Příspěvky uživatele - 39.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plody kaštanovníku, 25.10.2010
ahoj... to bude temi desti... letos byly v dobe kvetu povodne... a vcelky byli skryte a tak nejsou ani obycejne kastany... alespon tady v okoli...
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 15.10.2010
tak jsou lidi po zaplavach jeste hure nez ja, nekterym treba jejich dum sel videt jen proto, ze z vody trcela strecha... tak s dotycnymi moc soucitim... a co se tyce zahrady, ja si moc nepotrpim na okrasne kere nebo ty jehlicnany, ale asi by zaplavy... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 15.10.2010
tak ja jsem znala lidi, kteri to radeji prebytky daji na kompost nez nekomu darujou, protoze vam odpovi - ja je take kupovala, tak si kupte svoje... nerikam to treba na lidi v teto diskuzi, ale uz jsem se s takovymi setkala...  a zavist znam... celý příspěvek >
Podnože ze šedesátých let, 15.10.2010
ahojky, moje babicka ty stromy mela semenace a pak naroubovala odrudy.. a stromy to byli obrovske... takove siroke a velke, ale zahradu pak prevzala dcera a ze sadu se stala jen plan s travnikem a malymi stromecky jehlicnanky... Ale ja si myslim ze... celý příspěvek >
Rododendron zo semena, 11.10.2010
ahoj, ze semena muze neco vyklicit, protoze ja osobne si seminka rododendronu kupuji a vysevam na povrch a vzdy neco vyleze...... takze kdo vi jestli na tom pni neni maly rododedronek.
Prosim o urceni kere nebo stromu, 10.10.2010 Obsahuje fotku
mam pro vas otazku, pro mne je celkem tezka.... protoze ja si ruze nikdy moc nekupuji v obchode, ale spise ruze dostavam od znamych a tak a to se uz zapomina na nazev pokud neni stitek. snad tato fotka postaci, protoze ja si obvykle fotim kvetiny a... celý příspěvek >
Neznámé nebo známé jablko?, 10.10.2010
Ahojky, na zacatku dotazu jsou vyfocena jablka a to uplne prvni v pravo mi pripomina jablko mramorove  -- ale to je jen muj typ..
Physalis ze seminek, 6.9.2010 Obsahuje fotku
tak po delsi dobe jsem tu... tak physaliska je uz vetsi a kvete, ale ne moc a ma uz par lampionku ale zelenych jeste--- jinak prikladam fotku physalis a v nem opet stoji dite, tak ja si myslim ze rapidne to rostlo pres ten mesic-
Přesazování švestkových semenáčků, 29.8.2010
ahojky, ja se prikladam k veci... ja mam hodne svestek ze semenacku v sadu, mam uz dost velke stromy a porad me to bavi vytahovat ty mlade sazenicky, ja mam jen par kupovanych stromku svestky... a muzu ric, ze šarku mam na svestkach mam jen ze... celý příspěvek >
Lilek vejcoplodý (Baklažán, Patližán, Patlažán), 22.8.2010
me teprve lilek kvete, ja mam asi vsechno opozdene po zaplavach.Mochyne mi take teprve kvete--
Slepice - kolik potřebují místa, 18.8.2010
tak ja mam slepice jeste u baraku maji kurnik o velikosti jedne vetsi garaze, ale oni jsou divosky, proste jim vyhovuje hnizdit na stromech..jako ptaci v korunach stromu... mam jich jeste 15 slepic ale uz hodne presluhuji.-----no ja je krmim bez... celý příspěvek >
Physalis ze seminek, 15.8.2010
Zdravim.. pane Mirku seminka jsem dostala, tak je pak vyzkousim.-.. a zaroven dekuji za zaslani- Žanet
Slepice - kolik potřebují místa, 11.8.2010
tak ja mela hejno slepic pres 1OOks v kravine... pulka kravinu no asi 30metru x 10metru... a vybeh to melo pres hektar,,, ŽANET
Společný chov slepic a kachen, 11.8.2010
ja to mam take spolecne... a voda na cakani pro kachny neni uprostred... a uz to nase babicky meli spolecne... a kdyz uz ubyva travy, tak ji honem zase na husto naseju..a blato neni..vzdy maji zeleno pod sebou... a kachny letaji jen kdyz jim neco... celý příspěvek >
Zaplavená zahrada, 11.8.2010
po povodnich v kvetnu mi vyplavila studna celou zahradu... zahrada je trochu jako by se sikma, tak co bylo niz tak pod vodou cele..pri baraku to bylo vyse a tak uz to jen stihlo potopit asi tak petrzel celou... pak jsem nemusela nic odstranovat, to... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika