Příspěvky uživatele - 152.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak používat rotavátor (Misho), 30.7.2008
Podle toho co píšete máte nejspíš těžkou půdu a když rotavátor nadzvednete tak se nezahrabe a jede. Zkuste ho pevně držet s vytaženou radličkou a on se zahrabe dělal jsem to taky tak ze začátku ale byla to neskutečná dřina. co to máte za model? Pokud... celý příspěvek >
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 27.6.2008
Dobrý večer, na zkoušku tu vodu můžete vyčerpat a uvidíte zda voda prosakuje. Ještě máte několik možností jak využit dešťovou vodu například použité plastové nádrže o obsahu 1000L které se běžne prodávají. i obyčejný plechový sud je lepší jak nechat... celý příspěvek >
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 26.6.2008
hehehe co máte za verzi opery? ze by to bylo tím, co sedí na křesle? :-) Pošlte odkaz na to zahradní čerpadlo za 1300,- rád bych ho zkouknul.Z.M. v minulém bydlišti jsem instaloval WILLO 401 v nerez provedení a za tu dobu (11let) výměna 2 oběžných... celý příspěvek >
Bývalý septik jako nádržka na deštovou vodu, 26.6.2008
Používám prohlížeč OPERA a nemůžu za to, že jsou tyto stránky optimalizované jen pro IE Proto se vám zdá že jsem pako a neumím ani používat diskuzní fórum. Paní, která zadávala dotaz jistě dobře chápe komu odpovídám... IE nepoužívám zmnoha závažných... celý příspěvek >
Grundfos - tlakový spínač, 24.6.2008
jedna z možností je i opotřebené čerpadlo, které již není schopno dosáhnout vypínacího tlaku.Ucpaný přívod do tlakového spínače je taky jedna z mnoha možností... Z.M.
uštípané vršky rostlin, 22.6.2008
To samé máme my na hrášku prostě půl rostliny je pryč..žádné stopy ani lísteček a zaschlá větvička nikde neleží, ale nic jiného zatím není utržené či okousané.Možná to dělá zajíc. Z.M.
jak vyrobit višňové víno?, 22.6.2008
Dobrý den, na internetu jsem našel recept na višňové víno a tak jsem dal do 10L demižónu 3kg višní 2kg cukru, zalil převařenou vychladlou vodou a uzavřel korkovou zátkou s dírou a do ní vsunutá utěsněná kvasná zátka utěsněná voskem. Je to správně a... celý příspěvek >
Vyžínač Partner Colibri T 25 II - zkušenosti, 22.6.2008
to jsem psal já s tou strunou.Mě se ta hranatávždycky zařízla do sebe a pak se utrhla a musel jsem sundat cívku najít utavený konec struny a znovu vše namotat.Jakou používáte strunu! Zdraví Z.M. jo startuju stejně akorát držím plný plyn a na po3 tí... celý příspěvek >
rotavator Robix, 19.6.2008
Odšroubujte svíčku zkuste injekční stříkačkou vstříknout 1cm3 benzínu do válce potom zašroubujte očištěnou vyfoukanou svíčku zpět a zkuste startovat pokud to chytne alespoň na pár vteřin je problém v dopravě benzínu a přípravě směsi... pokud to... celý příspěvek >
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 7.6.2008
od dob, kdy jsme měli vždy psa vlčáka a pořídily si fenku je klid nic není okousané a ani očůrané a následně uschlé rezavé jehličnany je hodná má ráda děti a přitom výborně hlídá.Myslím že všeobecne jsou fenky klidnější
Jaký vyžínač?, 28.5.2008
to startovani bylo mysleno za studena kdyz ho vytahnu z garaze a poprve startuju. pak chyta na 1 nebo 2 hy zatah za snuru
Jaký vyžínač?, 28.5.2008
Mam partenara colibrika 2 roky zatim bez problemu vse funguje pouzity zatim cca 12x ze zacatku obrovska zatez a sekani buse spotreboval jsem tehdy 2 baleni struny.Motor chyta az tak na po 4-6-te a na zahnute trubce v ktere je hnaci hridel se objevila... celý příspěvek >
Horkovzdušná pistole, 26.5.2008
když jsem kdysi opaloval kastláče tak jsem si tabulku zakryl lesklým plechem, který tepelné záření odrážel a částečně pohltil.Dále jsem používal nástavec, který měl jen na jedné straně široký plech a ten jsem opřel o prostor mezi dřevem a... celý příspěvek >
jezírko ve sklepě?, 21.5.2008
Myslim ze akvarko by bylo jednodussi reseni :-) Kazdopadne to muze byt znacne problematicke.Nevite jake slozeni ma voda?Jakou prumernou teplotu, kolisani hladiny atd..Fakt vysledek muze byt znacne nejisty.Pripadne cisteni jezirka filtrace,... celý příspěvek >
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 21.5.2008
Jééé já su tak ščastnééé. Důležité pro mě je, že to pomůže druhým.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika