Příspěvky uživatele - 39.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajče tyčkové stupické polní ranné, 11.5.2010
prosim o radu. nikdy jsem nepouzivala postriky proti plisni a padli a ruzne... ale to pocasi vypada dost spatne a tak jsem koupila BIOAN...  a tim bych si chtela postrikat zeleninu a ruzne... rajcata jeste nemaji udelano na kvety a tak zda muzu... celý příspěvek >
Prosim poznate nekdo co je na fotce?, 11.5.2010
ja mela vzdy zato ze stedrenec je zluty... ze by to uz byla jina barva jako novinka... tak jsem asi s vedomosti pozadu
Prosim poznate nekdo co je na fotce?, 11.5.2010
vistarie--je proste nadherna... ale ja mam male dite a nechci ji mit doma..je dost jedovata--
Český název pro Osteospermum, 8.5.2010
me kvete OSTEO ted, tak nevim vlastne kdy ma kvest.,..jinak jsem si tuto rostlinu pojmenovala jak jsem uz napsala OSTEO, protoze to slovo cele jsem mela v rychlosti problem vyslovit... ale ted kazdy vi o jakou rostlinu jde.,..
Jak to vypadá s nakvétáním třešní, 29.4.2010
nejsem odbornik, ale ja nechavam na mladych stromkach kvety i kdyz je jich malo... pokud se chytnou take je to dobre,... a myslim si ze to neni tak velke nestesti ze by neporostla...... ona bude rust stejne podle to jak zastrihate... opravte me pokud... celý příspěvek >
Černoplodé maliny, 29.4.2010
bristol jsem mela ale to mi prijde spise jako ostruzina-...,tak ja bych to do malin neradila-
Rajčata a okurky, 28.4.2010
sklenik je asi dobry na papriky, melouny nebo jak se rika na tu rane veci salaty a predpestovani zeleniny a pak treba trvalek ze semen a ruzne... nebo tam dejte treba seminaka palem nejlepsi asi datle predklicena...
Rajčata a okurky, 28.4.2010
ja jsem zase slysela ze rajcata muzou byt na stejnem stanovisti nekolik sezon po sobe... pokud mate nedostatek mista na menenite misto, tak hlavne dobre preryjte pudu a dejte hnuj---- a take neni rozdil...  odskouseno-...
Jak to vypadá u Vás s nakvétáním broskvoní?, 28.4.2010 Obsahuje fotku
dneska ma broskev vypada takto, uz je to starsi broskev ale jsem na ni pysna, neni kupovana ale s pecky... plodi dost hojne... mam ji pred barakem na jihu, protoze jsem tam zasypala pecky... nektere uz doplodily a tak uz tam zustala tato... a v sadu... celý příspěvek >
Nevíte někdo, co je to za kytičku? je nádherná, 27.4.2010 Obsahuje fotku
řebčík kralovsky... mam doma take, i zlutou...
Jak to u Vás vypadá s nakvétáním slivoní - švestek, pološvestek?, 27.4.2010 Obsahuje fotku
tak to mate hezke kvety, tak ja mam dolem vic jak 15 stromu svestek a nenasla jsem ani jeden kvitek k dnesnimu datu.,... je to normalni... nebo se letos mam rozloucit s urodou svestek?----fotka  je starsi aby slo jen videt jak velke jsou ty... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním třešní, 27.4.2010 Obsahuje fotku
tady jsou moje,,,,na ukazku jedna tresen, ktere jsem mela jako druhou jakost, ze byly krive srostnute a podobne... je foteca z jine strany a tak to nejde videt... a ani nevim jaka to je odruda ale jsou dobre... ty nejakosti stromky jsem dala kde bylo... celý příspěvek >
Lilek vejcoplodý (Baklažán, Patližán, Patlažán), 26.4.2010
moje mamka obaluje platky lilku v testicku a smazi... no ja lilek moc nemusim ja se bojim ale pro pestovani se mi libi ten tvar a barva...
Jaké osivo prosím o radu?, 23.4.2010
nohel garden mam nejvice semen a to zduvodu ze je k dostani snad vsude, ale jinak seva seed bych dala na prvni misto, semo ma zase vice takovych kuriozit a nohel garden jsem nejvice spokojena s bylinkama a natovou petrzeli a pazitkou... ale jinak to... celý příspěvek >
Jak se zbavit nežádaného křenu?, 23.4.2010
tak ja mam take pozemek plny krenu... na jare mam tenke koreny a oni mi do podzimu stlousnou... ale nesnazte se ho vyryvat vzdy vam tam trochu zbude korinku a on podpozi vetsi rust... a randapem delam na plevem hned z jara jak zacne rasit a pokud ne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika