Příspěvky uživatele - 70.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké hnojivo po podzimní vertikulaci., 22.9.2007
Rozhodně použijte hnojivo s vyšším obsahem draslíku, vyživení trávníku nyní před zimou dusíkatým hnojivem by mu mohlo uškodit, stébla trav by byla málo vyzrálá a snadno by trávník vymrzal a podléhal chorobám. Draslík naopak podporuje vyzrávání... celý příspěvek >
Rez hrušňová, 22.9.2007
Ne, thují se rez hrušňová netýká.
oresak odpuzuje blesky?, 22.9.2007
O tom, jestli ořešák odpuzuje blesky vám moc neřeknu, ale ohledně kompostování jeho listí něco přece: máte pravdu je kyselé, stejně tak i listí z dubu a podobně a to díky tříslovinám, které listy obsahují. Toto listí se rozkládá pomaleji, ale kompost... celý příspěvek >
bohyška, 22.9.2007
Můžete, já jsem rozděloval trsy poměrně nedávno.
živý plot ze zimostrázu, 18.9.2007
Na jeden metr bych dal  tak 3 sazenice, aby se rostliny rychleji zapojily, zimostráz roste dost pomalu a do sponu je budete muset sázet tak jako tak jestli z toho chcete mít živý plot. Spon znamená i vzdálenost mezi rostlinami v řadě. Rostliny... celý příspěvek >
Jesenny travnik, 16.9.2007
Trávník můžete dosít ještě teď (max. do poloviny října), podzimní termín na zakládání (i dosev trávníku) je nejvhodnější právě podzim, ale jaro je také možné.
Thuje z Obi a Baumaxu, 13.9.2007
Děkuji všem za radu ale chtěla bych reagovat a tu zálivku naopak mi jsme tůje zalívali až příliš nehledě na to že když jsme stromek vyndali země nebyla vůbec suchá ale naopak až moc mokrá.Máme vodu z vrtu tak že jsme zalívali jak to šlo protože vody... celý příspěvek >
Azalka a rododendron - červené listy, 30.8.2007
Dobrý den mám koupené tak půl roku azalku a rododendron a začli mi od spoda červenat listy a opadávat. Poradíte mi někdo co s tim se dá dělat?Děkuju a hezký den
Thuje z Obi a Baumaxu, 30.8.2007
Dobrý den!mám děsnej problém před dvěma lety jsem si koupila asi 30 thují z Baumaxu, byly krásné modrozelené a v loni začly z ničeho nic usychat nejdřív zhnědly a pak uschly a to i po pravidelném zalívání, hnojení. Dnes mi uschly poslední 4 stromky a... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 28.6.2007
Naprostý souhlas!!!
Čím osázet část urnového hrobu - nejen jehličnany, 10.6.2007
Myslím, že by nebyly špatné netřesky, popř. rozchodníky, nejsou to agresivní rostliny a hlavně se o ně nemusíte prakticky starat, kromě počáteční občasné zálivky než se ujmou. Vhodné jsou i některé nízké druhy okrasných trav, např. kostřava.
Roubování, 19.5.2007
Velice dobře chápu co je mit dobré nářadí. Ale nemám žádný obtahovací kámen už z obavy, že by mi ho někdo zničil. Na vyhlazení ostří používám s uspěchem lapovací papír 4000, nebo podobný. Dělá snadno žiletku.
tulipany, 24.4.2007
Tulipány se vyndavat hned první rok nemusí. Přesazujte je cca po třech až pěti letech. Přes léto se jim v půdě nic nestane.
Poraďte,co je to za stromek, 9.4.2007
Můžete to ještě napravit, vrbě to vadit nebude.
nektarinky, 7.4.2007
To už bych nedělal, postřik by neměl přijít do květu. Max. při nalévání pupenů.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika