Příspěvky uživatele - 39.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ačokča, 2.8.2010
zdravim... doufam ze se nebudete smat, protoze me v sezone se acocka nedarila a druhy vysev mi pak popadali klicive semenacky... a tak ted zkusim treti pokus a vyseju jen ze tri seminka a jsem zvedava jak dopadne, pokud vylezou, tak je dam do... celý příspěvek >
Prosím o určení zeleniny, 2.8.2010
mozna se pletu,,,,, ibisek okra... neco takoveho mi to pripomina
Plesen na rajcinach a ochrana ostatnych rastlin pred plesnov, co s tym?, 2.8.2010
ja na rajcatech mela podobne listy, dokonce me to chytlo cerne fleky na nedozratych rajcatech a tak jsem je klasicky odrezala od spodu, protoze to chytlo rostlinu vzdy po destich, co se dest silny odrazi od zeme a nabira sebou bahno a na spodni listy... celý příspěvek >
Zásilková zahradnictví, 2.8.2010
ja jsem si jahody objednavala pres net s polska...
Pochlubte se svojí zahrádkou, 1.8.2010 Obsahuje fotku
tak ja tady vvlozim nejake neupravene zahradky a par detailu
Physalis ze seminek, 1.8.2010
Nasla jsem maly puntik na stonku mochyne, tak nevim zda to bude kvitecek nebo jen zase tvorba listu... zitra to zkusim vyfotit jestli se mi to malicke podari vudec vzit do zaberu...
Proskurník, sléz, topolovka atd., 1.8.2010 Obsahuje fotku
dobry vecer- mam dotaz-slezove kvety se susi jak-.-- tak cele jak jsem je sebrala nebo jen ty fialove kvety -myslim jen ty platky---  susite to el.susicce nebo jen tak venku na slunci... Slez mam letos poprve a take jedine, co vylezlo po... celý příspěvek >
Physalis ze seminek, 1.8.2010 Obsahuje fotku
tak to ja nevim... ja mela tyto seminka... tak snad zase doufam mi nevymenili seminka zaneco jineho...
Physalis ze seminek, 1.8.2010
tak ja je vysevala unoru-------- ale pak v kvetnu byly povodne a tak nevim jestli to take neovlivnilo, protoze dva zahonky s cibuli mi posly hnilobou... a hrasek nakonec take---a fazole po zaplavach jeste nekvetou... vykvetli a kvety na jedne... celý příspěvek >
Physalis ze seminek, 1.8.2010
a co si myslite o mych mochynkach bude z nich neco.. vlozila jsem tady foto... jinak normalne v obchode jsem je manzelovi nabidla at si je koupi a on ze kupovane nechce, ze si pocka na domaci, tak snad me to pestovani nezklame...
Physalis ze seminek, 1.8.2010
jeste jsem si vzpomnela na jednu vec moje znama jeste u nekterych mochyni vystipuje postranni vyhonky a nechava jen hlavni vyhon pry neco jako u rajcat ale nevidela jsem , tak nevim... co si o tom myslite vy...
Physalis ze seminek, 1.8.2010 Obsahuje fotku
no ja to treba jim jako spise, kdyz to vidim treba na stole... ale manzel za tim sili.. tak proto jsem nevzala rostlinky od jeho babicky, ale rekla jsem si ze mu je jako darek vysadim ze seminek at to ma pod okny a vice rostlinek... zajdu to asi za... celý příspěvek >
Physalis ze seminek, 31.7.2010
mam dotaz, zasadila jsem mochyni peruanskou letos ze seminek... a jeste mi nekvete, tak nevim zda letos neco bude...  no na sacku bylo napsana trvalka myslim tu mochyni zlutou ne tu trvalku do suchych vazeb... je mozne ze vydrzi prez zimu a jako... celý příspěvek >
Liheň na drubež Bioska monoplast 60, 26.7.2010
Ahojky vsem, ma mi prijit starsi lihen na 60 vajicek slepich a ma byt plne funcni. Jenze jsem se na internetu docetla, ze nezdary muzou byt pri lihnuti take z duvodu nejakych nemoci z plisni nebo co, jako ze se ulozi v lihni na stenach a ruzne... a... celý příspěvek >
Ořešáky letos chřadnou?, 5.7.2010
ja mam jiny problem... ja jsem na oresaku letos nenasla ani jeden plod budouciho orechu... maze letos nekdo orechy... protoze liskove jich maji dost... loni jsem mela orechu plno a moc a to se rika ze bude tvrda zima, letos jsem nemasla nic, copak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika