Příspěvky uživatele - 39.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tenké skořápky, 10.8.2010
ja mam neprijemnou zkusenost... ja mam tu hrozne protivnou sousedku, co me nemusi a ja ani nevim proc... a kdyz mi nahodou utece slepice zduraznuji na OBECNI CESTU a ne k ni... Tak ona je shopna delat kraval, postvavat psa a nebo je mlati kulem,,,,,,... celý příspěvek >
Fazole becovky, 6.8.2010
Zdravim vsechny a zaroven se chci poptat jedne pani, co jsem ji posilala ty fazole s polska at napise, jak se ji dari pestovat... ja letos s fazoli nic nebudu mit zaplavy prisli v nepravou dobu a tak cast uhnila a mam jen par rostlinek... tak zda... celý příspěvek >
Mravenci v bytě, 5.8.2010
ahojky, ja pudim mravence v byte hrebickem tim korenim-...posypu tam vzdy kde maji sve cesty a i bych zkusila posypat do kvetinace... me to zabere a zmizi sami,,,, a nevsimam si ze by se jen prestehovali na jine misto.
Vazby z kvetin a ruzne vytvorky z niceho, 5.8.2010 Obsahuje fotku
ahojky zakladam tuto diskuzi, protoze ty krasne letnicni na suseni vzala voda a skarede pocasi a tak chodim kolem baraku a koukam z ceho bych neco uvazala, no tak kvetiny nic moc ale snad se vam budou libit... a co vy? mate take nejake uz sve vazby... celý příspěvek >
Prosim o urceni kere nebo stromu, 4.8.2010 Obsahuje fotku
jak se to jmenuje?vypada jak kosatec ale listy ma o trochu stihlejsi --- dekuji
Černý bez a výrobky z něj, 4.8.2010
tak dekuji, za tip... letos si troufam poprve na bezinky
Černý bez a výrobky z něj, 4.8.2010
tak jsem tu opet s dotazem... dneska jsem byla v sadu a zjistila jsem ze bezik uz ma celkem tmave plody ale sem tam byvaji jeste bud mezi nima zelene nebo svetle tmave.-... tak to mam tak jeste tyden pockat az to dojde na zralost cele ty trsiky a pak... celý příspěvek >
Určení keře, 4.8.2010
no to roste mi take u domu, ale nenapadlo me se na jmeno zeptat,,,, ... no ja moc tim padem moc neporadila
Stará (ne)známá jablon, 3.8.2010
zdravim...  neumim si to jabko bez fotky predstavit,.. ale muze to byt zlata reneta nebo treba antonovka... alespon me to tak pripada podle pameti co mela moje babicka kdysik v sadu... zachrana stareho stromu pokud je o co stat, tak stoji za... celý příspěvek >
Physalis ze seminek, 3.8.2010
zda se mi to nebo ja mam asi jedina takovou tlustou robusni a vy stihlejsi a kosatejsi... no abych pravdu rekla, ze budu uz kupovat seminka asi jen u semo nebo seva seed,---------oni jsou kvalitnejsi a maji lepsi klicivost a neroste mi treba neco... celý příspěvek >
Neznámá kytička, 2.8.2010 Obsahuje fotku
no ja znam jen modry, ktery mam na zahrade a jinak jsem nesehnala jine barvy... asi u nas zahradkari v okoli nejsou tak zasobeni.-
Physalis ze seminek, 2.8.2010
tak to ja nevim... vysela jsem je letos poprve a tak nevim, co je prave a co neni... nevyznam se... v obchode to jsou jen plody na prodej a listi neprodavaji,,,,,smich... tak se tu radim...
Physalis ze seminek, 2.8.2010
tu nejedlou mam take u plotu... ja vim ta podoba tam je...  ale snad uz zase nemam vymenene seminka... na vymenu u nohelgarden jsem zvykla, ale zrovna na to jsem se tesila...
Physalis ze seminek, 2.8.2010 Obsahuje fotku
tak ja tady v kladam fotku toho co leze... je to na jedne rostline jen jeden pupinek...
Ačokča, 2.8.2010
snad ji bude stacit prostor 9x5metru---- moje mamka kdysik tahla pnouci kvetiny po stropu, tak ja zkusim acocku...  tak se uvidi... no kez by se pri chytla a rostla... letos jsem ji zkousela poprve, tak mam nezdary...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika