Kterou sekačku? Yard-man x Honda x Husquarna



host - 212.195 (?)
31.5.2008 20:18

Mám 195 cm, a nepřipadá mi že bych za touhle sekačkou chodil shrbený.Prostě jen musíte držet madlo motoru a pojezdu, na to vám stačí dva prsty! Sekačku opravdu jen vedete, popřípadě když je to do kopce a už se mi moc nechce, tak se nechám sekačkou trochu potáhnout.Upozorňuji, že mám 100kg živé váhy!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
dulius - (28) - 60.50 (?), 12.9.2007 14:30
Mne osobne pripadaju tie predne kolecka velmi neprakticke, zvlast ked je travnik ohraniceny niecim, napr. plotom.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 174.94 (?), 12.9.2007 20:51

Ještě musím jednou zasáhnout do míněných rad. Je faktem, že sekačku jsem měl od Husqvarny s plynulým pojezdem a hondou motorem za 21000,- a kdybych nevyžadoval boční výhoz, tak Honda byla jasná volba bez kompromisů, minimálně jsem chtěl hondu motor, tak proč ne celou hondu, když požadovaný model dělají. V kvalitě z Vámi nabízených modelů je nejvýše. Toť vše, to mluví za všechno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 69.26 (?), 12.9.2007 23:41

u sekačky jonsered LM 2153 CDMAW s pojezdem předních kol a váhou 50kg konstruktér který to sestrojil pravděpodobně sekal v praxi fotbalové hřiště dokonale upravené a suché na jen trochu členitém terénu je tato sekačka co se týče pojezdu nepoužitelná pojezd prostě takřka nefunguje její sestra husquarna používá motor honda asi bude lehčí než výkonný b+s intek 70 osobně si myslím že jde vyloženě o konstrukční vadu a že jonsered tyto sekačky s motory b+s brzo vyřadí z výrobního programu proto je překvapující že taková firma dělá problémy s reklamací proto mohu před sekačkamy s rozměry zadních kol 8,5' jen varovat v jejich stáji je dělá ještě mc cullog a pod názvem elektrolux takřka za polovic takže řádně odrbané na materiálech jen motor je slušný ovšem můj názor je že honda je lepší ovšem husquarna nejsou motory ale konstrukce nejsem v sekání trávníku začátečník měl jsem 12let husquarnu a byl jsem s ní 100% spokojen a proto jsem šel do jonseredu protože má nejvýkonější motor na trhu ale jsem v šoku doba je asi jiná přístup jejich servisu je šokující fakt jsem to nečekal já osobně bych o ulomeném kole fakt vůbec nemluvil a rači bych byl ticho potvdil mi to i opravář sekaček z malého města ale řekl že je rád že má od HQ kšefty a že písemně se nevyjádří proto ještě jednou varuji před touto partou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 118.194 (?), 14.9.2007 11:38
Chtěl bych se touto cestou zeptat Verči, jako zakladatelky této diskuse, zda jí odpovědi stačí/pomohli, případně jak se daří její nově založenému trávníku.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 11.212 (?), 31.5.2008 16:55

Bohužel zde nepadla jedna důležitá věc. Sekačka Honda HRZ 536C1 TDE A nemůže měnit polohu řídítek má jen jednu fixní. Takže vyšší postavy musí sekat shrbeni a co to znamená, to každý pocítí. Jinak jsou skvělý. Honda má kratší hřídel, takže při nárazu na kámen o proti jiným je odolnější na ohnutí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 212.195 (?), 31.5.2008 20:18

Mám 195 cm, a nepřipadá mi že bych za touhle sekačkou chodil shrbený.Prostě jen musíte držet madlo motoru a pojezdu, na to vám stačí dva prsty! Sekačku opravdu jen vedete, popřípadě když je to do kopce a už se mi moc nechce, tak se nechám sekačkou trochu potáhnout.Upozorňuji, že mám 100kg živé váhy!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 236.250 (?), 2.6.2008 10:47

Dobrý den,moc prosím o radu: po přečtení této opravdu zajímavé diskuze(všem velký dík!) jsem se rozhodla pro Hondu(přes AlKo, Yard manna a Brill),ale moc prosím o radu, který typ zvolit: sekačku Honda HRZ 536C1 TDE A,sekačku Honda HRG 536 C5 SDEA,nebo Honda HRG 465 C3 SDE?Zahrada má 1.200 plus 860 m2,ale jsou tam záhonky, stromy,dům...

Moc předem děkuji za radu, Evita.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 43.37 (?), 2.6.2008 11:23

ja osobne by som si vybral kvalitnu nemecku znacku s motorom Honda.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 236.250 (?), 2.6.2008 19:15

Velký dík za radu, podívám se na typy Al Ko, dnes jsem viděla AL Ko 520 Silver - je to krasavice - brát?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jerum - (12) - 161.2 (?), 2.6.2008 22:03

chci jen dodat, že taktéž chci koupit sekačku YM, ale 6019 SPK, je to novinka na tento rok a hodně mě zaujala. Pokud máte ještě někdo něco proti YM, tak se prosím ozvěte, jinak si ji koupím. Dík za podněty...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika