Příspěvky uživatele - 70.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte,co je to za stromek, 6.4.2007
Podle popisu mě napadá možná japonská vrba ´Hakuro Nishiki´ (?).
katalog starkla, 4.4.2007
Kéž by mě přišly tak pěkné sazeničky borůvek jako paní Goikové - ale to je minulost - říkal jsem, že se pochlubím, v jakém stavu mi přijdou objednané rostliny - zkusil jsem to a Starkl tentokrát nezklamal. Stromky třešně a švestky jsou velmi pěkné a... celý příspěvek >
Smrk ztepilý, 29.3.2007
Pokud vám jedna odpověď nestačí mohu vám to tu ještě tak dvacetkrát zkopírovat. Neberte to jako provokaci, ale nechápu vaši reakci na odpověď.
Smrk ztepilý, 29.3.2007
I jedna odpověď stačí. Kolik by jste jich chtěl? Myslím že bylo řečno vše podstatné co jste chtěl vědět. Možná se zase příště obraťte spíše na ty myslivce.
Taky u vás pršelo bláto?, 24.3.2007
byl to prach a písek ze Sahary.
Chamaecyparis lawsoniana columnaris, 20.3.2007
Výšky 8 - 10 m dosahuje tento jehličnan až někdy kolem 60. roku, 3 - 4 metry po dvaceti letech.
Vyvazování stromku, 18.3.2007
Teď bych se soustředil především na výchovný řez stromků, ale rozpěrky se použít dají. Můžete i nyní pokud bude možno s výhony po zkrácení dále "hýbat" tak aby se nevylomily.
Chci si nechat poslat stromky poštou., 17.3.2007
Já zkušenosti mám. Většinou jsou dobré. Jednou jsem splakal nad výdělkem. Záleží od koho nakupujete a je lepší se na danou firmu optat. Mě se zatím ujaly všechny stromky, ale v jedné zásilce byly neoznačené, nekvalitní výpěstky. Chcete-li konkrétně... celý příspěvek >
neopadavá popínavka na slunné stanoviště, 16.3.2007
přísavník
Jak brzy po výsevu můžu hnojit trávník?, 16.3.2007
S hnojením trávníku nemusíte zase tak spěchat, hnojivo stačí rozhodit až trávník vzejde a bude schopen ho kořeny přijímat, klidně po první seči. Hnojivo stačí pak jen rozhodit, nemusí se zapravovat.
mulčovací kůra k tůjím, 16.3.2007
Lépe je použít netkanou textilii kvůli prorůstání plevele, textilii nemusíte uchycovat, stačí zatížit kůrou.
Přesazeni azalky, 15.3.2007
Přesaďte, hlavně pěkně s kořenovým balem, a na novém místě dostatečně zalévat.
živý plot jako ochrana před větrem, 14.3.2007
Záleží jaké máte možnosti, buď habr do stříhaného plotu nebo volně rostoucí keře, třeba vyšší druhy tavolníků, líska...
jaká thuje je nejlepší na živý plot, 14.3.2007
Sám se sebe můžu doporučit  Smaragdy. Kompaktní vzrůst, a poměrně rychle roste.
vhodné sazenice pro živý plot, 14.3.2007
Doporučoval bych totéž. Zejména kvůli dokola otevřenému prostoru jak říkáte, bez zástavby, takže thuje a podobné se tam nehodí. Habr snáší výborně mráz a sucho, je to lesní strom, ale díky tomu, že dobře snáší řez, používá se do živých plotů, takže... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika