Příspěvky uživatele - 152.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 21.5.2008
Kdyby aspoň nekdo poděkoval, nebo řekl že to stojí zapr** achjo :-/
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 21.5.2008
Na zimu zustane na okne po demontazi truhliku jen maly uhelnicek, ktery vzhled okna nijak zvlast nerusi.
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 21.5.2008 Obsahuje fotku
tak jsem se nahnul z okna a udela foto uchytu
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 21.5.2008
Jo a uchyt taky neni videt i kdyz jsou muskatky zatim male.Letos jsem pouzil elektroinstalacni kablik o prurezu 1,5mm2 s izolaci z PVC v barve cerne je to mnohem lepsi nez retizek a temer vecne.
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 21.5.2008 Obsahuje fotku
toto jsou ty same truhliky i tytez rostlinky muskatu prezimovane z lonska v truhlicich s kulickou bez vymeny substratu! Je to aktualni /vcerejsi/ foto
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 21.5.2008
u lebise je dost velky odpar vody protoze je miska otevrena a jeho cena je nechutne predrazena.Jinak je to dobry truhlik
Hořec, 14.5.2008
no ten je kraaasnyyy radost pohledet
Pampelišky, jetel, houby, 10.5.2008 Obsahuje fotku
Vcera jsem sadil prisady a potkal jsem jesteraka :-) Telefon v kapse s fotakem se hodi na pohotove zabery. Hezky den preje Z.M.
Pampelišky, jetel, houby, 4.5.2008 Obsahuje fotku
Po case jsem opet tu a pridam par fotek.Kdyz jsme poprve sekali koupenou zahradu nasel jsem v trave zarostlou velkou ocelovou vjezdovou branu 2x 100kg zeleza jinak v pohode a jak jsem okopaval prvni zahon nasel jsem jeden forint :-) Dnes jsem videl... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel, houby, 2.5.2008
Zitra udelam par fotek lucniho kviti a pak je sem vlozim.Mimochodem sousedi se dnes opet venovali travniku s pouzitim vsemozne techniky:-)A ja jsem se kochal peknou loukou a upevnoval truhliky na okna taky jsem presadil do truhliku begonie a dal na... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel, houby, 2.5.2008 Obsahuje fotku
To je ona holka
Pampelišky, jetel, houby, 2.5.2008
Ted mi zacinaji kvest na louce i jine krasne plevele vypadaji podobne jako hluchavky ale kvety jsou modre a taky jsem dnes videl par jesterek jedna se nechala pozorovat dokonce z 0,5 metru a neutekla :-) loni jsem jednu aj vyfotil dam sem fotku ale... celý příspěvek >
Pampelišky, jetel, houby, 2.5.2008
Se to tu trochu zvrtlo... nechme alergii a blbych diagnoz po netu... ja jsem taky alergik a nemam potrebu na zahradnim vebu toto resit.dnes jsem dal ven 12 truhliku muskatu hec:-) doufam ze nezmrznou.Hezky vecer vam preje Z.M.
Pampelišky, jetel, houby, 29.4.2008
uz jsem sem psal nekolikrat a dodavam ze jsem byl taky otrokem vlastniho vymyslu a lozil jak vul po kolenach a vypichoval pampelisky je opravdu neskutecne narocne udrzovat "dokonaly"travnik stoji to spoustu penez mraky prace a spoustu chemie a nervu... celý příspěvek >
Elektrický krovinorez, 29.4.2008
treba partner colibri benzinovy nema riditka je lehky obsah jen 28cm3 drzeni ma jak obdobne elektricke strunovky sekam s nim teprve 2 roky zatim zadny problem a stal v akci necele 3 tisice dela trosku vetsi hluk ale nema kabel a mate driv hotovo
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika