Příspěvky uživatele - 51.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zpracovat nadbytek salátových okurek, 17.8.2015
Již čtyři týdny pijeme, během panujících veder, osvěžující okurkovou limonádu. Na internetu více nebo méně podobných receptů: 1. Oloupanou salátovou okurku nakrájíme na menší kostky, pak ji rozmixujeme tyčovým mixérem na pyré 2. Do pyré... celý příspěvek >
Výměna motoru na tera vari, 2.3.2014
Dobrý den, chtěl bych se zeptat majitelů těchto strojů jestli jde vyměnit starý motor s bílým krytem motoru z roku asi 1975 za nový Jikov 1447 DV. Jde mi hlavně o to jestli nepoškodí stávající převodovku T - 20 a bude poznat síla nového motoru v... celý příspěvek >
Sejmutí etiket z lahví, 25.12.2013 Obsahuje fotku
Krásné vánoce a vše nejlepší v příštím roce. Vypáleno, odvětráno, dle potřeby naláhvováno, nalepeny etikety a připraveno, třeba jako dárek.
Zkušenosti s křovinořezy Stiga a Active, 18.8.2013
Dobrý den, my vlastníme křovinořez Stiga téměř 10 let, konktrétně model SB 52.Celých těch 10 let jede bez poruchy až letos jsem musel dokupovat strunovou hlavu z důvodu silného opotřebení.Na křovinořezu používám dvojjzubý i třízubí kotouč.ještě... celý příspěvek >
Žloutnutí a usychání listů, 9.6.2012
No vidíte to mě nenapadlo, zmrzly mi smrčky, réva, tak to určitě budou i ty růže. Je mi to líto je až tak sestřihnout ale jestli není jiná možnost... 
Vaše zkušenosti - Pražákovi Droždín u Olomouce?, 19.4.2012
Se všemi z rodiny Pražákových mám jen ty nejlepší zkušenosti. Jezdíme tam pravidelně již několik let. Letos jsme kupovali krásné vzrostlé stromy, za skutečně směsnou cenu (jednalo se o okrasné listnáče). Majitelé ochotně předem nachystali,... celý příspěvek >
Jak hnojit jabloně, 16.4.2012
Ja Jabloň hnojím hned u kmene protože jabloň díky Hryzcům žadný kořeny nemá sem tam se mi i vyvrátila tak jsem ji přivázal ke kůlu. Kdybych ji přestal hnojit je hned po ní. Tak to mám bohužel se všemi jabloňemi za 5 let vypadají pořád stejně jak... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 29.12.2011
"U nás"  - je u nás na střední Hané. A není tu jen ta Bohem požehnaná půda, jakou má pan Stanislaw. Ja mám na zahradě převážnou část té minutové.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 29.12.2011
Už jsem se konečně dočetl konce. To tedy byla dlouhá diskuze.  Co se týče té ruční plečky, u nás se tomu říká drcák.
Sejmutí etiket z lahví, 29.12.2011
Děkuji za pochvalu. Etikety si na počítači, v rámci svých možností, navrhuji sám. Dříve jsem si je na obyčejný papír i sám tisknul, ale při orosení láhve docházelo k rozpíjení obrázku (inkoustová tiskárna). Další roky jsem to, po vytisknutí... celý příspěvek >
Sejmutí etiket z lahví, 26.12.2011 Obsahuje fotku
To WD 40 musím též někdy odzkoušet. Jinak všem lidem dobré vůle přeji příjemné prožití zbytku vánoc a vše nejlepší do nového roku 2012. Zkoušel jsem poslat PF 2012 v PDF, ale neprošlo to, tak to zkusím jinak.
Sejmutí etiket z lahví, 26.12.2011 Obsahuje fotku
Zase tak spolehlivě to nejde. U lahví u konkrétního výrobce (viz foto) to určitě neplatí. Nalil jsem horkou vodu do sklenic a ještě nechal ponořeno v horké vodě ve vědru až do druhého dne a nic. Ale např. od Božkova se etiketa odlepí sama. U originál... celý příspěvek >
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 12.4.2011 Obsahuje fotku
Pokuste se co nejdříve vyměnit zeminu, můžete mít v kompostu zbytky reziduí. Pokud je v kompostu vyšší procento ošetřené trávy Bofixem, Lontrelem nebo speciálním hnojivem s herbicidní složkou k ošetření távníků (asi obchodní název Travin - všechny... celý příspěvek >
Krmítko pro ptáky v zahradě, 23.11.2010 Obsahuje fotku
Na dvorku mám krmítko ze dřeva (je pěknější), na zahradě mám krmítko z 2 l barevné PET lahvě (je praktičtější). Do dřevěného létají nejen sýkorky, ale i vrabci a ti všechno rozhazují a přitom mají dostatek krmení u slepic. Též tam někdy nafouká... celý příspěvek >
Bofix, 25.8.2010 Obsahuje fotku
Uvažovala jste dobře. Já jsem si tehdy nepřipouštěl, že bych někde udělal chybu, vždyť trávník takhle obrok bodově stříkám předepsanou a povolenou kombinací Starane + Lontrel (jen kola jetele bílého, pampelišky, jitrocele, pryskyřníku ap.) a kompost... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika