezi zavity v civce pri zmene zatizeni pri najeti napr. do hustsiho porostu. Tento problem jsem mel s hranatou strunou. Bod tani polyamidu z ktereho je struna vyrobena je 180°C Z.M.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika