Příspěvky uživatele - 212.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Otáčkoměr, 27.4.2007
Nemáte někdo zkušenost s otáčkoměry,kterými seřizují mechanici v servise např.motorové pily atd.?Zkoušel jsem něco najít,ale zdá se mi to být celkem drahé.Co tam slouží jako snímasí prvek?Je to jen obyčejná cívka,nebo je lepší použít nějaký typ... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku?, 27.4.2007
Ano jsou seřízeny níže,ale v okamžiku kdy se dostanete do vyšší trávy a je třeba vyššího výkonu,tak si ten motor sám přidá plyn podle zátěže.Poznáte to i podle zvuku.Podobně mi to funguje i na sněhové fréze.Tohle samozřejmě platí pro kompletní... celý příspěvek >
Nákup profi techniky: Stihl, Brill, Husqvarna, Honda..., 26.4.2007
Těch 40 km není až tak mnoho.Promluvte si s prodejcem,a uvidíte že i na ceně se dohodnete,zvláště při větším odběru.Co se týká servisu,tak běžné věci jako olej,nakoupíte tam kde mají ty Stigy,však používají také motory Honda.A speciality jako nože a... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku?, 25.4.2007
Pozor nedejte se zmást udávanými výkony!Tahle čísla jso vždy maximální u výkonu,a minimální u hlučnosti-prostě marketink typu hele táto ono to má 6HP,ta bude lepší.Daleko důležitější ůdaj je kroutící moment.Samozřejmě,že čím je vyšší,tak tím větší... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku?, 25.4.2007
Cenou? To snad ne.Zkuste se opravdu informovat u autorizovaných prodejců Hondy a uvidíte,že po chvíli půjde i ta cena na přijatelnou ůroveň,stačí když budete mít v kapse peníze.Jo líná huba -hotové neštěstí-to říkávala moje babička a platí to stále.
Nákup profi techniky: Stihl, Brill, Husqvarna, Honda..., 25.4.2007
Naprostý souhlas.Já jsem koupil HRZ 536C1TDEA a jsem naprosto spokojen.Hlavně ta otočná přední kola jsou naprosto bezvadná a plnění koše proběhne opravdu na 100%.Přestože nemám naprosto rovný terén na zahradě,tak i s tím si poradí.Spotřeba je opravdu... celý příspěvek >
Nákup profi techniky: Stihl, Brill, Husqvarna, Honda..., 24.4.2007
Jednoznačně Hondu,ten servis má srovnatelné ceny s ostatními,dokonce jsou v řadě věcí levnější.Nebo si myslíte,že u HQ nebo Stigy zaplatíte méně když budou osazeny motorem Honda?Ne nadarmo se říká proč chodit k kovaříčkovi,když za rohem je kovář!O... celý příspěvek >
Al-Ko nebo Bolens, prodloužená záruka, 23.4.2007
No já bych ty osvědčené motory B+S až tolik nepreferoval.Hlavně teda ty které se dávají na sekačky s rozvodem SV.Jsou už dávno za zenitem.Jo před 15 lety to ano,to tu nic jiného nebylo,max.nějaké dvoutakty.Z dnešního pohledu jso tyhle motory... celý příspěvek >
Nákup profi techniky: Stihl, Brill, Husqvarna, Honda..., 23.4.2007
U té Stigy na tom má samozřejmě velký podíl motor Honda.Jinak doporučuji se mrknout zde-http://www.itest.cz/zahradni_technika/koupit_sekacku.htm.Je zde krásně a názorně popsáno jaký vliv má kroutící moment na sečení.Upozorňuji,že udávaný výkon... celý příspěvek >
Nákup profi techniky: Stihl, Brill, Husqvarna, Honda..., 22.4.2007
Ni hlavně bych se zaměřil na pohonnou jednotku-motor,aby byl s rozvodem OHV,nebo OHC,žádné zastaralé BS s rozvodem SV,poznáte to na výkonu a také na na životnosti a spotřebě benzínu.
Co říkáte na sekačku od HQ R53 SV W?, 30.3.2007
No taky se mi tahle sekačka líbí.Dost dlouho byla mým favoritem,ale přes jednoho známého který se zná stěmi správnými lidmi jsem se dozvěděl že se jedná o problémový stroj.Důvodem jsou ty větší zadní kola která prostě při manipulaci se sekačkou... celý příspěvek >
Husqvarna, 30.3.2007
Máte někdo zkušenosti s touhle sekačkou- Husqvarna R 53SVW?Má totiž přední náhon a poměrně velký koš,takže se obávám,jestli při naplnění koše nemá tendenci se převracet dozadu,čímž by hnaná náprava ztrácela kontakt se zemí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika