Příspěvky uživatele - 70.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mulčovací kůra, 14.2.2007
Kůra která zbyde po těžbě nebo na pilách se prožene drtičem a je to. Jednoduše řečeno.
acer acer palmatum, 14.2.2007
Pokud Vám tyto mrazy nevadí, pak zcela určitě.
acer acer palmatum, 14.2.2007
Asi tak, je to řez před vegetací, tzn. v bezlistém stavu, takže únor a klidně březen. Nemusím říkat, že by neměl být velký mráz, ale předpokládám, že vy byste za 15° mrazu stejně byl raději doma.
Volně rostoucí živý plot na suchém stanovišti, 13.2.2007
Habr je dobrá volba.
mech v trávníku, 13.2.2007
48.122: Tenhle názor Vám nikdo nebere ale zahrada není volná příroda. Je to pořád jen výtvor člověka.
prořezání hrušně, 13.2.2007
48.122: Vaši reakci nechápu pro co měl minulý majitel důvod? Že blbě řezal? Já myslím, že paní dostala rady jaké potřebovala.
odrůda Otava, 13.2.2007
pomologický atlas ovoce je na www.sempra.cz
acer acer palmatum, 13.2.2007
Lepší je pozdní zimní řez.
Boscova lahvice a Williamsova čáslavka, 13.2.2007
Dobrý den, já již tyto odrůdy mám vysazené na zahradě, ale jsou to malé ještě neplodící stromky, takže jsem se chtěl ujistit zda jsem vybral dobře. Uvidíme jak se jim bude dařit. Růst je dobrý.
Jaky je rozdil mezi hlinou na muskaty nebo substratem?, 12.2.2007
já taky ne. škoda slov....
Jaky je rozdil mezi hlinou na muskaty nebo substratem?, 11.2.2007
host - xxx.xxx.180.85, 11.2.2007 15:34:  My si nerozumíme, já vím že když někdo řekne že něco zasadil do hlíny, myslí do země, ale pojem hlína mezi zahrádkáři je prostě takový zlozvyk. Hlína, myslí se tím pravý význam toho slova se používá ve... celý příspěvek >
Jaky je rozdil mezi hlinou na muskaty nebo substratem?, 11.2.2007
76.86: "substrát je hlína s výživou" to může říct jenom naprostý laik. substrát není hlína. Hlína je kamnářská a cihlářská. Hlína se nepoužívá ke zahradnickým účelům.
Jaky je rozdil mezi hlinou na muskaty nebo substratem?, 11.2.2007
"Hlína" pro muškáty je taky substrát ne? Takže úvodní otázka je jaksi mimo mísu.
Jaky je rozdil mezi hlinou na muskaty nebo substratem?, 11.2.2007
V "hlíně" vám toho asi moc neporoste.
řez plotu z ptačího zobu, 10.2.2007
S řezem můžete začít už teď. Zima je mírná a těžko už přijdou silné mrazy. Ptačí zob je svým způsobem plevel.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika