Příspěvky uživatele - 212.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
sněhová fréza, 14.2.2009
Takže máme tady první výraznější snížek, jak nám ty frézičky foukají??Já ji také dneska pořádně projel, a bez nejmenšího problému. To co jsem předtím dělal celou sobotu, vyřešeno dnes během půl hodiny včetně přípravy.
Bruska na nože sekaček a traktorů, 1.2.2009
No ono ta cena je orientační, vše je vyrobeno z plechu tl 2mm. Broušení u firem jsem už zavrhl, po zkušenostech jak mi nabrousili řetěz v HQ, i když byl jen mírně otupený, tak ho sjeli tak, že by vydržel broušení asi tak 3x.Dal jsem na radu pana J.S... celý příspěvek >
Bruska na nože sekaček a traktorů, 11.1.2009
Něco jsem si stvořil sám, a bez problémů s tím brousím, jedná se vlastně o pravítko které se našrubuje na nůž.Další částí je stavitelné vodítko po kterém se pohybujete při broušení. jako bruska lze použít prakticky jakoukoliv i levnou kotoučovou... celý příspěvek >
Doporučte strunu, která se nespéká, 12.9.2008
Prostě to trochu mázněte olejem a máte klid.Mám to odzkoušené z praxe.Zabrání to i tomu usekávání struny těsně u hlavy.Opravdu nezáleží na tom jakou strunu, popř hlavu nebo vyžínač používáte.Funguje to skvěle.
křovinořez Al-ko, 27.6.2008
No nechci vás strašit, ale při té délce kabelu si to nechejte určitě proměřit revizním technikem! Pokud tam bude kabel trvale, tak počítejte s oxydací spojů.Proudový chránič ani připomínat nebudu, ten je v dnešní době samozřejmostí! Pracuji v tomhle... celý příspěvek >
Dolmar, 16.6.2008
Pokud je to tak jak píšete, tak hajdy do obchodu zpět.Nejlépe vzít sebou svědka a bavit se pouze s vedoucím prodejny! Ten jediný je odpovědná osoba a musí být přítomen na prodejně! Mluvit velice rázně ale slušně.Nejlépe tak aby vás bylo slyšet... celý příspěvek >
Co vydrží křovinožez, 9.6.2008
Použijte osmizubý kotouč.troj a čtyřzubec jsem zavrhnul poté co jsem s ním najel do opravdu pěkně zatlučené trubky která vyhrazovala hranice pozemku.V zápalu sečení jsem do toho najel v plné rychlosti.Co se dělo poté snad nemusím ani popisovat, ruce... celý příspěvek >
Předražené pily, benzin vs. elektrika, 7.6.2008
Ano chránič bude pracovat, není to sice ideální stav, ale do pily vede stejně pouze fázový a nulový vodič.Zemění se v tomhle případě neuplatňuje, to však neznamená že nemusí být zapojeno. Pro pana andy.wise- čůrejte si jak daleko chcete, i jak... celý příspěvek >
Předražené pily, benzin vs. elektrika, 6.6.2008
Tak takovou blbost jsem už hezky dlouho nečetl.A to pracuji v oboru 22let.Pokud tomu nerozumíte, tak takové nesmyslné rady neudílejte.Takzvaný motorový jistič při zkratu musí vypnout za stejný čas jako tkzv. světelný!Rozdíl je v konstrukci a funkci... celý příspěvek >
Testy, 31.5.2008
No nechci se OM zastávat, ale křovinořezy opravdu umí.Jeden používám už 8 roků(zakoupil to můj otec), a pro srovnání jsme v práci za tu dobu již vystřídali 2x HQ,1x Jonsered(tomu už ale také zvoní hrana)Také co se týká výměny strunové hlavy za nůž,... celý příspěvek >
Kterou sekačku? Yard-man x Honda x Husquarna, 31.5.2008
Mám 195 cm, a nepřipadá mi že bych za touhle sekačkou chodil shrbený.Prostě jen musíte držet madlo motoru a pojezdu, na to vám stačí dva prsty! Sekačku opravdu jen vedete, popřípadě když je to do kopce a už se mi moc nechce, tak se nechám... celý příspěvek >
Sekačky Honda vs. MTD vs. Yard-man, 30.4.2008
Srovnávat tyhle dvě značky snad ani nejde.Píšu dvě, poněvadž Yard-man je ze stejné firmy jako MTD! Tyhle značky se nacházejí na naprostých protipólech co se týká kvality a výkonu! Pokud máte náladu se rozčilovat a utrácet za náhradní díly tak si... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53S nebo Al-ko 520 BRH, 22.3.2008
No řešil jsem loni podobný problém.Ta Stiga se mi také líbila.Do Al-ka bych nešel ani omylem! Yard man to je vlastně trochu lepší MTD (stejná firma)U HQ mne nakonec odradila ta zadní kola, stačí si to vzít do ruky, kousek popojet, zatočit a vidíte... celý příspěvek >
sněhová fréza, 8.1.2008
Takový příspěvek může napsat pouze člověk který má z prodeje těchto zařízení dobrý kšeft a příští rok už nebude jeho firma existovat, prostě vydělat a zavřít krám! Jednoho takového mám ve svém okolí, loni to prodával a letos už funguje pod jiným... celý příspěvek >
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 18.12.2007
No ono to opravdu existuje, sice se to nejmenuje řidičák na pilu, ale je to skutečný průkaz, bez kterého byste správně neměli vůbec pracovat s motorovou pilou (ono je na to většinou i upozorněno v návodu k použití). Bližší informace si můžete zjistit... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika