Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?



zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?)
15.10.2010 14:18

tak ja jsem znala lidi, kteri to radeji prebytky daji na kompost nez nekomu darujou, protoze vam odpovi - ja je take kupovala, tak si kupte svoje...

nerikam to treba na lidi v teto diskuzi, ale uz jsem se s takovymi setkala...  a zavist znam take - jednou jsem dostala darovane rostlinky a me rostly krasne to leto a te osobe skoro nic, a tak rikala - ze jeji kvetiny mam na zahradce ja a proto jeji nejsou tak pekne.. a vice takovych lidi znam... ale skoda, ze nemam v okoli takove hodne lidi... protoze po zaplavach si muzu zvolit jen jedno a ne na obe veci... bud znovu budu sazet kvetiny a ruzne nebo budu opravovat barak, tak investuji do baraku a se zahradkou se muzu ukazat az bude na to...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23   
            
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 15.10.2010 14:18

tak ja jsem znala lidi, kteri to radeji prebytky daji na kompost nez nekomu darujou, protoze vam odpovi - ja je take kupovala, tak si kupte svoje...

nerikam to treba na lidi v teto diskuzi, ale uz jsem se s takovymi setkala...  a zavist znam take - jednou jsem dostala darovane rostlinky a me rostly krasne to leto a te osobe skoro nic, a tak rikala - ze jeji kvetiny mam na zahradce ja a proto jeji nejsou tak pekne.. a vice takovych lidi znam... ale skoda, ze nemam v okoli takove hodne lidi... protoze po zaplavach si muzu zvolit jen jedno a ne na obe veci... bud znovu budu sazet kvetiny a ruzne nebo budu opravovat barak, tak investuji do baraku a se zahradkou se muzu ukazat az bude na to...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 31.192 (?), 15.10.2010 19:34

zanpets, já myslím, že to ani není tolik o závisti, ale že spolu lidi neumí komunikovat, přebytky si vyměnit, reagovat na druhého... jinak je mi líto, situace, kterou musíte řešit, musí být moc těžká

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 15.10.2010 19:45

tak jsou lidi po zaplavach jeste hure nez ja, nekterym treba jejich dum sel videt jen proto, ze z vody trcela strecha... tak s dotycnymi moc soucitim... a co se tyce zahrady, ja si moc nepotrpim na okrasne kere nebo ty jehlicnany, ale asi by zaplavy vydrzeli... Ja mam rada trvalky a letnicky- bavi me to vzdy si take natrhat do vazy... no meli smulu kyticky, maji mekky stonek a zachynuly... 

ale nevzdam to a vysazim napriste alespon ty letnicky...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
houba_zahradníkem - (9) - 16.114 (?), 15.10.2010 9:46

...přesadil jsem borovici aristatu, dovezl kůru, vykopal cipřiš a dal jinam, hnojil konopí, honil strakapouda, který mi dělá dáru do domu a tak... :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 15.10.2010 13:38

Manžel vykopal celer a já roznášela posekanou trávu ze sekačky do záhonů. Vyhrabu listí z trávníku pod stromy a šoupnu ho taky do záhonů - a budu doufat, že tam i zůstane a nebudu ho další den zase honit po trávníku

Mám sadit tulipány a nějakou kytku, co mamka vyhodila jako,,přerost" ze hřbitova. Chtěla jsem vykopat ještě jámy na lísky, meruňku, ořešák a nevím, co mi ještě cvrnkne o nos - než začne pršet. Pak už se ze zemí u nás nikdo,,nedomluví" Ráda bych to do té doby měla i vysazené, jenže zahradnictví zahajuje prodej až po 18. Hlásí už déšť, tak to asi nestihnu 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 155.121 (?), 15.10.2010 14:34

Já jsem sázel česnek a přesazoval jabloňku a budu lifrovat želvy domů, letos to je nějak dříve.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
jacktenrek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (452) - 218.17 (?), 15.10.2010 15:05
už týden si hraji na hnojaře 80 kolec k stromkum, budoucim bramboram, zelenine a okrasne zeleni ;)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
lea. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (459) - 31.192 (?), 15.10.2010 19:29

konvalinko, já listí z trávníku a zpod stromů taky shrabávám na záhony k trvalkám a když už je listí hodně, tak koncem října,"pocukruju" listí na záhonech kompostem. Listí drží a nerozlítá se zpátky po zahradě

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
pepa kot - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (385) - 64.250 (?), 12.2.2011 12:24

Já se hrabu v www.zahrada.cz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 224.57 (?), 28.6.2012 22:20

Vykopal som okolo ovocnych stromkov mensie jamy a kazdy dostal okolo 50-80 L. Azda pride vhod pri tych horkach co pridu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  21,  22,  23   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika