pocasi



host - 152.7 (?)
18.9.2008 16:26
Ja bych je teda nesundaval zatim mame muskaty porad krasne petunie uz jsou horsi ale porad kvetou.Dam vam tip zalevejte ted jen minimalne cca 1-2x za tyden a mensi mnozstvi vody. a kdyz nam to pak pomrzne tak se muzeme stale kochat fotkama zde na webu. Z.M.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

janislava - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (56) - 29.75 (?), 18.9.2008 14:01, zobrazeno: 6877x

preji krasný den všem pěstitelům, tak jsem se dívala na ty svoje surfinky a lobelky na balkone a asi uz nadesel jejich cas udelat papa. co vy na to? jak dlouho nechavate tyto rostlinky na balkone. ono nejde jen o pocasi ale jelikoz na balkone se da sedet akorat tak v zimni bunde tak se ani kochat nemohu. takze otazka zni: sundat nebo nechat dal?

diky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 22.31 (?), 18.9.2008 15:02

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
janislava - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (56) - 29.75 (?), 18.9.2008 15:49

když nechceš odpovídat k tématu tak neodpovídej vůbec

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Bohuna - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 186.113 (?), 18.9.2008 16:03

Já nechávám letničky venku. Ke zdi nebo do chaty dávám ty co pak putují do sklepa (oleandr, fuchsie, kopretiny...). Doufejme, že bude ještě drobek babího léta a ony nás ještě svými krásnými květy potěší. Zima bude pro nás moc dlouhá, tak si to prodlužte na co nejdéle to půjde. Vyhodit je na kompost můžete až když zmrznou, alespoň já jsem to tak vloni udělala.I bečgonie a liřiny vyndávám až když je mráz spálí. Přeji ještě hodně teplých dní, ale i nocí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 162.128 (?), 18.9.2008 16:24

případně můžete udělat podzimní-zimní výzdobu, dát do truhlíků něco co odpovídá tomuto období, teď jsou všude kvetoucí vřesy, nebo koule chryzantém, nebo zkusit úplně něco jiného - břečtan, bochánek okrasné trávy, doplnit nějakou menší dýní, nebo pěknou šišku... viděla jsem že prodávají i malé jehličnany, tak 20 cm vysoké, což je pro truhlík ideální,  stály pár desetikorun, to se dá i oželet pokud by náhodou nepřežily zimu. 

Ať je balkon hezký i v zimě, na pohled. Lidi můžou koukat zvenku, a vy z tepla pokoje. My jsme vždy sypali sýkorkám, tak jsem v zimě si sedla před okno a koukala, jaké boje na krmítku probíhají. Když jim nasypete na truhlíky, tak budou poskakovat po nich :=)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 152.7 (?), 18.9.2008 16:26
Ja bych je teda nesundaval zatim mame muskaty porad krasne petunie uz jsou horsi ale porad kvetou.Dam vam tip zalevejte ted jen minimalne cca 1-2x za tyden a mensi mnozstvi vody. a kdyz nam to pak pomrzne tak se muzeme stale kochat fotkama zde na webu. Z.M.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 204.95 (?), 18.9.2008 20:22

Minulou zimu jsem surfinie neuklidil vubec a prezily to..    ale pochopitelne to bylo extremne teplou zimou a kveteni dalsi rok nestalo za moc.. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika