Příspěvky uživatele - 152.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rotavator Robix, 6.3.2008
Dik za rady... do klikove skrine snad nespaly protoze jsem mel motor vodorovne a kdo vi kolik jich tam ve skutecnosti bylo (zasah predchoziho majitele) Zitra se stavim v mototechne a koupim nove jehlove lozisko, nebo jen jehly a koupim i ty gufera... celý příspěvek >
rotavator Robix, 6.3.2008
Ocistil jsem pist od karbonu smontoval vse a nastavil smes no a svete div se motor bezi.ten nastavovaci sroubek se uvolnuje a to je cely problem...jak mam upravit tu pruzinku aby se to nepovolovalo pruzina je celkem dlouha po vymontovani tzn.neni... celý příspěvek >
rotavator Robix, 5.3.2008
Poradit samozrejmne chci jeste ted jsem byl v dilne a napocital jsem 23 jehlicek no...jestli nejaka chybi budu muset hledat:-) Takze to dam do kopy a nastavim smes no a pak se uvidi. Vrtam se v tom rad ale nadseni uz pomalu klesa proto tu diskutuju... celý příspěvek >
rotavator Robix, 5.3.2008
To je fakt ze tech jehel je nejak moc na to aby tam mohla byt jeste klec ja jsem myslel ze to bude jak na babete kdyz je ten motor skoro stejny... Nemate k tomu manual???
rotavator Robix, 5.3.2008
Dival jsem se dnes ale zitra pro sichr jeste jednou.ale musim prvni koupit nove jehlove lozisko ktere je na pistnim cepu, protoze to puvodni je kaput z klece tam nezbylo ani Ň a jak jsem vyklepl cep tak vypadly jen jehlicky Myslim ze predchozi... celý příspěvek >
rotavator Robix, 5.3.2008
ano to je ovladani sytice...jeste pripominam ten motor bezel bez problemu a pak se zastavil bezel cca 2 minuty bez zateze v garazi drzel i volnobeh a najednou tyto problemy
rotavator Robix, 5.3.2008
Komora se nepreplavuje jake je spravne serizei hladiny v komore a jakym zpusobem to udelat?Vim ze prihnutim plisku, ktery doseda na jehlovy ventil jenze ten spusob a mereni...
rotavator Robix, 5.3.2008
Ten karbon na tom pistu je na spodni strane (smerem k zemi)Tato strana valce je hur chlazena proto to mnozstvi karbonu.Protilehla strana je temer cista.Pohled na vlozeny krouzek ve valci ukazuje na opotrebeni pistniho krouzku... Dalsi fotka je... celý příspěvek >
rotavator Robix, 5.3.2008 Obsahuje fotku
Prikladam fotky
rotavator Robix, 5.3.2008
Sroub volnobehu? Nevim ktery myslite jeden sroub je u difuzoru s pruzinkou proti uvolneni a druhym sroubem se steluje pootevreni klapky. Podle me ten na difuzoru urcuje bohatost smesi a ten pod klapkou volnobeh jak je to nastaveni? Ja jsem zkousel... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 5.3.2008
Dekuji za urceni tak uz vime... :-)
rotavator Robix, 5.3.2008
dnes jsem vyskousel zarucene funkcni zapalovani z babety a zadna zmena k lepsimu.Motor jsem sice nastartoval ale bezel jen pri vysokych otackach a pri znacne produkci dymu.Dal jsem tedy puvodni zapalovani zpet, promeril snimaci civku i civku napajeni... celý příspěvek >
Co je to za rostlinu?, 4.3.2008 Obsahuje fotku
dobrý den, koupili jsme si tuto rostlinu a nevíme název ví to někdo?
rotavator Robix, 4.3.2008
schema zapojeni zapalovaci jednotky: http://www.pandatron.info/elektronika2/clanek.php?rubrika=am&clanek=4&PHPSESSID=d78e0124a0050abebf398736beff40cb
rotavator Robix, 4.3.2008
Díky za informace vse premerim. Mam moznost zmerit i indukcnosti nevíte jaké mají bít hodnoty? Indukcní civka je nova ta bude OK mam i zapojeni uvnitr tyristoroveho zapalovani vcetne hodnot soucastek. Muzu to sem hodit
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika