Příspěvky uživatele - 70.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr řetězové pily, 8.11.2009
Já jsem pro to ať si dárky nechají. Mě to připomíná : když jsem v r.1980 kupoval na svíčkovou, musel jsem si ještě KOUPIT 1.5kg. bůčku. To nebyl dárek, musel jsem zaplatit  +30 Kčs. Ale včera přišel... celý příspěvek >
Není pozdě založit trávník teď - říjen, 5.10.2008
Pokud lokalita není vyloženě drsná - mluvím všeobecně - a teploty tam nejdou přes mínus dvacet, tak bych neviděl problém v založení trávníku na podzim. Jistá rizika to sebou přináší, že pokud osivo začne klíčit a uhodí holomrazy, tak trávník pomrzne.... celý příspěvek >
Výhonky z kořenů u švestek a renklód, 5.10.2008
Snad nejúčinnější i když pracné je odhrnout okolo výmladku zeminu až ke kořenu ze kterého vyrůstá a buďto ho vytrhnout z kořene nebo seříznout. Hlavně nenechávat patku, ze které by opět vyrašily nové. Máte to jako s angreštem - z meruzalky jako... celý příspěvek >
Výběr pily, 10.9.2008
Mám HQ 50,koupil jsem jí před 25 lety u Rota za 8500Kčs, vyměnil jsem start.šnůru a cívku na šnůru,1 svíčku.Mám 3 lištu, asi 8 řetěz. Topíme jenom dřevem, asi 20m3 ročně.Několikrát jsem řezal i jiným lidem.Je bez problémů.
Buxus, 10.8.2008
Dobrý den, máme dobré zkušenosti s množením výhonky, ale teď máme semena z buxusu jsou černá a lesklá. Má někdo zkušenosti s takovým to množením? Kdy je nejlépe vysít a jak hluboko? Je dobré dát každé semínko zvlášť nebo je dát na záhon? Děkuji... celý příspěvek >
Sieberz - katalog, 4.6.2008
Od Sieberzu jsem si letos objednala poprvé a myslím, že i naposledy.Od února jsem měla objednávku, ze které jsem do května neviděla ani jednu rostlinu.Když jsem jim napsala zásilka do týdne přišla.Z objednaných 25 druhů my poslali pouze 4. Když jsem... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 18.5.2008
Od MOUTFIELDU nechci ani svíčku, natož bazén, nebo traktůrek. ceny jsou přehnané.1/2" kulový výt. kohout se šroubením na hadici, jednou tak drahý, než v obchodě.
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 18.5.2008
Když se brousí na liště, dostanou se piliny do drážky.
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 18.5.2008
V roce 1962-64 na zákl.voj.službě.
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 18.5.2008
Mám italskou od fy.Zeman, asi1900Kč, Broušení je přesné, musí se to seřídit.Má to málo chlazený motorek,1 řetěz a musí se chvíli počkat.Jsou i brusky od OREGONU, ale 5-10 tisíc.
Automatické otvírání oken skleníku, 28.4.2008
Mám asi 10 let sklenik koupený v Zem. družstvu ve vých.Čechách asi za 10000Kč. Jsou u něho otvírače z Hydrauliky Benešov s náplní lihu s olejem, fungují bezvadně, výklop.okna jsou asi 70x45 cm.Vpodstatě je to uzavřená trubka s pistem utěsněním gum.... celý příspěvek >
Živý plot rychle a použitelný i v zimě, 18.11.2007
Pokud jde o rychlost růstu, tak nevím nevím, ale jinak můžete zkusit třeba břečťan, vzhledem k vašim požadavkům, ale ten taky až tak kouzelně nepřirůstá.
Do kdy možno sadit tůje?, 8.11.2007
Thuje, stejně jako většinu ostatních dřevin můžete vysazovat nyní a to klidně do doby než půda zmrzne. Teď je na to ideální doba.
Zaštipování borovice, 2.11.2007
Borovice se zaštipují v jarním období když raší, zaštípněte nové výhonky dříve než na nich budou růst jehlice. Čím více výhonek zaštípnete, tím pomaleji bude borovice přirůstat a o to hustší bude. Jedné známé se takto daří obyčejnou borovici lesní už... celý příspěvek >
jak omladit břečťan?, 29.10.2007
Břečťan by měl bez problémů obrazit. Je to přece jen takový nezmar.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika