Příspěvky uživatele - 152.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vykonna a robustni sekacka, 31.8.2008
a proč se nedělají? já bych to uvítal. Z.M.
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 31.8.2008
Vloží pár odkazů: http://www.nda.agric.za/docs/solar/solardrying.htm#Solar drying of fruit and vegetables Návod v PDF http://www.i4at.org/surv/soldehyd.htm http://www.appropedia.org/Chris\'s_ENGR305_Solar_Food_Dehydrator zadal jsem do... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 30.8.2008
Dobrý den, co jsem zatím zjistil, tak sušiček je víc druhů od jednoduchých skříněk ze dřeva kde je "osluněná" šikmá stěna zakrytá sklem. Na spodu u skla a nahoře je větrací mřížka krytá síťkou proti hmyzu. Vzduch proudí přirozenou aerací a vysušuje... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 29.8.2008
a co spotřeba takové větší sušky? Z.M.
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 29.8.2008
Díky za radu. Něco jsem již vyhledal a pomohlo mi to k inspiraci už taky vím z čeho vyrobím absorbér do solárního výměníku.Z.M
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 29.8.2008
a jak je to s čištěním sít? určitě je plast již zabarvený od ovoce. Taky mám rád sušené ovoce rajčata chci naložit do olivového oleje ale nějak jich ubívá... :-)
Spínač teploty, 29.8.2008
No... záleží jakou zátěž W chcete spínat? Oběhové čerpadlo? Domací vodárna? Co mě napadá jako jednoduché řešení použít vyřazený kotlový termostat, čidlo vložit do nádrže a tento termostat bude ovládat stykač čerpadla na bezpečné! napětí 24V St. ... celý příspěvek >
Jak a v čem sušíte ovoce? Sušení rajčat, solární sušárna, 29.8.2008
Dobrý den, zajímalo by mne jak a v čem sušíte ovoce? Sám s touto po mnoho let osvědčenou konzervační metodou začínám, tak bych chtěl vědět a i ostatní čtenáři v čem sušíte??? Zatím jsem sušil hlívy, žampióny v horkovzdušné troubě při teplotě cca... celý příspěvek >
Slimák - užitečný živočich? Čo na to kompost?, 29.8.2008
Dobrá kniha škoda jen že je v angličtině ale i tak jsem něco pochytil s minimální znalostí AJ... Se slimákama nemám problém občas je vidím jak lezou od sousedů mám zahradau cca 1600m2 ve svahu mám krásnou louku, kterou sekám když naroste cca 30cm /co... celý příspěvek >
Křovinořez stávkuje, 22.8.2008
A ještě: dekarbonizujte spalovací prostor rozžhavené částice karbonu často způsobují samozápaly. Zmiňovaný přípravek by to měl taky částečně odstranit i bez demontáže. Z.M.
Oprava prorezlého šasi sekačky údržba motoru, 17.8.2008
Díky..., tento motor má za sebou víc jak 400hodin v provozu ale i tak jsem udělal uvedené práce a vím že bude ještě sloužit jak dlouho? to nevím, ale mám další 2 funkční náhradní. Chod tohoto motoru po uvedené opravě je velmi klidný žádné klepání... celý příspěvek >
jednoosák výroba samodomo koncepce, úpravy, návrhy, 17.8.2008
Zkuste to opravit návod zde: http://www.jawamania.info/technika/detail.aspx?techid=101&nodeid=2458 a nebo se zeptejte na "jawáckém"fóru existuje i řídící jednotka zapalování pro motory jawa s programováním průběhů předstihu přez USB stojí cca 1500,-... celý příspěvek >
Oprava prorezlého šasi sekačky + údržba motoru, 16.8.2008 Obsahuje fotku
Rozhodl jsem se podělit o zkušenosti s opravou šasi sekačky.Tuto sekačku vlastním již 12 let a jak nadpis napovídá koroze šasi mě donutila k větší opravě. Předem upozorňuji že provedené práce zabraly cca 40 hodin času, ale nelituji toho... v... celý příspěvek >
Plíseň ve sklepě, 30.7.2008
V každém případě je nutné zjistit příčinu nadměrného vlhnutí. Existuje přípravek bio repel, obsahuje kultury které sežerou plísně tak jak v přírodě slunéčko mšici. Je neškodný a dlouhodobě účinný ale nesmite ho stříknout savem. Měl jsem zaplesňivělý... celý příspěvek >
El. strunová sekačka - jaký výkon, síla struny?, 30.7.2008
Nejspíš to bude stejné zkuste stránky výrobce. Z.M.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika