Žloutnutí a usychání listů



chlamst - (3) - 51.120 (?)
9.6.2012 14:33

No vidíte to mě nenapadlo, zmrzly mi smrčky, réva, tak to určitě budou i ty růže. Je mi to líto je až tak sestřihnout ale jestli není jiná možnost... 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

chlamst - (3) - 43.3 (?), 4.6.2012 13:35, zobrazeno: 10218x

Dobrý den

minulý rok jsem na jaře zasadil růže letos jsem je přihnojil minerálním hnojivem specielně na růže sem tam zalil a růže maji pořád žluté listy které postupně zesychají. Použil jsem i tekuté železo v rozprašovači na listy avšak zbytečný. Nechápu kde dělám problém. Minulý rok rostli o sto šest.Letos žloutnou všech 8 keříků kolem altánu v černozemi pod mulčovací textilií posypanou kůrou. Nemůžete mi někdo prosím poradit co snimi?

žloutnutí popínavých růží
žloutnutí popínavých růží
detail usychání pnoucích růží
detail usychání pnoucích růží
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 230.129 (?), 4.6.2012 19:16

dobrý večer - skoro všechny popínavé růže poznamenala zima a mráz.. i když třeba přežily - většina z nich má chlorózu.další věc je, že měly ještě zbytkovou mízu a později seschnou. bylo rozumnější po zimě rovnou střihnou až na zdravé dřevo - většinou k zemi.. K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
chlamst - (3) - 51.120 (?), 9.6.2012 14:33

No vidíte to mě nenapadlo, zmrzly mi smrčky, réva, tak to určitě budou i ty růže. Je mi to líto je až tak sestřihnout ale jestli není jiná možnost... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 230.129 (?), 9.6.2012 19:04

jj - je to tak, ale pokud nejsou zmrzlé totálně, střihněte až po normálně zelený list.měla jsem to stejné - některé popínavky šly až k zemi a které se mi zdály ještě celkem OK - tak jen živořily a stejně jsem je musela střihnout.. -K.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika