Příspěvky uživatele - 152.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pampelišky, jetel, houby, 29.4.2008
Soused prez jeden barak zase valci s plevelem a turuje sekacky od 14:30 az do ted tam fachcili on, jeho manzelka, a syn. Sekaji zastrihuji provzdusnuji hnoji odpleveluji a ne a ne vyhrat. Ja mam obycejnou nadhernou louku kterou 4x do roka posecu a... celý příspěvek >
Sekačka s/bez pojedzu, 27.4.2008
Spojezdem i kdyz mate jen 200m ale rozdil v cene je maly tak bych bral s pojezdem.Sekacka ma 30kg + posekana trava dle velikosti kose + 15-20kg.Mel jsem sekacku bez pojezdu pujcenou pri pouzivani vl ete durch propoceny a jak jsem koupil s pojezdem... celý příspěvek >
Mulčování s použitím kartonu účinnost na plevele, 21.4.2008
tak a je hotovo:-) vzal jsem z prace silny 4vrstvy karton bez potisku polozil na posekanou louku vyskladal radu cihel jako podklad na ktery jsem dal dvoudilne kastlove okno, navozil hlinu zasel, zalel oznacil a zavrel okna :-) a uz se tesim na urodu... celý příspěvek >
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 20.4.2008 Obsahuje fotku
fakt to neni vidět
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 20.4.2008
Místo drátu jsem měl loni řetízek a ten za sezónu zrezavěl.Jinak je to 100% funkční a neviditelné uchycení (neni to vidět přez rostlinky.Hodně štěstí
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 20.4.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den, používám truhlíky flóra s kuličkou. Do horních rohů v truhlíku, které budou u skla vyvrtám otvory průmer 3mm do těchto rohů potom provleču zajišťovací poplastovaný drátek který přidrátuju do připevněného profilu "L" který je zašroubován... celý příspěvek >
Malotraktor Vari, 6.4.2008
Jako nadoba muly by sla pouzit mensi vana a nebo vetsi vana orizla a pak svarena... akorat ta prace s tim odletujici smalt.Dal by sel pouzit 200L sud trosku ho oriznout a hotovo. A prvni jsem uvazoval ze udelam nadobu ze stavebnich kolecek.Nejdriiv... celý příspěvek >
Můžu přidat písek ze staré omítky do půdy?, 31.3.2008
Dobrý den, chtěl bych vědet jestli můžu přidat do půdy osekanou 50let starou zvětralou omítku ktera se v ruce rozpada a je s ni pisek... tzn vápno v ní obsažené je již z velké části zvětralé. Jde mi o zlepšení vlastností jílovito slínové půdy která... celý příspěvek >
rotavator Robix, 27.3.2008
Dnes jsem jeste udelal samolepku ROBIX 55 navod: Na pocitaci udelate text ci motiv a vytisknete ho na laserove tiskarne na silikonovy papir.Pote na vytistenou plochu nalepite sirokou lepici pasku dobre uhladite odlepite a toner zustane na lepici... celý příspěvek >
rotavator Robix, 27.3.2008
Prvni fotka je kdyz jsem ho nasel ve sbernych surovinach cena byla lidova 1kg=6kc dalsi fotka je po oprave a posledni pri zkousce na policku
rotavator Robix, 27.3.2008 Obsahuje fotku
Tak rotavator je komplet opraveny a i vyzkouseny:-) Aj lak sem mu udelal hehe
Jak používat rotavátor, 24.3.2008
diky za rady.Takze kdyz mam neobdelavanou pudu na ktere je radu let louka tak ji muzu rozrotavatorovat a pote vyhrabnout rozsekane rostliny? Prominte me blbe dotazy:-)Rotavator jsem nikdy nemel ale "naskytl se" a tak ho chci vyuzit spravnym zpusobem... celý příspěvek >
Jak používat rotavátor, 24.3.2008
Dobrý den, před časem jsem zde založil téma rotavátor ROBIX ten již funguje udělal jsem kopletní GO a momentálně schne lak:-) Vysvětlete způsob použití a vhodnost na určité práce... Rotavátor má odpojitelné sady nožů.tzn. 2+2 a nebo 1+1... celý příspěvek >
rotavator Robix, 10.3.2008
o vikendu jsem mel jinou aktivitu a tak jsem pokracoval az dneska.Nakonec jsem se rozhodl motor pulit vylisoval jsem i loziska na klice a dam je nove, protoze jiz maji vuli a ponekud chrasti...kdyz uz tak uz... :-) nakonec to bude mala... celý příspěvek >
Rotavátor Robix - spojka, 10.3.2008
V robixu jsou dve celisti tloustka oblozeni cca 5mm...pokud jsou pakny v poradku nechte si je olepit novym oblozenim nekde kde delaji spojky bude to za par supu a kvalita solidni
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika