Příspěvky uživatele - 212.195

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
sněhová fréza, 17.12.2007
No tak do té čínské snad může jít jen dobrodruh který neví co s penězi. Co se týká Stigy, tak to mám informace od kolegy, kterému naprosto důvěřuji. Možná je je pouze takový smolař. Osobně jsem viděl v akci MTD 640 a byla to katastrofa! Soustavně... celý příspěvek >
sněhová fréza, 16.12.2007
Povinnost dodat návod v čj je platná už několik let ze zákona. Jak potom může výrobek udržovat v provozu, když ani neví jaký olej, popřípadě benzín tam má nlaít a kdy? K soudu s tímhle určitě nebude muset. Stačí si stát za svým a požadovat co mi... celý příspěvek >
sněhová fréza, 15.12.2007
No na tohle snad nepotřebuji kompresor! Jinak za každý servis se samozřejmě platí. Takže doporučuji jednoznačně požadovat to co mají ze zákona dodat( kopletní návod v čj), a pokud nebudou ochotni vyhovět (žádné takové, že je něco na intrnetu! Musí to... celý příspěvek >
Honda HRX 537 HXEA, 15.12.2007
Takže udělal něco pro své zdraví. A víse by udělal kdyby to sekal kosou. Mám také Hondu, a nedá nani dopustit. Myslím, že púvodní přispěvatel (kerý založil tohle vlákno) by daleko více látřil kdyby si koupil jakoukoliv jinou sekačku.O žádné jiné... celý příspěvek >
sněhová fréza, 15.12.2007
JJ takže když potřebuje nafouknout kolo, tak ať jde do servisu. No to je mi tedy rada! Být majitelem tohoto výrobku, tak požaduji vrácení peněz u prodejce, protože ten je odpovědný za to co prodává. Loni jsem také o značce Stiga uvažoval, ale byl... celý příspěvek >
pojezd sekačky ALKO BR 47, 26.9.2007
No tak to se opravdu vyplatí, levně nakoupit, draze opravovat.Myslím, že by bylo na čase přehodnotit to známé rčení cena - výkon, popř. užitná hodnota! (v žádném případě bych nechtěl urazit pana J.S. který opravdu téhle problematice rozumí, a umí... celý příspěvek >
Sněžná fréza, 26.9.2007
Omlouvám se byla to MTD  640 MTD 651 samozřejmě neexistuje,abych náhodou neuvedl někoho v omyl.
Sněžná fréza, 26.9.2007
No tak to se se tedy pletete, viděl jsem ji v praxi, dokonce jsem s MTD 651 zkoušel chvíli pracovat u kolegy z práce, ale jako fréza na sníh je to naprosto nepoužitelné. Bylo to letos, vrstva sněhu byla asi 20cm mokrého. Tahle fréza byla schopna... celý příspěvek >
Sněžná fréza, 18.9.2007
No tak do těchhle značek bych osobně nešel ani náhodou. Letos jsem se bavil s prodejcem když jsem kupoval sekačku (loni tam tyhle stroje včetně MTD prodával) a potvrdil mi, že to sice odhazovalo sníh, ale pouze při plném bunkru, takže teď raději... celý příspěvek >
Kterou sekačku? Yard-man x Honda x Husquarna, 12.9.2007
Nechápu, proč by měla křehká blondýnka tlačit 50kg sekačku? Ta sekačka snad má pojezd! Takže o takové klamání zase nejde, nebo jste snad někde v letáku viděl jak ji ta křehká blondýnka nakládá do kufru auta? Co se týká sekaček HQ, tak s vámi musím... celý příspěvek >
Kterou sekačku? Yard-man x Honda x Husquarna, 10.9.2007
Mám ten model s otočnými koly, a už bych neměnil. Co byste potřeboval vědět? Ten rozdíl ve váze snad ani nepoznáte, a když ano, tak se zase méně nadřete při otáčení. Je to opravdu velice příjemná sekačka na ovládání i manipulaci.
Kterou sekačku? Yard-man x Honda x Husquarna, 10.9.2007
No tak na tohle je přímo ideální Honda Hrz 536TDEA.ovládat ji zvládne i 10 leté dítě, pouze koš po naplnění si musíte vysypat sami, protože naplněný je celkem dost těžký.
Jaké jsou zkušenosti s křovinořezy Oleo-mac?, 6.9.2007
Naprostý souhlas, mám stejné zkušenosti, za 7 let provozu se projevila jediná závada, a to utřepaný drát od vypínače. Jinak je vše původní. Ten velký kryt má ale i další výhody, například se tam vleze daleko větší kotouč, než u konkurence, dále... celý příspěvek >
Hanicka prosi muze o radu - trakturek, 13.7.2007
No paní Hanička tady jasně napsala, že manžel okukoval Hondu, takže si myslím, že by jej nějaké MTD určitě neuspokojilo. Jestli mohu poradit, tak hodně prodejců dává slevu při objednávce přes internet, konkrétně u Hondy to takhle funguje u více... celý příspěvek >
Honda Vs. Briggs, 23.6.2007
Konstrukčně tenhle motor spadá do 30 let minulého století.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika