Příspěvky uživatele - 51.120

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak na Mandelinku bramborovou?, 27.4.2010
Křen selský jim vadí, ale nemám odzkoušeno v jakém poměru vůči bramborám. A mohl by se z něj i časem stát nechtěný plevel. Na malém záhonku, za teplého a slunného počasí, je asi nejlepší ruční likvidace, hlavně 1. generace brouků a jejich... celý příspěvek >
Jak na Mandelinku bramborovou?, 26.4.2010
Kopr možná trochu zabírá, ale stoprocentně odpuzuje mandelinky křen. A co se týče zlepšení vůně a chuti brambor, tak tu zlepšuje přítomnost kmínu v porostu brambor a možná též trochu odpuzuje mandelinku.
Pěstování rajčat, 13.4.2010
Rajčata potřebují ke zdárnému a optimálnímu růstu teplotu 18 - 20°C. Přes noc by neměla klesat pod 12 - 14° - 16° C? Kritická je již teplota okolo +6°C, kdy rostliny zastavuji fotosyntézu. Sice nemusí uhynout, ale potom mají velké, i... celý příspěvek >
Okřehek - jak se ho zbavit?, 13.4.2010
Těžká rada a myslím, že běh na dlouhou trať. Měli by jste se poradit s odborníkem. Můj (jen laický) názor. Prvně by se měli odstranit příčiny, např. splach půdy z pole do rybníka a potom to řešit dále (určitě nehnojit). Např. po silnějším větru, kdy... celý příspěvek >
Třešeň napadená houbou, 13.4.2010
Můj názor: na již napadeném dřevě bude houba prorůstat čím dál hlouběji a strom postupně za několik let zajde. Můžete zkusit udělat něco pro jeho záchranu nebo se smířit s touto skutečností. Odřezat napadené dřevo až do zdravého a ošetřit stromovým... celý příspěvek >
Hnojení česneku, 10.4.2010
Anonymní a vtipné Howgh
Jak se předkličuji brambory?, 10.4.2010
Již by měli být v zemi, pokud nejste někde z Vysočiny ap. Pokud byly doposud v nějaké chladné bramborárně nebo v chladném sklepě a nemají ani náznak klíčků, tak je dobré dát jim na pár dnů tkzv. tepelný šok (ke kotli, k radiátoru, na sluníčko za sklo... celý příspěvek >
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 10.4.2010
Abychom se nebavili o meruňkovém kvasu v tématu o hruškovém kvasu, tak jsem založil nové téma: "Meruňko-třešňovice", Kde jsem trochu upřesnil postup založení kvasu, vedení kvasného procesu a za jakých podmínek.
Meruňko-třešňovice, 10.4.2010
- 27. 6. 2007 sběr cca 65 l půlených meruněk bez pecek a posekání S-sekáčkem, přidání kvasinek (více nebylo z důvodu přízemních mrazů) - 3. 7. 2007 doplnění cca 35 l třešní, na doplnění celk. objemu kvasu 100 l Dále přidání trošky cukru, trochu... celý příspěvek >
Drtič ovoce Shark Fruit, 10.4.2010
Předpokládal jsem, že ruční variantabude úplně k ničemu a tomu na pohon vrtačkou jsem nevěřil výkonově (i ta cena se mě nezdála v poměru výkon/cena). S tím elektromotorem (nepamatuji se parametry) to může pracovat dobře, ale dva silonové válce s... celý příspěvek >
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 10.4.2010
Ale jsme již úplně mimo téma. Vzniklo to asi tím, že se jeden diskutující ptal, zda může smíchat hručky se slívami a já jsem přidal svou kombinaci.
Pálení z hrušek - vedení kvasu, 10.4.2010
Zdravím takhle brzy z rána všechny diskutující a pokusím se p. Šlosarovi, opravdu jen velmi přibližně, odpovědět na jeho dotaz. Ale zítra bych to snad mohl upřesnit, neboť to mám určitě napsané v jednom deníčku, ale nechce se mě v tuto dobu pro něj... celý příspěvek >
Drtič ovoce Shark Fruit, 9.4.2010
A doufám, že nesklouznem k tématu, jestli se ten jablečný mošt nebo ta hruškovice vyplatí. FR
Drtič ovoce Shark Fruit, 9.4.2010
Za 42 měsíců žádná odpověď ke konkrétně dotazovanému drtiči ovoce SHARK FRUIT. Též bych s vděčností uvítal vaše názory na tento drtič. Nabízené válcové drtiče s trny (promiňte, jestli se blbě vyjadřuji), na ruční pohon nebo na pohon vrtačkou se mě... celý příspěvek >
Medovníčky, 8.4.2010
Tak po 19 měsících od posledního příspěvku v tomto vláknu jsem teprve teď na tuto diskuzi narazil. Kdysi v minulosti jsem učinil dotaz na podobně vypadající slívy. Je to myslím v diskuzi - "Černice, Kulatice, Aničky". U nás na kojetínsku se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika