Příspěvky uživatele - 51.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bofix, 24.8.2010
Jak píši ve výše uvedeném příspěvku, tak i v obdobných příspěvcích na podobné téma, neměl jsem v minulosti s tímto problémy. V letošním roce jsem vysel a následně rozesadil několik desítek sazenic paprik a rajčat. První várku směsi koupeného... celý příspěvek >
Bofix, 24.8.2010 Obsahuje fotku
Kompostovat se může, ale s kompostem by se mělo zacházet uváženě a samozřejmě by měl být řádně promíchán. Pokud je totiž v kompostu vyšší procento ošetřené trávy Bofixem, Lontrelem nebo speciálním hnojivem s herbicidní složkou k ošetření távníků (na... celý příspěvek >
Stříhání meruněk a broskvoní, 5.8.2010
Kdy, anebo ve kterém měsíci se stříhají meruňky??
Jak často sekat fotbalové hřiště, 2.7.2010
Tak často, aby výška trávníku splňovala regule pro soutěžní fotbalové zápasy.
Má smysl sekat trávník, když je sucho?, 2.7.2010
I v sušším období, dle intenzity růstu trávníku a jeho způsobu využití, by se sekat mělo, ale na výšku cca 4 - 5 cm, ne níže. A s tím zaléváním to přehánět nemusíte, stačí 2 x týdně po 15 - 20 l/m2.  A možná zaprší nebo po těch vedrech přijde... celý příspěvek >
Cesnak, nerobi mu dobre vlhko, 2.7.2010 Obsahuje fotku
Mě roste česnek, jak z vody. Podzim mokrý, zima mokrá, jaro vlhké a během měsíce května se nepřetržitě koupal, ale vypadá to, že naštěstí neshnil. Listy mu sice začínají žloutnout, pár ponechaných květních stvolů se začíná napřimovat (Harnaš asi o... celý příspěvek >
Jak vypadají Vaše brambory?, 2.7.2010 Obsahuje fotku
Mám strach se pod kopec podívat. Po deštivých velikonocích jsem brambory sadil 7. a 8. dubna (asi o týden později než obvykle) do vlhčí, ale ne mokré půdy. Od 9. do 13. dubna opět pršelo a denní teploty okolo 8 až 10 °C. Dne 29. dubna jsem... celý příspěvek >
Choroba na rajčetech, 2.7.2010
Díky za názor. Ještě doplňuji: z důvodu zaplavené zahrady jsem 25. května zasadil několik sazenic do kbelíků a zbytek sazenic jsem zasázel do volné půdy na zahradě 5. června. Do kbelíků i do vyhloubených jamek na zahradě jsem používal namíchanou... celý příspěvek >
Choroba na rajčetech, 1.7.2010 Obsahuje fotku
Co je to prosím za anomálii u sazenic rajčat (viz. foto)? V předjaří jsem vysel pár semínek odrůdy IDYL a pár semínek STUPICKÉ RANÉ. U obou odrůd se po přepikýrování zabrzdil růst, rostliny se začaly kroutit (kudrnatit) a na vrcholcích se udělaly... celý příspěvek >
Mlada třešen odchází, 10.6.2010
Asi moc vody a málo vzduchu v půdě. Též se mě u třešně projevuje zcvrkávání, červenání a opadávání plodů. Strom mám na nezatravněném pozemku, ve výběhu u slepic. Půda je tam doslova ubytá jak beton. Teť po obeschnutí zkusím strom obsypat pískem,... celý příspěvek >
Prasklina kůry na třešni - 70 cm, 10.6.2010
A co paní Katarína a pan Pavel? Jak vypadají jejich třešně po ošetření praskliny? Docela by mě to zajímalo.
Jakou elektrickou sekačku, 10.6.2010
7 (sedm) řádků pod Vaším diskuzzním příspěvkem či spíše jen dotazem je diskuze s názvem Výběr elektrické zahradní sekačky, tak si to pročtěte. Nedivím se, že proto nikdo nereaguje.
Brouci na kmínu, 10.6.2010
Pravděpodobně je to KNĚŽICE PÁSKOVANÁ, je asi 100 mm dlouhá, červeno až oranžovo - černě pruhovaná, lelibě voní (ochrana proti predátorům), dosti často se vyskytuje na rozkvetlých mrkvovitých rostlinách. Chemickou ochranou a ochrannými lhůtami u... celý příspěvek >
Hnojiva na trávník s obsahem herbicidů a kompostování trávy, 3.6.2010
Pane Vysloužil, není řeč jen o kompostování a zkrmování po ošetření Bofixem, ale i po ošetření Travinem. Právě u tohoto přípravku jsem upozornil na vyšší bdělost při používání kompostu pod lilkovité rostliny, popřípadě na dodržování ochranné lhůty... celý příspěvek >
Mravenci v trávníku, 2.6.2010
Měl jsem větší část zahrady pod vodou a část silně podmáčenou a mravenci jsou tam pořád. Asi měli skafandry. Je pravda, že asi 2 týdny jsem bojoval s mravenci v bytě. Našli prostě někde skulinku a už se stěhovali do suchoučka a teplíčka. Bojoval jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika