Stiga Turbo 53S nebo Al-ko 520 BRH



host - 212.195 (?)
22.3.2008 4:16

No řešil jsem loni podobný problém.Ta Stiga se mi také líbila.Do Al-ka bych nešel ani omylem! Yard man to je vlastně trochu lepší MTD (stejná firma)U HQ mne nakonec odradila ta zadní kola, stačí si to vzít do ruky, kousek popojet, zatočit a vidíte jak se to celé kroutí.Jeden z prodejců HQ tenhle model dokonce stáhnul z nabídky, a nabízí jej pouze na vyžádání na objednávku.Nakonec to u mne vyhrála Honda s těmi natáčecími předními koly.Na rozdíl od jiných ptákovin kterými se vybavují sekačky je tohle velice užitečné.Doporučuji si to u některého prodejce vyzkoušet a uvidíte, Ta cena také není až tak tragická, vždyť sekačku si nekupujete na 2 roky.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 144.53 (?), 23.3.2008 17:46
Výrobcem je fa. Hecht
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 121.106 (?), 17.3.2008 11:58

Ještě jsem ke svému výběru přiřadil Husqvarna R 53 SV, ale na tu jsem žádné reakce nenašel, takže zatím asi zůstávám spíš u těch prvních dvou.

Asi bude rozhodovat dostupnost a cena, i když i ta je téměř stejná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 8.11 (?), 17.3.2008 18:06

Zdravím, loni jsem po doporučení a pročitání recenzí ohledně sekaček koupil STIGU. Jsem s ní velmi spokonemý-zatím bez problému.Zahrada 3600m, polovina va svahu 25-30 stupnu. rovinu do koše, svah mulčuji co 3týdny. Bez problému vyjede a poseče vyšší trávu. Mohu doporučit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 121.106 (?), 20.3.2008 10:24

Tak ta Husqvarna R 53 SV má pohon na přední, tak to nechci. Zajímavá je ale Husqvarna R 152 SV (nebo SVH s Hodnou) - proměnná rychlost a hlavně možnost zastavení nože bez vypínání motoru - na přejíždění v členitějším terénu to je myslím si super. Ale trochu vyšší cena, i když je v akci za 17tis., přesto je to už trochu víc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 212.195 (?), 22.3.2008 4:16

No řešil jsem loni podobný problém.Ta Stiga se mi také líbila.Do Al-ka bych nešel ani omylem! Yard man to je vlastně trochu lepší MTD (stejná firma)U HQ mne nakonec odradila ta zadní kola, stačí si to vzít do ruky, kousek popojet, zatočit a vidíte jak se to celé kroutí.Jeden z prodejců HQ tenhle model dokonce stáhnul z nabídky, a nabízí jej pouze na vyžádání na objednávku.Nakonec to u mne vyhrála Honda s těmi natáčecími předními koly.Na rozdíl od jiných ptákovin kterými se vybavují sekačky je tohle velice užitečné.Doporučuji si to u některého prodejce vyzkoušet a uvidíte, Ta cena také není až tak tragická, vždyť sekačku si nekupujete na 2 roky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika